کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مصدومیت شدید راب هولدینگ و تایید دوری طولانی مدت او، نیاز آرسنال را به تقویت خط دفاعی خود از لحاظ نفری، بیشتر کرده است و بازگرداندن چمبرز، یکی از این راه ها است. او در ابتدای فصل با قرارداد انتقال قرضی به فولام پیوسته است. آرسنال در بازی امروز مقابل هادرزفیلد تنها دو مدافع کاملا آماده و تحت شرایط مسابقه دارد. شکودران موستافی و سوکراتیس پاپاستاپولوس، تنها مدافعین کاملا آماده تیم هستند و کوشیلنی هم به مرز آمادگی رسیده است ولی او بدلیل آسیب دیدگی از ناحیه آشیل پا، از ماه مارس گذشته ( اسفند ) تاکنون بازی جدیی را انجام نداده است. کنستانتینوس ماوروپانوس نیز از ابتدای فصل بدلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران غایب بوده است. ناچو مونرئال هم نیز، بدلیل آسیب همسترینگ غایب خواهد بود. همه این مسائل، نیاز امری به تقویت خط دفاعی خود را بیش از پیش، نمایان می کند. بازگشت چمبرز می تواند یک گزینه خوب برای شرایط فعلی آرسنال باشد. عملکرد او در فولام نشان داده است که می تواند در دفاع سه نفره، کارآیی داشته باشد.
 
با این وجود، استاندارد گزارش می دهد که در قرارداد آرسنال با فولام بر سر انتقال قرضی چمبرز، بندی مبنی بر اجازه بازگشت او در میان این فصل به آرسنال، گنجانده نشده است. حتی اگر آرسنال بخواهد با رایزنی و توافق، این مدافع 23 ساله را بازگرداند، مسئله ساده ای پیش رو باشگاه نخواهد بود. زیرا چمبرز با بازی در پست جدید، نقش مهمی در پازل تاکتیکی کلودیو رانیری مربی جدید فولام، ایفا می کند. او در 3 بازیی که تحت هدایت مربی جدید فولام انجام داده است، در پست هافبک مرکزی قرار گرفته است که عملکرد خوبی را نیز از خود نشان داده است. رانیری درباره چمبرز و پست جدید او گفت: من با اسکات پارکر، مربی تیم فولام، مشورت کردم و او گفت که چمبرز می تواند در مرکز زمین بازی کند و معتقد است که در انجا عملکرد خوبی خواهد داشت. او باهوش است واین موضوع برای من و برای تیم، عالی است. او به خوبی قادر به ارتباط بین خط دفاعی و خط آتش تیم می باشد و حرکات مفیدی دارد، او اساعداد زیادی از خود نشان داده است.

ثبت نظر شما
4+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی