کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانگازيديس طي مصاحبه اش با تلويزيون رسمي باشگاه رئيس را بهترين خواند و خواستار تمديد قرارداد او شد . گازيديس اين قرار داد را حتمي خوانده و فقط مساله زمان را در اين ميان ميبيند .

" امري احساسي نيست ، ما اعتقاد كامل داريم كه ونگر بهترين شخص براي هدايت آرسنال است .

اگر قدري شك داشتم به اين مساله گفتگوي من با شما الان بسيار متفاوت ميشد . ولي طولاني كردن مدت قرار داد و ادامه دادن روند كار هدفيست كه ما به سختي خواستار آن هستيم ، امري كه اتفاق مي افتد و در زمان مناسب اعلام خواهد شد ."

آرسنال ليگ امسال را با پيروزي 4-0 در رتبه سوم جدول تمام كرد . پيروزي كه پايان خوبي بود اما فقط از نظر نتيجه ، اين برد براي آرسنال جامي به ارمغان نياورد . بسياري از منتقدين دليل اصليه ناكاميه آرسنال در اين فصل را اضافه نكردن بازيكن جديد و با كيفيت به تيم ميدانند و ونگر را سرزنش ميكنند ، اين در حاليست كه گازيديس در اين باره ميگويد كه ونگر متناسب با روند كل باشگاه تصميم ميگيرد و نه فقط تيم !

" پويايي مربي كه تحت فشار است براي خرج كردن بيشتر و بيشتر در حالي كه در مقابلش هيئت مديره اي قرار دارد كه سعي در كنترل او دارد به خوبي نشان ميدهد كه مردم نميتوانند اين را بدانند كه چكار بايد كرد وقتي مربي شما در لحظه به لحظه فعاليتهاي باشگاه حضور داشته ، هماهنگ و يك صدا با هيئت مديره جلو آمده ، كاملا مسئولانه رفتار كرده و ديدي براي 5 تا 10 سال آينده باشگاه دارد ، حتي اگر در آن زمان ديگر مربي اين تيم نباشد .

بسيار ساده و تاثير گذار است كه چه اتفاقي خواهد افتاد وقتي آرسنال بيش از حد خرج كند . و اينكه بخواهيم بگوييم اين امر براي باشگاهي مثل آرسنال اتفاق نميافتد كاملا اشتباه است . ميتوان اين كار را انجام داد اما قدري بي مسئوليتي است .

اما ما مفتخر و خوشبختيم كه شخصي مانند ونگر سكان داره تيم ماست ، كسي كه گام به گام در كنار هيئت مديره جلو ميرود و كاملا مسئولانه در قبال باشگاه و اهداف آن عمل ميكند .‌"

تگ ها

ثبت نظر شما
12+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی