شايعات نقل و انتقالات

نویسنده: behnam

وبلاگ من
نویسنده: behnam
عاشق ارسنال و ونگر و هر چی توپچیه
کل بازدید: 5,711 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شايعات نقل و انتقالات

شايعات نقل و انتقالات ديروز و امروز


تاتنهام يه پيشنهاد ٢٠ ميليون يورويي به شالكه داده واسه دراكسلر (مترو) 
منچستر ميخواد ديماريا و هوملس رو با ٩٤ تا بخره (گاردين)
پاريسيها ميخوان با ٧٥ تا پوگبا رو بگيرن (ديلي استار ) 
ارسنال به دنبال سالمون كالو با  ٦.٢٥ تا (ديلي استار )
سانچز با ٣٢ ميليون و حقوق ١٠٠ تا در هفته با قرداد ٥ ساله در ارسنال (گاردين)
رمي به ارسنال خيلي نزديكه (ديلي ميرور)
ارسنال بعد از سانچس و دبوشي به دنبال خديرا كه بعد از احتمال امدن كروس جايگاهش به خطر افتاده (ديلي اكسپرس)
نظر شخصيم اينه كه اگر دراكسلر بياد شايد بهتر باشه 
البته نميدونم چرا رو هر كي دست گذاشتيم بقيه هم يادشون مياد كه برن بخرنش 
كاش از فصل بعد الكي شايعه كنيم و خودمونو لينك كنيم به بازيكناي بي كيفيت ؛-)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amin در 19/4/1393 | 04:08 گفت:

سر قیمت انتقال و به خصوص حقوق بازیکن نمیشه به نتیجه ای رسید چون هر خبرگزاری یه مبلغ میگه و همه اینا هم بیشتر حدسیات هستن .
ولی دم باشگاه گرم تا اینجا خوب کار کردیم . سانچز و دبوشی بیان تمرکز باشگاه میره واسه خرید هافبک دفاعی که امیدوارم اشنایدرلین باشه و یه دروازبان دوم که با شزنی رقابت کنه و باعث پیشرفت دوتاشون شه

majid در 19/4/1393 | 00:34 گفت:


Alexis Sanchez has agreed a five-year deal with Arsenal worth worth around €200,000-a-week after negotiations in London. The Barcelona star will become the Gunners' top earner with the deal to be announced in the next few days.

RAC1

فک میکنم با این حقوق نفر اوله تو باشگاه

behnam در 19/4/1393 | 00:20 گفت:

ولي فكر كنم همون ١٠٠ هزار پوند درست باشه چون خودش تو بارسا ٧٥ يورو ميگرفته
چند روز پيش هم گاردين زده بود حقوق هفتگي ١٢٥ هراز يورو كه فكر كنم همون ١٠٠ هراز پوند بشه
برنارد بكار ما نمياد ما اگر بتونيم يا خديرا يا بندر رو بياريم عالي ميشه

leo zadoorian در 18/4/1393 | 23:15 گفت:

نقل قول :
یه خبر عجیب سایت گل زده:

ARSENAL CONSIDER BERNARD MOVE
Goal understands Arsenal are considering a move to bring in Brazil international Bernard alongside Alexis Sanchez. Arsene Wenger is keen to sign a second marquee forward this summer and has received encouraging scouting reports on the 21-year-old. Shakhtar Donetsk value the player at around £20 million

ونگر قصد داره یه پیشنهاد 20 میلیونی واسه برنارد بده!!! البته هنوز نفرستاده پیشنهادو


پاسخ شما : سال پیشم میخواستیم این برناردو ولی این وینگره اصلا بهش نیاز نداریم

majid در 18/4/1393 | 23:04 گفت:


یه خبر عجیب سایت گل زده:

ARSENAL CONSIDER BERNARD MOVE
Goal understands Arsenal are considering a move to bring in Brazil international Bernard alongside Alexis Sanchez. Arsene Wenger is keen to sign a second marquee forward this summer and has received encouraging scouting reports on the 21-year-old. Shakhtar Donetsk value the player at around £20 million

ونگر قصد داره یه پیشنهاد 20 میلیونی واسه برنارد بده!!! البته هنوز نفرستاده پیشنهادو

حامد در 18/4/1393 | 23:03 گفت:

ارسنال گفته حاضر پیشنهاد 30میلیونی واسه خدیرا بده تا اینجش که خوبه ولی برادر سامی حقوق سالانه 10 میلیونی میخواد حالا یه بار خوب بازی کرده.

ولی ارسنال دنبال بندر به شدت اگر یه دفعه دیدید اومد تعجب نکنید

leo zadoorian در 18/4/1393 | 23:01 گفت:

بچه ها یه سوال .الان اوزیل بیشترین دستموزدو داره تو تیم بعد از اوزیل کی ها بیشترین دستموز رو دارن؟

محسن عاشوری در 18/4/1393 | 22:56 گفت:

آره .. احتمالا دستمزد سانچز 200 تا باشه .. چون همه خبرگزاریها از حقوق بالای سانچز حرف میزنن

و احتمالا سانچز و دبوشی در مراسم رونمایی پیراهن به هواداران معرفی میشن

majid در 18/4/1393 | 22:48 گفت:


بهنام جان اگه اشتباه نکنم حقوق سانچز 200 تاست. 200 هزار یورو که میشه حدودا 160 هزار پوند که بین بازیکنا بیشترین دستمزده

محسن عاشوری در 18/4/1393 | 22:47 گفت:

ما دیگه به خرید هافبک نیاز نداریم و دراکسلر رو نباید بخریم چون ترافیک وحشتناکی تو خط هافبک بوجود میاد..

محسن عاشوری در 18/4/1393 | 22:47 گفت:

ما دیگه به خرید هافبک نیاز نداریم و دراکسلر رو نباید بخریم چون ترافیک وحشتناکی تو خط هافبک بوجود میاد..