اونيل: ونگر از بزرگترين مربيان دنياي فوتبال است

نویسنده: ali_ston69

وبلاگ من
نویسنده: ali_ston69
آرسنال
کل بازدید: 54,680 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اونيل: ونگر از بزرگترين مربيان دنياي فوتبال است

بعد از باخت دردناک آرسنال مقابل ساندرلند، مارتين اونيل به دفاع از ونگر پرداخت.


مارتین اونیل مربی ساندرلند در صحبتهایی به دفاع از آرسن ونگر پرداخت. این درحالی است که شنبه شب آرسنال با نتیجه 0-2 مغلوب ساندرلند شد و از گردونه رقابتهای جام حذفی انگلیس کنار رفت.بدین ترتیب و با این برد ساندرلند مجوز حضور در مرحله یک چهارم پایانی اف ای کاپ را به دست آورد.

درپایان این مسابقه مارتین اونیل درمورد احتمال برکناری ونگر گفت:« به نظر من زمانی که ونگر در نهایت تصمیم به خداحافظی از عرصه مربیگری بگیرد، از نظر همه، از جمله خود من یکی از بزرگترین مربیان دنیای فوتبال خواهد بود. شاید ما همیشه همدیگر را رو در رو نبینیم ولی شخصا فکر می کنم که او در فوتبال انگلیس گزینه فوق العاده ای است. قطعا ناامید کننده است که ونگر و تیمش شکست می خوردند ولی من فکر نمی کنم که انتقاداتی که به گوش می رسد، به شایستگی مطرح شده باشد. از نظر من ونگر یکی از برترین مربیان فوتبال دنیاست.»

مربی سابق استون ویلا در ادامه از اینکه تیمش به جمع 8 تیم پایانی جام حذفی انگلیس راه یافته بسیار خوشحال است:« من واقعا برای تمام کسانی که نگران باشگاه هستنند، خوشحالم؛ به ویژه بازیکنانم که فوق العاده بودند؛ آنها نه تنها سخت کوش بودند بلکه هرزمان که توپ را دراختیار می گرفتند سعی می کردند تا از آن استفاده کنند.»
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 20:30 گفت:

اره ونپرسی و شاماخ وتیتی هانری که رفت مسلمنن

مارتین هم مثل اغلب بزرگان فوتبال درست میگه

علی ارشدی در 1/12/1390 | 19:51 گفت:

فکر کنم روبین جهوده! شاماخ اما مسلمونه

علیرضا در 1/12/1390 | 15:24 گفت:

حمید راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا روبین مسلمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 1/12/1390 | 14:14 گفت:

در مرود حرفش نظری ندارم ولی هم ونگر و هم اونیل برام مربیان قابل احترامی هستن.

معین چکار به دینشون داری؟ ولی تا اونجا که من میدونم فن پرسی و شاماخ مسلمونن

moeinem در 1/12/1390 | 13:48 گفت:

سلام.توپچی ها میشه اسامی بازیکنان مسلمان حال حاظر آرسنال رو بنویسین؟

محتشم تمیزی در 1/12/1390 | 12:05 گفت:

دنیا مهم نیست ما مهمیم

hesam در 1/12/1390 | 12:03 گفت:

افرين به اين مربي باشعور.

دانیال در 1/12/1390 | 11:34 گفت:

دنیا از رئیس حمایت می کنه به جز ما هوادارا