تولد اسطوره ی آرسنال

نویسنده: سیروان رحیمیان

وبلاگ من
نویسنده: سیروان رحیمیان
من در مقطع راهنمایی در مدرسه نمونه ادب در سقز در استان کردستان زندگی میکنم و هشت سال است طرقدار سرسخت آرسنال هستم.
کل بازدید: 81,429 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تولد اسطوره ی آرسنال

امروز تولد بزرگ مرد آرسنال یعنی تیری هانری و آرسنالی دیگه ویلیام گالاس هست. به همین دلیل یه پست برای این دو عزیز آماده کردم.


امروز تولد بزرگ مرد آرسنال یعنی تیری هانری ست. بهترین گلزن آرسنال. اسطوره ی آرسنال. او امروز 37 ساله شد! 

واقعاً چقدر زود گذشت...

Full name: Thierry Daniel Henry

Date of birth: 17 August 1977

Place of birth: Les Ulis, Essonne, France

Height: 6 ft 2 inches

Position: Striker

Clubs  AS Monaco, Juventus, Arsenal ,FC Barcelona, New York Red Bulls

Number: 14

Nickname: Titou

او کسی بود که وقتی از آرسنال رفت مثل بعضی ها به آرسنال خیانت نکرد و به باشگاهی که در اون به بازیکن تبدیل شد فش نداد. منظورم از بعضی ها ایناست...

یعنی وقتی یه هوادار آرسنال میشنوه که بازیکن سابق تیمش بهش گفته بی مغز چی فکر میکنه؟

یعنی این صحنه رو یادش نیست...

و این یکی خائنی که هنوز بعضی از آرسنالی ها دوستش دارن.


درس اخلاق رو باید از هانری یاد گرفت باید از پیرس ، برگمپ ، تونی آدامس ، لیونبرگ و فرمالن یاد گرفت نه اینا.

امروز تولد اسطوره ایست که دیگر برای آرسنال تکرار نخواهد شد. بازیکنی که 228 گل برای آرسنال به ثمر رساند ، بازیکنی که وقتی از آرسنال رفت هنوز قلبش با آرسنال بود اما چه اشتباهی کرد از آرسنال رفت. هنوز اشک های او بعد از بازگشت سه ماهه به آرسنال در یاد همه هست. اشکهایی که هر آرسنالی می دید برای اسطوره ی محبوبش گریه اش می گرفت.تیری هانری امروز تولدش رو با باشگاه محبوبش برگزار کرد.

لطفا اونایی که از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند بهش تبریک بگند من که خودم ندارم ولی سایت ها نوشتن نزدیک 80 هزار کامنت تبریک داشته.

در دل همه ی ما خواهی ماند اسطوره. به امید جشن تولد 100 سالگیت.


و اما ویلیام گالاس.

بدون شک هیچکدام از شما تا امروز به یاد ویلیام گالاس نیفتادید. هرچند او در چلسی و تاتنهام دو رقیب آرسنال بازی کرده اما همیشه برای آرسنالی ها محبوب بوده. امروز ویلیام گالاس هم 37 ساله شد. دوست صمیمی تیری هانری.

ویلیام گالاس بازیکنی که از 2006 تا 2010 در آرسنال و در 101 بازی 14 گل به ثمر رساند.

او به ترتیب در باشگاه های کان ، مارسی ، چلسی ، آرسنال ، تاتنهام بازی کرده و اکنون در باشگاه پرث گلوری استرالیا بازی می کند.

تولدت مبارک کاپیتان.

تولدتان مبارک توپچی ها


و اما امروز تولد فیل جاگیلکا مدافع اورتون و تیم ملی انگلستان نیز هست که آرسنالی ها تولدشو تبریک میگن.


تولدشان را به همه ی آرسنالی ها تبریک میگم.

ویدیوی ارسالی از دوست خوبم آقای میلاد(آنتی بارسا)

اینم لینکش

javascript:nicTemp();

حتما تماشا کنید در مورد بازگشت سه ماه ی تیری به آرسناله. خیلی عالی.

وبلاگ ما به روز شد. می توانید خبرها را دنبال کنید.

arsenalnewsnow.blogfa.com

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد در 27/5/1393 | 20:50 گفت:

تولدتی تی تی بزرگ ووفادار مبارک....

Reza در 27/5/1393 | 18:08 گفت:

داداش خداییش به فابرگاس دیگه زیادی حساس شدین
من خودم زیاد از گالاس خوشم نمیومد
منم تولد تی تی رو تبریک میگم من هنوز اون خوشحالی گلش یادم که تو جام حذفی بود

masoud mahmudpur در 27/5/1393 | 16:53 گفت:

مرسی
هانری واقعا اسطورس اما گالاس اصلا در حدی نیست که بهش بگیم اسطوره.یه مدافع خوب بود فقط.سوتی هم کم نمیداد

سیروان رحیمیان در 27/5/1393 | 12:06 گفت:

نقل قول : مرسی عزیز ولی اسم کینگ هانری بیاد و بعدش گالاس

این 2قابل مقایسه که هیچ ... اصلا ولش کن


پاسخ شما : الان اون قسمت ها رو چک میکنم و تصحیحش می کنم. ببخشید.

حامد **رنگی** در 27/5/1393 | 11:33 گفت:

مرسی عزیز ولی اسم کینگ هانری بیاد و بعدش گالاس

این 2قابل مقایسه که هیچ ... اصلا ولش کن

سیروان رحیمیان در 27/5/1393 | 11:16 گفت:

امروز دوشنبه تولد استبان کامبیاسو هست.

سیروان رحیمیان در 27/5/1393 | 10:49 گفت:

نقل قول : مرررررررررسی.....تولد مباررررررررک کینگ هانری
ولی گالاس!!!اسطوره؟؟؟؟
نگو این حرفه داداش....اگه اسطوره بود بعد آرسنال نمیرفت تاتنهام


پاسخ شما : ولی دیگه سال 2010 وقتی که گالاس رفت تاتنهام اون موقع 33 سالش بود و رئیس بیرونش انداخت.

Hossein در 27/5/1393 | 09:55 گفت:

آقا منسیتی این فصل قرعه بدی بهش خورده. مث فصل قبل ما. بازی های لیگشون به ترتیب از هفته دیگه: لیورپول، استوک، آرسنال، چلسی

محمد يزداني در 27/5/1393 | 08:36 گفت:

سلام.خسته نباشیدتولد اسطوره و بازیکن دوست داشتنی رو به همه طرفداران آرسنال تبریک میگم انشاالله یه روزی یه پست مدیریتی تو آرسنال بهش بدن.
در مورد گالاس باشه قبول تولدشو تبریک میگم ولی اون هیچوقت نمیتونه اسطوره آرسنال باشه چون کاپیتان ما بود بعد رفت تاتنهام و با آرسنال اصطکاک پیدا کرد.پس نمیتونه اسطوره ما باشه.

توپچی جنوب در 27/5/1393 | 04:14 گفت:

کینگ هانری

parsa در 27/5/1393 | 00:24 گفت:

مرررررررررسی.....تولد مباررررررررک کینگ هانری
ولی گالاس!!!اسطوره؟؟؟؟
نگو این حرفه داداش....اگه اسطوره بود بعد آرسنال نمیرفت تاتنهام

سیروان رحیمیان در 26/5/1393 | 22:47 گفت:

نقل قول : خاطرات قشنگیو واسمون زنده کردی، تو آرسنالیه خوبی هستی چشاتو ببند و به تلاشت ادامه بده

پاسخ شما : ممنون محمد جان

محمد طایفی در 26/5/1393 | 22:44 گفت:

خاطرات قشنگیو واسمون زنده کردی، تو آرسنالیه خوبی هستی چشاتو ببند و به تلاشت ادامه بده

سیروان رحیمیان در 26/5/1393 | 21:41 گفت:

نقل قول : http://www.aparat.com/v/7h8nO
این لینکم اضافه کن
خیلی عالیهههههههههههههه


پاسخ شما : به چشم.

سیروان رحیمیان در 26/5/1393 | 21:34 گفت:

نقل قول : منظورت از بعضيا منم ديگه؟؟؟؟؟؟
بالاخره هر كسي نظر خودشو داره.


پاسخ شما : نه بابا بازیکنا رو میگم.

امير علي در 26/5/1393 | 21:31 گفت:

منظورت از بعضيا منم ديگه؟؟؟؟؟؟
بالاخره هر كسي نظر خودشو داره.

میلاد در 26/5/1393 | 21:30 گفت:

http://www.aparat.com/v/7h8nO
این لینکم اضافه کن
خیلی عالیهههههههههههههه