مث اینکه دی ماریا واقعا ‍نمیاد دیگه

نویسنده: ParSa.Lp

وبلاگ من
نویسنده: ParSa.Lp
از 8 سالگی طرفدار ارسنال بودم همیشه هم خواهم بود arsenal till die
کل بازدید: 4,781 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مث اینکه دی ماریا واقعا ‍نمیاد دیگه

من این بلاگو گزاشتم واس اینکه ی حرفایی تو دل ادم میمونه باس بگه اگه میخوان حذف کنن مشکلی نیس حذف کنن مرسی


من تقریبا از موقعی ک نفلو انتقالات شروع شد دلم میخواست ک دوتا بازیکن بیان ارسنال یکی دی ماریا یکی دیگم بنزما 
از همون اول ک خبر و شایعات بنزما بود 
همچنین ارسنال دی ماریا رو هم میخواست
من هر روز میرفتم خبرای مربوط ب این دوتا بازیکنو چک میکردم تو همه خبرا فقط اسم ارسنال بود و اینکه ارسنال میخواد دی ماریا رو بگیره یا میخواد ب بنزما بیشنهاد بده
اولش ک دی ماریا گفت نمیخوام برنابیو رو ترک کنم بنزمام همینو میگفت
بعدش ک جام جهانی شروع شد دی ماریا ب ایجنتش گفت ک من نمیخوام در مورد ایندم ب من چیزی گفته بشه میخوام رو بازی های ملیم تمرکز کنم
ولیچن روز \یش نظرش عوض شد و خواست ک ترک کنه ریالو و ارسنالو قبول کنه
بنزمام همینطور چون با اومدن فالکایو ک خیلی ب ریال نزدیکه دیگه احتمال اینکه بنزما فیکس بازی کنه خیلی کمه همه چی ب نظر خوب میرسید تا اینکه
psg با داشتن اون همه سرمایه بیشنهاد بیشتری نسبت ب ارسنال داده و احتمال اینکه بره ب psg خیلی بیشتره 
و حالا هم دی ماریا ک با 40 میلیون ب احتمال زیاد میره ب منچستر !
این خبرایی ک گفتمو همرو از سایت daily mail یا mirror خوندم
حالا چیزی ک میخوام بگم اینه تمام مدت ارسنال دنبال این دوتا بازیکن بود و تمام خبر گزاریا میگفتن ک این دوتا بازیکن میان ب ارسنال اونوقت منچستر یا psg یهو اومدن بیشنهاد بهتری دادن و بازیکنا رو از چنگ ما در اوردن هه!
حالا ارسنال اومده سانچزو میگیره
جالبه منم خودم از سانچز خوشم میاد و بازیکن واقعا زرنگو خوبیه اما واقعا ونگر متوجه نمیشه ک سانچز بستش با کازورلا و والکان یکیه؟؟؟؟ :O
و واقعا متوجه نمیشه ک م نیاز به مهاجم خوب و زرنگی مث بنزما نیاز داریم؟؟؟؟ یا بازیکن دریبل زنی مث دی ماریا ک بتونه جای بودولسکی بازی کنه نیاز داریم؟؟؟؟ یا هر بازیکن دیگه ای ک این ویزگی هارو داشته باشن :| نمیدونم واقعا شما اگه میدونین ب منم بگین متوجه شم نظر بدین خوشحال میشم فداوو  
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ParSa.Lp در 13/4/1393 | 13:33 گفت:

نقل قول : daily mail o daily mirror !
من دیگه حرفی ندارم


پاسخ شما : حاجی چشاتو وا کنی میبینی ک نوشتم daily mail و mirror

majid در 13/4/1393 | 13:20 گفت:

daily mail o daily mirror !
من دیگه حرفی ندارم

محسن عاشوری در 12/4/1393 | 22:37 گفت:

من بازم میگم ... ونگر اکثر خریداش احساسیه و بی منطق ..
همش فرانسوی ... واین یعنی احساسی

آرین در 12/4/1393 | 20:00 گفت:

سانچز توانایی لازم برای بازی تو پست مهاجم هدف رو داره.تازه تو شیلی مهاجم نوک بازی میکنه.با توجه به تکنیکش و سرعتش خوراک خط حملمونه.
در ضمن اینم پیشنهاد داده,مثل پیشنهاد به ازارد و رونالدو و هیگواین!! حالا کی گفته میاد؟!!!
ممنون

Mobinho در 12/4/1393 | 19:34 گفت:

روز آخر نقل انتقالات یکی دو تا بازیکن نخاله ی فرانسوی میخره.

مهرزاد در 12/4/1393 | 19:22 گفت:

داداش شبیه همین حرف هایی که زدی(حالا بدون نام بردن از بازیکن خاصی) من می خواستم بعد از بسته شدن کامل نقل و انتقالات(همون زمانی که اوزیل رو گرفتیم) بگم. الانم خیلی حرفی زده نمی شه می گن الان گیر بدیم بعد ارسنال بازیکن خوب بخره بدجور می شه. صبر کن چند ماه بعد اگه ارسنال(اه ببخشید ونگر) بازیکن تو پست هایی که گفتی (به خصوص نوک حمله) نگرفت حرکت خود جوش کلیه ی ارسنالی های دنیا رو می بینی. کاش می شد یه مهاجم مثل ون پرسی بگیریم. به نظرم ون پرسی خیلی از بنزما بهتره.