رئال رو بردن صدر

نویسنده: saeed

وبلاگ من
نویسنده: saeed
سلام من سعید هستم ازسال 2004 طرفدار آرسنال هستم وتا آخر عمر توپچی هستم
کل بازدید: 22,797 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رئال رو بردن صدر

چرا اینجوری شد


بچه ها من خیلی می ترسم که از رای که دادیم کم کنن بزنن به حساب تیمهای دیگه ودیگه رای های مارو نشمارند واون یک بازی هم که در سال از آرسنال نشون میدن دیگه نشون ندند البته ما غیرت خودمون رو نسبت به آرسنال نشون دادیم و فهمیدند که با کی طرفند فقط آرسنال و هوادارهای متعصبش
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali Bagheri در 24/8/1390 | 00:00 گفت:

این "محمدرضا دشت بش" یادش رفته که این همه مرغ هورمونی هایی که شمرد جلوی چلسی مورینیو،منچستر فرگی،لیورپول و... و سالار همه آرسنال با کمک داوری بردن.یادش رفته مسی پر درآمد ترین فوتبالیست دنیاست وگرنه اون باشگاهو ول میکرد.یادش رفته بدون مسی میرن دسته دو.یادش رفته فابرگاس 16 ساله چی بود و تو کدوم تیم شد این بازیکن که همه می دونن جای ژاوی رو گرفته.اگه بارسلون مدرسه فوتبال داره تا حالا کجا بودن؟که گفته آلوز و ویا و زلاتان و ... حاصل مدرسه اونان.اگه مدرسه فوتبال داره چرا آنری-هلب-اورمارس رو از آرسنال خرید؟آلوز از کجا اومده که تهدید کرده پول ندید میرم.بارسلون برشکسته با این همه جام تا چند سال دیگه منهل میشه.رایکارد کجاست؟؟؟؟؟؟؟
چرا میذارید طرفدارای دو روزه و دوزاری بارسلون که چند سال دیگه میشن طرفئار من سیتی و پاریسن ژرمن اینجا چرت و پرت بگن؟؟؟.

reza najm در 20/8/1390 | 22:25 گفت:

این مرتیکه آشغال زیاد حرف میزنه.گمشو تو کانون کوفتی خودتون

sam baygan در 20/8/1390 | 18:33 گفت:

جواب غریبه رو ندین سرتونم درد نیادین!

mahdi rajaei در 20/8/1390 | 17:32 گفت:

اقای دشت بش اگه احساس می کنی خیلی بارسا خوبه برو این مفتیاتت رو اونجا بگو شاید دوتا پیدا شند بهش علاقه نشون بدن.میگن حرف مفت مایه نمی خوادا نمونه بارزش حرفایه این اقا انگار می خواسته طومار بنویسه!فابرگاس اگه نمی اومد ارسنال موهاش مثل دندوناش سفید می شدودو تا بازیم برا بارسا نمی کرد.شما که مربی تون جلو تیم دسته3اهم ارنجه اصلیش رو میذاره دیگه نمی خواد ادعای بازیکن سازی کنید.

توپچی جنوب در 20/8/1390 | 17:05 گفت:

دشت بش معلومه حسابی چ---نت سوخته که اومدی تو سایت ارسنال عضو شدی و داری چرت و پرت میگی تو هم از اون تازه به دوران رسیده ها هستی که هیچی از فوتبال حالیش نیست و همچی رو تو جام میبینه اصلا میدونی توپ فوتبال گرده یا مربع!!!
من که حالم از بارسا با اون لاماسیا بهم میخوره اگه ادعا لاماسیا میکنین چرا همش دنبال بازیکن های تیم های دیگه هستین(انری و ولکات و ویا وزلاتان واتئو و.....)بابا جمع کن کاسه کوزت رو برو تو سایت کوفتی خودتون!!
راستی خیلی خوشحالم که تو نظر سنجی منچستر و شانسولونا هنوز زیرشن!!!!!!!

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:51 گفت:

دوستان عزیز لطف کنند پست هایی که مربوط به تقلبه رو پاک کنند.
حق با اقا رضاست خیلی ضایعه.
حداقل پست هارو پاک کنید که اثری به جا نمونه . تو یه کامنت کهادرس یکی از پست هارو که روش تقلب رو نوشته بود لینک کرده بودند.

حمید رضا قزوینیان در 20/8/1390 | 16:43 گفت:

از دوستان خواهش میکنم،تورو خدا تقلب نکنید-------میدونم همه میکنن ولی واسه ما دیگه خیلی ضایع شده-----نصف کامنت های سایت گل لینک سایت ماست که همه رو به تقلب دعوت کرده-----ممنون

saeed در 20/8/1390 | 16:25 گفت:

آقا آرمان عزیز اگه براتون زحمتی نیست این آقای جاسوس رو بن کنید ممنونتون میشم با تشکر از زحمات شما

HAMED toopchi در 20/8/1390 | 16:23 گفت:

اي بابا، گلابي كه نيستن. ميفهمن كه بارسا و رئال و منچستر بيشترن از ما. كلك ديگه بسه. ضايست!

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:11 گفت:

از دوستان عزیزی که هنوز رای ندادن خواهش می کنم رای خودتونو بدید تا بعضی ها اینقدر پاشونو از گلیمشون دراز نکنند.
اگه همه بچه های کانون رای بدند بازم میام صدر.

محمد اصغری در 20/8/1390 | 16:09 گفت:

اقای دشت بش بگه طرفدار آرسنال نیستی تشریفتو ببربیرون.فکر کنم شما یکی از هواداران بارسا باشید.به هر حال اینجا حریم خصوصی ارسناله و همچین حرف هایی باب میل هوادارا نیست.لطف کنید بار اخرتون باشه در مسائلی که به شما ارتباطی نداره دخالت می کند.اگرهم حرفی دارید کانون هواداران بارسلونا در خدمت شماست.دفعه بعد اگه پست یا نظری از شما ببینم برخورد محترمانه رو می ذارم کنار واونچه که نباید گفته بشه رو می گم. راستی اقای نسبتا محترم این نظر رو به حساب بی جنبه گی نذارید چون جنبه برای توهین هیچ گون جوابی نداره.به سلامت

محمدرضا دشت بش در 20/8/1390 | 15:48 گفت:

باوجود جر دادن خود به مدت طولانی یعنی حداقل شب تا صبح!!!باز رفتید پایین!!در جواب دوست عزیز که گفته بودن بارسا تو ایران چندساله طرفدار پیدا کرده باید بگم قبل از اومدن گواردیولا به بارسا و فتح این همه جام در یک نظرسنجی توسط پرتیراژترین روزنامه ی ایران یعنی خبرورزشی بارسا اول شد و یووه دوم.اما راجب فلسفه:اینقدر دم از فاسفه نزن.من نمیدونم این چه فلسفه ایه 8 تا از منچستر میخوره و 4 تا از مسی؟؟این چه سبکیه که 7 ساله جام نمیاره؟؟آرسنال اکثر بازیکنانش رو از از تیم های دیگه میخره درصورتی که بارسا اصلا اینطور نیست!آرشاوین پس از درخشش تو یورو 2008 به آرسنال اومد ولی بعد از اون هرگز نتونست درخشی در سطح یورو داشته باشه!سمیر نصری،فرمایلن،فن پرسی کلیشی .بنتنر،شاماخ.و کلی ستاره ی سابق و حال آرسنال هیچکدومشون تو آکادمی آرسنال رشد نکردن.سسک فابرگاس هم اگه تو بارسا میموند مطمئنا یکی مثل ژاوی یا اینیستا میشد با توجه به استعدادی که داشت تو هرتیمی پیشرفت میکرد!اما ونگر در حالی که همه واسش آینده ای بزرگ تصور میکردند و حتی پپ گواردیولا پیراهن شماره 4 بارسا رو بش داد اونو به آرسنال برد و حتی یک جام هم با آرسنال نبرد!!(فقط یه حذفی یا همون آب باریکه)اما بارسا لیونل مسی،ژاوی هرناندز،آندرس اینیستا،سرخیوبوسکتس،پویول،پیکه ،بویان و پدرو را تو آکادمی خودش(لاماسیا) و از تو قنداق پرورش داد و نتیجش هم تو این 3-4 سال مشاهده کردیم.و در آینده هم نام های تیاگو آلکاننتارا،رافا آلکانتارا،سرخیو روبرتو،جرارد دلوفئو،تلو،کوئنسا،را خیلی زیاد میشنویم،حتی بیشتر از ژاوی مسی و اینیستای الان!!شک نکنید!!!

aziz joon در 20/8/1390 | 15:27 گفت:

حالا میخواین این روش و رو رئال امتحان کنم