افسوس وصد افسوس

نویسنده: محمدرضاجاشي

وبلاگ من
نویسنده: محمدرضاجاشي
21سالمه از بچگي عاشق ارسنالم دانشجوي مباني حقوق
کل بازدید: 29,674 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

افسوس وصد افسوس

دوستان عزيز در اين پست ميخواستم نظر شما رو بدونممعمولا همه ما دوست داشتيم ارسنال به يه سري بازيكنا پيشنهاد بده وجذبشون كنه واونا رو در لباس ارسنال ببينيم
ميخواستم در اين پست بدونم شما دوست داشتيد يا داريد چه بازيكني رو در لباس زيباي ارسنال ببينيد
من كه هميشه دلم ميخواست زيدان رو تو ارسنال ببينم
الانم كه ياد بازيه زيدان ميفتم همش افسوس ميخورم چرا تو ارسنال نبود .كنار انري چقدر ديدني ميشد
البته جرارد هم همينطور اگه تو ارسنال بود چي ميشد
اما الان عقيده دارم ويلشر در اينده از جرارد هم بهتر ميشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza najm در 1/9/1390 | 16:36 گفت:

من همین تیم آرسنال رو به همه ترجیح میدم.ببین همه جونشون رو برا تیم میدن.......خدایی بازی آرسنال چلسی آرتتا سر گل پنجم رابین همچین رابین رو ماچ میکرد انگار 20 ساله لباس آرسنال تنشه...

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:17 گفت:

همین الانم ما بازیکنایی داشتیم که همه حسرتشونو میخورن:برگکمپ هانری پیرس ویرا لیونبرگ تونی آدامز سیمن و در آینده نزدیک قول میدم بازم مثل اینارو داشته باشیم که دیگه نیاز نباشه حسرت بازیکنای دیگه رو بخوریم.

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:16 گفت:

همین الانم ما بازیکنایی داشتیم که همه حسرتشونو میخورن:برگکمپ هانری پیرس ویرا لیونبرگ تونی آدامز سیمن و در آینده نزدیک قول میدم بازم مثل اینارو داشته باشیم که دیگه نیاز نباشه حسرت بازیکنای دیگه رو بخوریم.

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 14:00 گفت:

من اول دوست داشتم خودم رو بالباس ارسنال زیر نظر ونگر ببینم اما حیف که تو لندن زندگی نمیکنم

فرانچسکو توتی و الکس دلپیرو از ایتالیا
جرارد از انگلیس
گرد هارد مولر و الیور کان از المان

hamidtopchi در 1/9/1390 | 13:00 گفت:

من دوست داشتم دیوید ترزگه تو لباس آرسنال باشه و روبرتو کارلوس و مارک و فانباستن (که البته بازیاشو ندیدم)

hamed در 1/9/1390 | 11:57 گفت:

ولی در مجموع از بازیکنای فعلی آرسنال واقعا خوشم میاد.......

hamed در 1/9/1390 | 11:57 گفت:

من بازیکنی مثل فری رو دوست داشتم بیاد توی دروازه آرسنال ولی حالا واقعا ژسنی عالیه ، بازیکنی مثل داوید ویا رو دوست داشتم به جایی که بره بارسلونا بیاد آرسنال اگه میومد با ون پرسی خط حمله ی ایده آلی رو تشکیل می دادند حیف شد که نیومد یا بازیکنی مثل دیگو فورلان ، کارلوس توز ، بنزما یا کاکا می اومدند آرسنال ، خوب میشد.

حیف شد که نیومدند..........

ali در 1/9/1390 | 11:49 گفت:

فرانک لمپارد یا استیون جرارد.
ولی در کل من دوست نداشتم هیچ کس دیگه رو جای لینوبرگ و پیرس و ویرا .........ببینم.
همشون بازیکنای عالی بودن ، اونقدر هم عالی بودن که توی اون زمان فکر جانشین براشون نبودم

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 11:27 گفت:

بچه هااگه آرسنال به رمی بازیکن مارسی وحاتم بن عارفابازیکن فرانسویه نیوکاسل ولنون یاجناس پیشنهادبده چطوره؟

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 11:24 گفت:

من همیشه دوست داشتم روبرتوکارلوس ورونالدوبرزیلی روبخره،

رضا کاظمی در 1/9/1390 | 11:11 گفت:

کاکا،زیدان،ریبری،و رونالدو.؛رونالدو رو اول ونگر کشف کرده بود ولی فرگوسن دزدیدش

nima در 1/9/1390 | 09:49 گفت:

ibra cadabra)ibrahomvic)
این بازیکن محشره . همیشه دوست داشتم یه آرسنالی باشه.

محمد يزداني در 1/9/1390 | 07:51 گفت:

من دوست داشتم رونالدو و ريوالدو تو آرسنال بودن.
الانم خيلي دوست دارم فابرگاس نصري آدبايور اشلي كول بيان تو آرسنال.آخه هركدامشان تو تيمشون يه وزنه سنگيني هستن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 03:55 گفت:

منم از قدیمیا دوست داشتم باتیستوتاوزیدان توارسنال میومدن حالام خیلی دوس دارم یکی مثل جرارد,زانتی,گیگز,دلپیرو,بوفون,توتی وکلا یه بازیمنایی که یه جو غیرت وتعصب داشته باشن بیان ارسنال

sam baygan در 1/9/1390 | 02:41 گفت:

رضا میتونه به عنوان استعدادیاب افتخاری باشگاه آرسنال در کشور های حوضه خلیج فارس مفید باشه.استعداد عجیبی تو این کار داره!

علی آقاشاهی در 1/9/1390 | 02:39 گفت:

@arman omidian
wenger ronaldo ro kashf karde bud vali be khatere ravabete khube man utd ba benfica furukhtanesh be man utd
az 4 sale pish dust dashtam neuer biyad arsenal az bazikonaye ghadimi R Carlos va alanam kheyli dust daram agbelahor ro tu lebase arsenal bebinam albate ina hich kodum bazikonaye mahbubam nistan

good luck

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:36 گفت:

چاكرم اقا محمدرضا
جان مادرت قسمت ميدم بيخيال شو از اون روز كه ياسر ال قحطاني و اسماعيل متر رو گفتي شك كردم واقعا ارسنالي هستي يا اومدي اذيت كني بچه هارو

arman omidian در 1/9/1390 | 02:29 گفت:

با اینکه ازش دل خوشی ندارم ولی همیشه آرزو داشتم ونگر به جای فرگوسن استعداد کریس رونالدو رو کشف کرده بود و به تیم ما میامد و کریس رونالدو با لباس آرسنال به میدان میرفت.زلاتان ایبراهیموویچ رو هم دوست داشتم تو این لباس میدیدمش

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 02:28 گفت:

محمدرضاجان اسم کامل منم محمدرضاست.خوب دربازبانیش خوب بوددرضمن میخواستم اسم جاسم الحویدی وصبیدخاطرهم بگم

sam baygan در 1/9/1390 | 02:28 گفت:

راستشو بگم؟ علی دایی!
باور کنین سبک بازیش خوراک فوتبال انگلیسه.فیزیک مناسب،قدرت تمام کنندگی بالا،سرزنی فوق العاده،برگشت به عقب و توپ گیری،شرکت تو کارای دفاعی... . همیشه تو ترکیب ارسنال یه مهاجم با این خصوصیات داشتیم؛کانو،ادبایور،حتی بندنر... .واقعا بعضی بازیکنای ایرانی حیف شدن.باز دایی یه کم تو اونا زرنگتر بود و تونست اسمی برا خودش دست و پا کنه.ولی دوس داشتم یه روز تو ارسنال بازی میکرد.

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:24 گفت:

بابا رضا جان هر كي دوست داري به اسيا ييا گير نده ول ارواح مردهات

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 02:15 گفت:

محمدالدعایه دربازبان عربستان

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:15 گفت:

علي جان كلا هركي رو دوست داري يا داشتي بياد ارسنال چه بازنشته چه شاغل

محمدرضاجاشي در 1/9/1390 | 02:10 گفت:

نه فقط اونايي كه خا حافظي كردن همه

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 02:06 گفت:

بچه ها.رمی وبن عارفاچطورن؟

saeed در 1/9/1390 | 01:47 گفت:

من همیشه آرزو داشتم دیوید ترزه گه می اومد آرسنال زوج طلایی با هانری تشکیل می دادند افسوس......

علی ارشدی در 1/9/1390 | 01:42 گفت:

منظورت از بازیکناییه که خداحافظی کردن؟ زیدان فان باستن آمانسیو ژان پی یر پاپن رو هم خیلی دوست دارم البته به جز زیدان بازی بقیه رو ندیدم