چلسی 2-2 آرسنال

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 265,756 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چلسی 2-2 آرسنال

...

 سلام ، شب بخیر
خب بازی ای رو که باید میبردیم (برای بهبود وضعمون در جدول) با بخت و اقبال از باخت فرار کردیم و مساوی گرفتیم ، حقیقتش تیم خوب بازی نکرد فقط متعصب بود و توان گذاشت وگرنه از لحاظ تاکتیک تهاجمی نزدیک به صفر بودیم. توی دفاع وضعیت بهتر از حمله بود که لرد موستفی بازم هنرنمایی کرد ، از موستفی اصلا این کار بعید نبود. در ادامه بازی البته بد عمل نکرد و دیگه ازش بیشتر از این انتظار نمیشه داشت ؛ ولی برای من سواله که لوییز چرا خطا کرد؟ بازیکنی که سالها توی سطح اول فوتبال بازی کرده و کلا توی جزیره این دومین اخراجش بوده ازش انتظار میره که متوجه باشه که 90 درصد اوقات پنالتی گل میشه ! یعنی دو گزینه انتخاب داشت که یکیش گل خوردن تیم بود و یکیش اخراج اونم توی دقیقه 27 بود و اونم نه بیرون محوطه بلکه پنالتی که معمولا مساوی با گل بوده و هست. (در واقع گل+اخراج!)


به هر صورت تیم ده نفره شد و واکنش آرتتا بد نبود و تغییر روحیه و ذهنیت تیم زیر نظر آرتتا مشخص بود ، احساسی عمل نکردیم و منظم دفاع کردیم و دوبار به بازی برگشتیم ، هرچند من فکر میکنم سبایوس میتونست بین دو نیمه بجای اوزیل بیاد ، هم بار تهاجمی رو میتونست به دوش بکشه و هم دونده و دفاعی تر از اوزیل بود. ژاکا و لنو و توریرا فوق العاده عمل کردن و نبودشون میتونست منجر به اتفاقات بدی بشه ، په په و لاکازت و  از این دوتا بهتر مارتینلی بودن که عالی بازی کردن ولی خب تیم قدرت حمایت کردن ازشون رو نداشت و تنهایی حمله میکردن که کار رو براشون سخت کرده بود. در واقع اون خطا ، اونم وقتی که میخواستیم در مقابل فشار اولیه چلسی توی زمین خودش مقاومت کنیم و واکنش نشون بدیم ، تیم رو از هم پاشیده کرد و نظم تیمی رو بهم زد ، و عملا قدرت فشار وارد کردن رو از ما گرفت.

مشخصا با تعویض لنو با کپا این بازی با فاصله به نفع چلسی تموم میشد ولی لنو انصافا اشتباهات اخیرشو جبران کرد و یکی از بهترین بازیهاشو انجام داد


درباره بازیکنای تعویضی باید بگم گوئندوزی و نایلز تعویضی های خوبی هستن (حتی بدم نمیومد نایلز سمت چپ فیکس بازی کنه ، البته که ساکا واقعا توی پست غیر تخصصی خوب بود ولی اوایل بازی اذیت شد) ولی هولدینگ اصلا آماده نیست و ویلوک کلا مناسب تیم نیست! سبایوس هم که وضعش نامشخصه ، معلوم نیست آرتتا بهش اعتقاد نداره یا سبایوس آماده نیست. وگرنه در صورت آمادگی واضحه که خیلی از ویلوک که همیشه تعویض آخر تیمه بهتر خواهد بود. 


ثبت نظر شمانظرات پیشین

xX.ArAs.Xx در 2/11/1398 | 15:45 گفت:

بنظرم از اول فصل اگر به موروپانوس بازی میدادن الان با اختلاف از همه دفاع ها بهتر بود رو گل صد در صد موستفی مقصر بود ولی هم واکنش لنو میتونست بهتر باشه هم حماقت لویز کمتر که هنوز نفهمیدم چرا اون کارو انجام داد،در کل افتضاح بود تیم بنظرم قطعا نباید اجازه میدادیم چلسی که از نظر من در حدی نیست انقد بهمون فشار بیاره خداراشکر فقط مساوی کردیم که از لحاظ روحی خوبه برامون ما نیاز به تقویت تیم داریم بشدت ولی مدیران عین خیالشونم نیست دنبال مهره سوخته میرن با 30 سال سن با رقم های وحشتناک حداقل 6 دفاع وسط و 11,12 تا هافبک تو ذهن من هست که قیمتاشون زیر 20 تا و با کله میان تو آرسنال که هم تیم تقویت میشه هم دوسال دیگه با 30,40 میلیون میشه فروختشون و باشگاه همیشه در جریان باشه نه مثل الان که نصف بازیکنامون رو دستمون باد کردن با حقوق های بالا ... خیلی امیدی به این تیم نیست این چند سال اخیر روند تیم بشدت نزولی بوده و باید منتظر یک معجزه باشیم فقط

mehdi+h در 2/11/1398 | 11:40 گفت:

با این دفاعها تیم از این بهتر نمی شه واقعا 3تا سرمربی همش بخاطر اشتبهات دفاع نابود دارن میشن . اوزیل هم با زمان امری هیچ فرقی نداره همون اوزیلو کارایی که قبلا هم نداشت باز هم نداره