هواداران واقعی

نویسنده: Ali.M

وبلاگ من
نویسنده: Ali.M
علی هستم دانشجو رشته حسابداری.از کودکی عاششششق آرسنال بودمو هستم.
کل بازدید: 2,643 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هواداران واقعی

امیدوارم امروز بریم فینال


سلام دوستان.من تازه به عضویت این سایت دراومدم.البته اینو بگما من هرروز چندبار به این سایت سر میزدم تا نظرات دوستانو بخونم در اطلاع آخرین اخبار آرسنال باشم ولی حالا تصمیم گرفتم عضو بشم.خلاصه از آشنایی با شما فوق العاده خوشحالم.
من عاشق آرسنالم نکته جالب اینجاست که بعد هر شکست دو دقیقه عصبانی میشم بعد بیشتر عاشقش میشم (مث پیروزی 3-0 مقابل میلان ولی حذف از لیگ قهرمانان) چون بهش ایمان دارم و البته امید به کسب جام ولی نمیدونم چرا 9 سال طول کشیده.اگه واقع بین باشیم تو این 9 سال هرچقدر که بازیکن نداشته باشیم ولی باید حداقل یه جام اتحادیه میگرفتیم.مگه ویگانو سوانسیو پورتس موث بازیکن داشتن.ولی امیدوارم که امروز ویگانو ببریم بریم فینال چون بهترین موقعیت برای کسب عنوان قهرمانیه در نبود قولها
همونطر که میدونید منچستر یونایتد پرطرفدارترین تیم تو دنیا بود تا اینکه تو چند سال اخیر بارسا به خاطر اون همه جامی که برد طرفدارای زیادی جمع کردو امد جای منچسترو گرفت.نکتهجالب اینجاست که آرسنال تو این 9سال بی جامی به تعداد طرفداراش زیاد شده.تیمی که9 سال جامی نمیبره ولی روزبه روز به تعداد هواداراش زیاد میشه واقعا باید ستودش.البته باید قدر این هوادارارو دونست چون تو سالهای بی جامی پشت تیمشون موندن چون بارها این بی جامیمون توسط طرفدارای دیگه زده شد تو سرمون حالا این کم بود تحقیرای این فصلو دیگه کجا دلمون بزاریم...و ما همچنان تحقیر میشیم از کجا به کجا رسیدیم:
تیری هانری=الیویر ژیرود
برکمپ=یایا سانوگو
پیرس-فابرگاس-ریس-ویرا=دیابی-کالستروم-آرتتا
ولی اشکال نداره بازم ما پشت تیممون هستیم چون از ته قلب عاشقشیم.به امید قهرمانی در جزیره و صد البته اروپاااا

دوستان آرسنالی با چندتا از دوستان وبسایتی طراحی کردیم که در تمام حوزه ها فعالیت داره که در آینده در حوزه ورزش هم میخوایم فعالیت گسترده ای انجام بدیم(به خصوص در حوزه تیم آرسنال)فعلا داریم کاراشو انجام میدیم.فن پیج سایت چند روزی هستش که راه اندازی شده که در حوزه نتایج زنده فوتبال و موزیک فعالیت میکنه که خوشحال میشیم بهش یه سری بزنید.البته برای اطلاع رسانی بهتر توسط چندتا مدیر اداره میشه.

آدرس فن پیج: کلیک کنید

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehdi در 23/1/1393 | 23:16 گفت:

خوش اومدیییییییییی

parsa در 23/1/1393 | 22:31 گفت:

خیلی آدم زودباوری هستی مجتبی عابدی...
هرچی رو میبینی یا میشنوی بدون تحقیق قبول نکن...

Ali.M در 23/1/1393 | 19:52 گفت:

نقل قول : به جمع توچی ها خوش اومدی لنگرودی با مرام.


پاسخ شما : کوچیکتیم همشهری

mohammad javad در 23/1/1393 | 19:08 گفت:

به جمع توچی ها خوش اومدی لنگرودی با مرام.

مهدی در 23/1/1393 | 18:48 گفت:

تا ونگر و کروئنکه و گازیدیس هستند هر سال همین بساطه
امسال هم اگر حذفی رو بگیریم، میکننش شاخ میزنن تو سر ما


ونگر 9 سال پیش تموم شده
و هر وقت تونست دوباره قهرمان لیگمون کنه من میگم مربی خوبیه و من اشتباه کردم

amin arsenalchi در 23/1/1393 | 18:28 گفت:

دوستان میشه کد بیس شبکه ایدمان رو بدید ؟؟

مجتبی عابدی در 23/1/1393 | 17:20 گفت:

نمادگرایی موضوعه کنفرانسمه و تو اکثر زمینه ها دارم راج بهش سرچ می کنم و ببببدبببختانه تو ورزش اولین چیزی که تو زمینه ی ساکر دیدم نقشه امارات از بالا بود از بزرگترین قربانیش به عنوان ارسنال اسم می برن که کلا تحت نظر یه سری ادمه ... کاملا اتفاقی متوجه این قضیه شدم ...

مجتبی عابدی در 23/1/1393 | 17:17 گفت:

تمام این بدبختیها یه جورایی عجیب غریبه انگار تیم تسخیر شده ...
ملکه الیزابت طرفداره ارسنال و یه فراماسونه 12 سیلندره !!!
حالا برید نقشه ورزشگاهمون و از بالا تو گوگل سرچ کنین !!! امارات و کلا به عنوان یه نماد ساختن !!!
ارسنال و بدون اینکه طرفدارا بفهمن پوکوندن ...
من دیروز همینطوری الکی راجع به نمادگرایی و اثرای مخربش تو فوتبال سرچ کردم و اولین چیزی که به چشمم خورد ورزشگاه امارات و نقشش بود دومیش هم رونالدینهو !!!

من نمی دونم فقط گفتم خودتو سرچ کنین ...

فقط می خوام بگم همه ی ما سر کاریم ... ارسنال رو برنامه تخریب شده ... حالا سود اقتصادیه یا هر چیز دیگه ای ...
فک کنم تنها باشگاهی هستیم که انقدر مربی و بازیکنا و مدیرامون پشمم حسابمون نمی کنن ...
عجیب نیست ؟؟؟!!!
پوست طرفدارای ارسنال کنده شده این چند سال اما تابلو دارن باشگاه و خراب می کنن ...
بازم می گم راجع به علاقه شدید ملکه ی تونگول انگلیس به ارسنال و نقشه ورزشگاه و ... یه تحقیقی بکنین ...
قضاوت با خودتون چون من بگم برداشتم چی بوده همه خیلی می گن دیوونم ...
بازم عشق است ارسنال تا دم مرگ اگه بذارن ...

ناصر در 23/1/1393 | 15:51 گفت:

Welcome Fresh Gunner

هادی در 23/1/1393 | 14:40 گفت:

خوش اومدى داداش.خوش قدم باشى امروز ببرىم اىشالا

Ali.M در 23/1/1393 | 13:09 گفت:

نقل قول : خوش اومدی پسر...

پاسخ شما : چاکرتم داش گلم

ابوالفضل توانگر در 23/1/1393 | 13:03 گفت:

خوش اومدی پسر...