کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

هر فوتباليستي با پنج ماه مصدوميت به اندازه كافي مصدوم ميشود ، اما فرم عالي رابين قبل از مصدوميتش اين امر را براي وي دشوارتر ميسازد .

مهاجم هلنديه آرسنال در تاريخ 14 نوامبر و در خلال بازيهاي تيم ملي در مقابل ايتاليا از ناحيه ليگامنت پا دچار آسيب ديدگي شد تا بخش بزرگي از بازي هاي اين فصل ليگ برتر را از دست بدهد . او بعد از پنج ماه دوري اولين بازيه خودش را به عنوان بازيكن جانشين در دربي لندن مقابل تاتنهام بازي كرد و سپس براي اولين بار در تساوي بدون گل آرسنال به عنوان 11 يار ابتدايي آرسنال وارد مستطيل سبز شد.

در ابتدا تصميم بر اين بود كه او تنها 60 دقيقه در اين ديدار بازي كند اما پس از صحبتهايي كه با كولين لوين انجام گرفت ، تصميم بر اين شد كه او شانس خود را براي كل بازي امتحان كند .

بعد از اين تساوي رابين ونپرسي طي مصاحبه اي با باشگاه اعلام كرد كه فرم عاليش قبل از اينكه مصدوم بشود باعث شد كه اين مصدوميت براي وي بسيار سخت شود .

" بسيار سخت است كه دوران مصدوميت دقيقا زماني باشد كه شما خوب بازي ميكنيد و تيمتان بازيهاي خوبي از خود به نمايش ميگذارد ، و همه چيز با هم هماهنگ است .

همه براي همديگر بازي ميكرديم ، گل ميساختيم و گل ميزديم . با احساس بسيار خوبي براي بازيهاي ملي رفتم اما دوباره مصدوم بازگشتم .

اما اكنون بسيار خوشحالم از اينكه توانسته ام دوباره به ميادين بازگردم ، در ابتدا قرار بود تنها 60 دقيقه بازي كنم اما بعد از صحبتي كه با فيزيوتراپ داشتم او از من پرسيد كه حالم چگونه است و من در جواب گفتم كه دردي در پشتم احساس نميكنم ، ماهيچه هايم كار ميكنند و فقط ميخواهم بازي كنم !!‌"

بي شك نبود رابين در برهه ي حساس ، چه در ليگ و چه در جام باشگاه هاي اروپا از كيفيت كار آرسنال كاست . رابين جزء معدود بازيكنان آرسناليست كه منتقدان وي را در سطح تيم رويايي آرسنال در سال 2004 ميدانند !!!

تگ ها

ثبت نظر شما
12+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی