توماس پارتی ؛ به آرسنال خوش آمدی

نویسنده: محمد حسین

وبلاگ من
نویسنده: محمد حسین
آرسنــــــــــــــــال و دیگر هیـــــــــــــــــــــــــــــــچ
کل بازدید: 277,313 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

توماس پارتی ؛ به آرسنال خوش آمدی

...

سلام و تبریک بخاطر نهایی شدن خرید پارتی
حقیقتش فعلا فقط بصورت فردی میشه بازیکن رو تحلیل کرد چون نمیدونم حالا با خرید دفاع و هافبک دفاعی و بهبود کیفیت دفاعی تیم بازهم 5 دفاعه بازی میکنیم یا به 4231 برمیگردیم یا 433 میشیم و خب وظایف و اثرات پارتی توی هر کدوم از این سیستم ها متفاوته
در آمار بالا مشخصا پارتی حمل کننده توپ خوبی توی پستش و نسبت به بازیکنهای مشابه هست ، از لحاظ دفاعی برتری شدیدی نسبت به هر چیزی داره که ما توی چند سال اخیر تو پست هافبک داشتیم و حفظ توپ خوبی برای یه هافبک با سبک دفاعی داره . درسته پاس های خوبی میده ولی نمیتونه در عمق خط هافبک بازیساز اصلی خط هافبک (بازیکنی توی سبک تیاگو) باشه و هافبک دونده و تخریب کننده بازی حریفه . نکته اینه هم اجازه آزاد تر شدن سبایوس رو میده هم بازی کردن شماره 10 رو. باید صبر کرد و دید. مثلا زوج ژاکا و پارتی اینقدری قدرت و پوشش دفاعی ایجاد میکنه که بشه ویلیان یا اوزیل رو توی پست 10 بازی داد و نگران قدرت دفاعیشون نبود. یا با سبایوس و ژاکا 433 خوبی رو میتونن تشکیل بدن. این چارت عملکرد پارتی رو نسبت به برترین بازیکنای جهان توی پست هافبک نشون میده
مثلا توپ گیری یا درگیری تن به تن ، پاس رو به جلو و پاس در نیمه حریف ، قطع توپ وباز پس گیری توپ و لمس توپ ؛ در همه این فاکتور ها عملکرد در سطح بالا رو میتونه اجرا کنه و کرده. درسته مثل هافبک طراح پاس کلیدی نمیده یا مثل سبایوس خطا نمیگیره ولی به عنوان شماره 6 یا هافبک مرکزی همه فاکتور های لازم رو کم و بیش داره.

خلاصه اینکه خریدی کردیم که میشه بخاطرش امیدوار بود. توصیه جدی من اینه که دوستان بازیهای ملیش و بازیهای اتلتیکو جلوی تیمهای ضعیف تر رو نگاه کنن و به چیزهایی که از پارتی توی بازیهای بزرگ دیدن بسنده نکنن تا بتونن تنوع مهارت های پارتی و همین طور ضعف هاش رو درست بشناسن . پتانسیل های پارتی میتونه اونو به بهترین خرید امسال لیگ تبدیل کنه و بسته به چیزی که مربی ازش میخواد میتونه بازی مشابه دورانش در اتلتیکو یا یه چیز کاملا جدید رو ارائه بده.


 

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیر حسین در 15/7/1399 | 12:42 گفت:

مرسی حسین ، پس واسه اینه ترکیده

hoseyn در 15/7/1399 | 12:13 گفت:

واقعا خرید عالی بود. یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف باقیمونده رو پوشش دادیم. چون ما با خرید عوار هم بدون داشتن پارتی نمیتونستیم به سیستم ۴ دفاعه سویچ کنیم. امیدواری من نسبت به این فصل چندین پله افزایش پیدا کرد.

امیرحسین، سالیبا به خاطر فوت مادرش و یه سری مسائل شخصی دیگه ضربه روحی بدی خورده و افسرده شده. آرتتا هم ظاهرا نمیخواد با این شرایط روحی بهش بازی بده که عملکرد ضعیفش اونو تبدیل به یه لرد دیگه کنه! همین بود که میخواستن دوباره برای یه فصل قرضش بدند که خب نشد.

hoseyn در 15/7/1399 | 12:12 گفت:

واقعا خرید عالی بود. یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف باقیمونده رو پوشش دادیم. چون ما با خرید عوار هم بدون داشتن پارتی نمیتونستیم به سیستم ۴ دفاعه سویچ کنیم. امیدواری من نسبت به این فصل چندین پله افزایش پیدا کرد.

امیرحسین، سالیبا به خاطر فوت مادرش و یه سری مسائل شخصی دیگه ضربه روحی بدی خورده و افسرده شده. آرتتا هم ظاهرا نمیخواد با این شرایط روحی بهش بازی بده که عملکرد ضعیفش اونو تبدیل به یه لرد دیگه کنه! همین بود که میخواستن دوباره برای یه فصل قرضش بدند که خب نشد.

امیر حسین در 15/7/1399 | 11:08 گفت:

شماره 4 ما سالیبا است و خیلی امیدوارم به درخشش و محکم کردن خط دفاعی داشتیم با اومدنش اما نیست اصلا کسی میدونه چرا؟ گابریل عالی بوده تیزنی هم خوب بوده اگه سالیبا هم اوکی باشه واقعا تیم تو فاز دفاعی خیلی خیلی خوب میشه کنار پارتی