بررسی......

نویسنده: حمید

وبلاگ من
نویسنده: حمید
به خاطر سبک بازی آرسنال طرفدارش شدم ولی الآن...
کل بازدید: 13,124 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی......

بررسی آمار برای هازارد.....سلام.
دوباره برگشتم بعد از غیبتی طولانی...
این رو ملاحظه کنید لطفا....
http://www.talksport.co.uk/magazine/features/120526/eden-hazard-revealed-club-best-chance-giving-him-what-he-wants-172984?p=1
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 7/3/1391 | 15:23 گفت:

خوش برگشتی حمید ولی چرا هیچی تو ارشیوت نداری؟؟؟؟؟؟
با یه ایمیل دیگه وارد شدی؟؟؟؟؟

من هازارد رو قبول دارم بازیکن بدرد بخوریه اگه بیاد آرسنال.........

(Hooman sam (Dark metal در 6/3/1391 | 22:15 گفت:

خوبه که برگشتی...
مرسی... جالب بود...
واقعا اگه به فکر بازی باشه و پول و جام چشمش رو کور نکرده باشه باید بیاد آرسنال...
like like

اميرحسين اباذري در 6/3/1391 | 20:29 گفت:

اقا وحيد اگه ترجمش مي كردي چييي مي شد!!!!ممنون

محمد على(اباى) در 6/3/1391 | 20:15 گفت:

همین الان تو فیس بوک خومدم ام ویا گفته اولین هدفش ارسنال و از هواداران خواست که تا بعد یورو صبر کنن و صبور باشن

vahid در 6/3/1391 | 20:02 گفت:

سلام ترجمش کار من نیست

1- من سیتی:
بررسی: سیتی هم اکنون داوید سیلوا رو داره که بین خطوط حمله جابجا میشه و یه جورایی بازیکن آزاده و مرکز زمین دستشه، در صورتی که سمیر نصری هم دوست داره همین کار رو کنه و فقط پست اولیه هازارد واسش می مونه که البته میلنر و جانسون رو هم داره.
پس نتیجه: به سیتی نرو.

2- چلسی:
بررسی: چلسی با توجه به نیازش و قدرت هجومی کالو و مالودا مقصد خوبی واسه هازارده اگر بخواد کنار بازی کنه ولی تو پست "NO.10" باید با خوان ماتا رقابت کنه. البته چلسی هنوز سرمربی قطعی نداره پس چرا باید به تیمی بری که هنوز برنامه هاش مشخص نیست؟؟
پس نتیجه: به چلسی نرو.

3- من یو:
بررسی: با وجود وین رونی به عنوان پست "NO.10" بهترین امید هازارد واسه بازی در کنار هستش. نانی و یاگ و والنسیا هم در من یو هستن که هر چند به خوبی رونالدو نمیرسن ولی بازیکنای ثابت هستن.
پس نتیجه: به من یو هم نرو.

4-آرسنال:
بررسی: مسلماً آرسنال خواهان جذب هازارد هستش ولی به خاطر عدم موفقیت در کسب جام بقیه این تیم رو در مقایسه با سه تیم دیگه کنار زدن. "بدون در نظر گرفتن اینکه اونها خیلی پول زیادی بابت بازیکن خریدن خرج نمی کنن" آرسنال دقیقا همون چیزیه که هازارد میخواد. زمان زیاد برای بازی تو پست "NO.10".
روسیچکی فصل رو قدرتمند تموم کرد ولی ونگر هیچ تردیدی واسه بازی دادن هازارد تو پست کنونی مرد چک تبارش نداره. تصور کنید هازارد و RVP?
پس نتیجه: GO TO ARSENAL

محمد على(اباى) در 6/3/1391 | 19:13 گفت:

عالی بود داش.......خوش اومدی

HOSSEIN در 6/3/1391 | 18:58 گفت:

اگه میتونستی با ترجمش پستت رو بذاری خیلی عالی میشد.من فقط فهمیدم گفته بود به آرسنال برو اما به چلسی.سیتی و یونایتد نرو همین.
خاکبرسرا رونی رو هم بالاتر از rvp در نظر گرفتن.اشغالا

اميرحسين اباذري در 6/3/1391 | 18:53 گفت:

واسه منم ترجمه مي كنيد ؛ یكم فهميدم؛بقيشو نفهميدم

اميرحسين اباذري در 6/3/1391 | 18:52 گفت:

واسه منم ترجمه مي كنيد ؛

مصطفی کاظمی در 6/3/1391 | 18:02 گفت:

راستی فکر نکنم مسئولان! حاضر بشن 30/40 تا بدن به این،در ضمن فکر کنم به تنها چیزی که هازارد توجه نکنه همینه که فرصت بازی بهش میرسه یا نه،چون که هر تیمی بره مطمئنا ثابته.

reza در 6/3/1391 | 18:00 گفت:

Eden Hazard: REVEALED! The club with the best chance of giving him what he wants

reza در 6/3/1391 | 18:00 گفت:

منظورت حرفه هازارد در مورده ارسنال
باور نکردنیه

مصطفی کاظمی در 6/3/1391 | 17:59 گفت:

خوش برگشتی حمید خان، ،مطلب بالا هم مقایسه بدی نبود ولی بازم میگم این آدم نیاد بهتره،کاگاوا رو بسیار شدید ترجیح میدم به این ...