اونيل: ونگر از بزرگترين مربيان دنياي فوتبال است

نویسنده: ali_ston69

وبلاگ من
نویسنده: ali_ston69
آرسنال
کل بازدید: 57,206 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

اونيل: ونگر از بزرگترين مربيان دنياي فوتبال است

بعد از باخت دردناک آرسنال مقابل ساندرلند، مارتين اونيل به دفاع از ونگر پرداخت.


مارتین اونیل مربی ساندرلند در صحبتهایی به دفاع از آرسن ونگر پرداخت. این درحالی است که شنبه شب آرسنال با نتیجه 0-2 مغلوب ساندرلند شد و از گردونه رقابتهای جام حذفی انگلیس کنار رفت.بدین ترتیب و با این برد ساندرلند مجوز حضور در مرحله یک چهارم پایانی اف ای کاپ را به دست آورد.

درپایان این مسابقه مارتین اونیل درمورد احتمال برکناری ونگر گفت:« به نظر من زمانی که ونگر در نهایت تصمیم به خداحافظی از عرصه مربیگری بگیرد، از نظر همه، از جمله خود من یکی از بزرگترین مربیان دنیای فوتبال خواهد بود. شاید ما همیشه همدیگر را رو در رو نبینیم ولی شخصا فکر می کنم که او در فوتبال انگلیس گزینه فوق العاده ای است. قطعا ناامید کننده است که ونگر و تیمش شکست می خوردند ولی من فکر نمی کنم که انتقاداتی که به گوش می رسد، به شایستگی مطرح شده باشد. از نظر من ونگر یکی از برترین مربیان فوتبال دنیاست.»

مربی سابق استون ویلا در ادامه از اینکه تیمش به جمع 8 تیم پایانی جام حذفی انگلیس راه یافته بسیار خوشحال است:« من واقعا برای تمام کسانی که نگران باشگاه هستنند، خوشحالم؛ به ویژه بازیکنانم که فوق العاده بودند؛ آنها نه تنها سخت کوش بودند بلکه هرزمان که توپ را دراختیار می گرفتند سعی می کردند تا از آن استفاده کنند.»
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 20:30 گفت:

اره ونپرسی و شاماخ وتیتی هانری که رفت مسلمنن

مارتین هم مثل اغلب بزرگان فوتبال درست میگه

علی ارشدی در 1/12/1390 | 19:51 گفت:

فکر کنم روبین جهوده! شاماخ اما مسلمونه

علیرضا در 1/12/1390 | 15:24 گفت:

حمید راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا روبین مسلمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 1/12/1390 | 14:14 گفت:

در مرود حرفش نظری ندارم ولی هم ونگر و هم اونیل برام مربیان قابل احترامی هستن.

معین چکار به دینشون داری؟ ولی تا اونجا که من میدونم فن پرسی و شاماخ مسلمونن

moeinem در 1/12/1390 | 13:48 گفت:

سلام.توپچی ها میشه اسامی بازیکنان مسلمان حال حاظر آرسنال رو بنویسین؟

محتشم تمیزی در 1/12/1390 | 12:05 گفت:

دنیا مهم نیست ما مهمیم

hesam در 1/12/1390 | 12:03 گفت:

افرين به اين مربي باشعور.

دانیال در 1/12/1390 | 11:34 گفت:

دنیا از رئیس حمایت می کنه به جز ما هوادارا