پيشرفت

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 29,981 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پيشرفت

فان پرسي برنده ي واقعي


جدا از كم كاري مسئولين ارسنال درچندسال اخير مبني بر اجازه خروج ستاره هاي تيم تمام بازيكنايي كه از ارسنال رفتن عنوان كردن براي پيشرفت وموفقيت از ما جدا شدن اما واقعا امار چيز ديگه اي رو نشون ميده براي نمونه انري براي كسب جام به بارسا رفت ولي واقعا سهم او در جام هاي بارسا چقدر بود بعد دو فصلم كه نابود شد يا اشلي كول در چلسي يه بازيكن معموليه اما تو ارسنال عالي بو همين تور گلب وكمپل انلكا فلاميني وتوره ادبايور و...حالا هم سسك تو بارسا يه ذخيرس وروي نيمكت داره پيشرفت ميكنه چندتا بازيه اول فصلم چون اينيستا مصدوم بود بش بازي رسيد نصريم كه بعد 1ماه شد نيمكت نشين اما رابين ماند و به همه نشان داد كه راه پيشرفت چيه واقعا دوستان چرا هركي از ارسنال ميره اين ججوري ميشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sina در 5/8/1390 | 00:47 گفت:

ajaB !

saeed در 4/8/1390 | 14:59 گفت:

به غیر از انری که اونم به خاطره پول یاپیشرفت نبود همش مسائل شخصی و اختلافش با ونگر بود بقیه به نظر من خیلی بی تعصب بودن که رفتند چرا برکمپ هیچ وقت آرسنال رو ترک نکرد همه می دونیم که جه اسطوره ای بود وچه پیشنهاد هایی داشت ولی بانرفتنش برای همیشه تو قلب ما جا گرفت

hamed در 4/8/1390 | 12:20 گفت:

فقط آرسنال،فقط آرسن ونگر،فقط ون پرسی،فقط بازیکنا و طرفدارای واقعی آرسنال...

ایمان در 4/8/1390 | 02:49 گفت:

داداش محمد رضا ، اگه نظرت اینه که بازیکنایی که از آرسنال رفتن تو تیمهایه خودشون هم خوب بودن که خوب پس دیگه دلیلی نداره بگیم چرا وقتی از آرسنال میرن دیگه اون بازیکنه قبلی نیستن؟
شایدم دلیلش این باشه که وقتی مربی اسمه یه بازیکن رو میده تا مدیره تیم براش بخره ، بهش اعتماد داره و چون از مدیرا خواسته تا پاش پول بدن ، مجبوره که تویه ترکیب ازش استفاده کنه ، ولی وقتی میره ،معلوم نیست مربیه بعدی هم همون نظر رو داشته باشه ، اشلی کول رو هم هنوز نظرم اینه که بازیکنه خوبیه ، و میشه گفت در کل نسبت به بازیکنایه دیگه ای که از آرسنال رفتن درخشش بیشتر بوده ، همین که تو ترکیبه ثابته کاپلو و ویلاس بویاس بازی میکنه ، خودش نشون دهنده ی همه چیزه .
همونجور هم که گفتم ، این قضیه فقط درمورده آرسنال نیست ، بازیکنی مثله بکهام که تو منچستر تبدیل شده بود به یه اسطوره ، وقتی رفت رئال یه فصله نسبتا خوب داشتو بعدش نابود شد ، یا تورس که تو لیورپول خیلی بهتر از الانه چلسی بودو الان وضعشو ببینین چیه، یا همون آنری ، هیچوقت نتونست ستاره ای که واسه آرسنال بود رو واسه بارسلون باشه ، حتی وقتی که براشون خوب بازی میکرد ، دلایل خیلی میتونه زیاد باشه ، مثلا ممکنه اصلا وقتی یه مربی یه بازیکن رو میخره ، ازش تو همون پستی که تو آرسنال داشته بازی میکرده و خوب هم جواب میداده استفاده نکنه و در نتیجه کیفیته بازیکن پایین بییاد ، ولی در کل ، هرچیزی که هست ، این قضیه ، فقط درمورده آرسنال نیست ، تویه همه ی تیما هست ، دیگو که از وردربرمن رفت یوونتوس ، بعده یکی دو فصل دادنش رفت ، دیدن خوب نیست ، در حالی که تک ستاره ی ولفسبورگ بود و سرش دعوا بود ، همین لوکا تونی تو تیمه اولش فکر کنم فیورنتینا آقایه گله ایتالیا بود ، رفت بایرن خراب شد ، بعد فکر کنم یووه و همینجور در به در ، واسه اینتر میلان و آث میلان هم بوده ، رئال و بارسلون ، بایرن ، دورتمند ، شالکه و ........ ، این قضیه واسه همه ی تیمها هست و اینجور نیست که بشه گفت چرا فقط وقتی یه بازیکنه خوب از آرسنال میره ، تو تیمهایی که میره نتیجه نمیگیره ، درباره ی فابرگاس هم خداییش من هر بازیی که ازش تو بارسا دیدم درخشیده ، بعد از مسی که بحثش کلا جداست و تا الان 10 تا گل واسه بارسا زده ، سسک با 4 تا گله زده بهترین گل زنه بارسلوناست ، تویه 6 تا بازی 4 تا گل زده و 4 تا پاسه گل داده که بعد از 5 تا پاسه گله مسی ، بهترین پاسور بوده ، به نظرتون به جز فوق العاده چیزه دیگه ای میشه به این آمار گفت؟ در حالی که اینیستا تویه 4 تا بازیی که واسه بارسا کرده فقط دوتا پاسه گل داده . یا حتی خوده ژاوی تویه 8 تا بازی 3 تا گل زده و 1 پاس گل داده . طبقه آمار فابرگاس خیلی خیلی سرتر از ژاوی و اینیستا بوده ، حتی تو بازیه امشب که بارسلونا 1-0 برنده شد ، 71 دیقه واسه بارسا بازی کرده و بعدش جاشو به اینیستا داده ، یعنی اینیستا نیمکت نشین بوده ، نه سسک .

mostafaa در 4/8/1390 | 02:19 گفت:

حقشونه
فقط ونگره که به این بازیکن ها شخصیت و توانایی می ده
این بازیکن ها بدون ونگر هیچن
هلب به غلط کردن افتاده بود
فابرگاسم میافته
دو تا بازی کرد و اسه بارسلون گل زدو جام کشکی گرفت هی می گفت خیلی خوشحالم خیلی زندگی زیباست و از این مزخرفات
حالا که رو نیمکت داره حالشو می بره دیگه از زیبایی زندگی چیزی نمیگه
به زودی حسرت آرسنال رو میخوره و به غلط کردم میافته

محمدرضاجاشي در 4/8/1390 | 02:14 گفت:

قبول كن اشلي كول افت كرد اما انري كه تو بارسا فيكس بود تازه گالاس رو چي ميگي كمپل واناكا هم وقتي رفتن فيكس بودن به علاوه تو پست خودشون بي نظير ادبايورم تو سيتي فصل اول فيكس بود ريس رو چي ميگي تو ارسنال چيبود ازهمه مهمتر پت ويرا ايمان دلايلت برا ي بازيكنايي كه از ارسنال رفتن درست نيست

ایمان در 4/8/1390 | 01:58 گفت:

کلا وقتی یه بازیکن تویه یه تیم جا میافته و با ترکیب مچ میشه ، خیلی کم دیده شده که تویه تیمه بعدی که میره بازم همون ستاره باشه ، این قضیه فقط درمورده آرسنال نیست ، واسه همه ی تیمها همینجوریه ، مثلا چی بشه یه بازیکن مثله کریس رونالدو باشه که از منچستر بره و تویه تیمه بعدیش هم بازم بدرخشه ، نمونه هاش زیاده ، به خصوص این اتفاق وقتی میافته که یه بازیکن بعد از درخشش تو تیمه اولش ، به یه تیمه بزرگ میره و اونجا به خاطره تعدده بازیکنه خوب تویه اون پست ، مربی مجبوره که از بازیکنا به صورته گردشی استفاده کنه و بازیکن هم کم کم از اوجش دور میشه ، البته درباره ی فابرگاس به نظره من ضعیف نبوده تویه بارسلون ، نمیدونم دیگه چیکار باید بکنه تا بهش بگن بازیکنه خوب ، تقریبا تویه هربازیی که ازش دیدم واسه بارسلون کرد گل زد ، کاری که شاید اینیستا هم نمیکرد ، ولی تعدده بازیکن تویه پسته فابرگاس چیزیه که کاره گواردیولا رو سخت میکنه ، ما یه دونه فابرگاس رو داشتیم وسطه زمین ، خیالمون از مرکزه زمین راحت بود ، حالا فکرشو بکنین اون ژاوی و اینیستا و فابرگاس رو با هم داره ، یعنی هر کدوم از این سه تا به یه تیم برن میانه ی میدان رو واسه اون تیم بیمه میکنن ، حالا فکر کنین گواردیولا مجبور باشه از بینشون انتخاب کنه و یکی رو بزاره بیرون ، خوب قاعدتا انتخاب فابرگاس میتونه باشه ، چون تازه به این تیم اومده و شاید هنوز با شرایط مچ نشده ، البته از نظره من انتقاله سسک چیزی فراتر از این بود که بارسا بخواد یه بازیکنه خوب بخره ، بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داشت و یه حسه ناسیونالیستی از طرفه سسک بود که کار رو به جایی کشوند که سسک راضی شده بود حتی از سهمه خودش تو مبلغه قرارداد کم کنه ، ولی این انتقال انجام بشه .
درباره ی اشلی کول هم به نظره من بازیکنه خوبیه و اصلا نمیشه بهش معمولی گف وقتی تو چلسی و تیم ملی بازیکنه ثابته سمته چپه ، پس بازیکنه خوبیه ، نصری هم که تازه 3 ماهه رفته سیتی و اونم با مشکله تعدده بازیکن تو پستش مواجهه ، تو بازی با منچستر از دیقه ی 76 آوردنش تو زمین و تا اون لحظه هم تیمشون 3-0 از منچستر جلو بود ، یعنی تقریبا میشه گفت تیمشون اصلا نیازی به نصری نداره ، وقتی که میتونه تو زمینه یونایتد تا دیقه ی 76 ، 3-0 جلو باشه ، پس بودو نبوده نصری هم فرقی براشون نمیکرد ، این نشون دهنده ی همونه که نصری جزوه خریداییه که فقط از سره پوله زیادی بوده و برایه اینکه خیاله مربی راحت باشه از اینکه اگه مصدوم داد ، رو نیمکت جانشینه توپ براش داره ، نه اینکه مثله آرسنال کارش به جایی بکشه که از جوانانش بازیکن بزاره رو نیمکتو وقتی که مصدوم داد مجبور باشه بازیکنه 17-18 ساله بیاره تو زمین که تا حالا تو پرمیر لیگ هم بازی نکرده .
معمولا تیمهایه خیلی بزرگ وقتی تیمشون نتیجه میگیره ، خریداشون فقط واسه پربار کردنه نیمکتشونه ، نه زمینشون ، مگه اینکه یه ستاره ی فوق استثنایی بخرن که مربی هرجور حساب کنه نتونه بشونتش رو نیمکت و در کل وقتی هم یه بازیکن از یه تیم که توش هر هفته بازی میکرده و با ترکیبو سیستمش مچ بوده ، و برایه تماشگراش ارج و قرب داشته ، به تیمی بره که به هر دلیلی یکی در میون یا دوتا درمیون بازیا رو بخواد بشینه رو نیمکت ، کم کم از کاراییش کاسته میشه تا جایی که دیگه دیده نمیشه ، چون تا قبل از این تقریبا با تمامه یارایه تیمش تو یه سطح بوده و یکم حتی بالاتر و داشته میدرخشیده ، ولی الان جاییه که همه در بدترین حالت در سطحه خودشن و جایی واسه درخشش وجود نداره