کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

باشگاه منچستر یونایتد زمستان گذشته در توافقی دو جانبه با باشگاه آرسنال، الکسیس سانچز را در ازای هنریک میخیتاریان به خدمت گرفتند، یک سال گذشت و حالا مسوت اوزیل و الکسیس سانچز دوران سختی را در باشگاه‌های خود سپری می‌کنند و خود را در شرایط مشابه‌ای یافته‌اند، ری پالر اسطوره‌ی آرسنال احتمال انتقالی مشابه سانچز و میخیتاریان را رد نمی‌کند و ایده‌ی یک جا به جایی دیگر میان دو باشگاه را مطرح می‌کند.

منچستر یونایتد ژانویه گذشته توانست با رقیب سنتی خود بر سر معامله‌ای توافق کند که در آن الکسیس سانچز راهی اولدترافورد شد و هنریک میخیتاریان راه امارات را در پیش گرفت، این انتقال آن طور که مورینیو امیدوار بود چندان کارساز از کار در نیامد و مهاجم شیلیایی نتوانسته است در منچستر یونایتد تأثیرگذار باشد، مسوت اوزیل هم دیگر به عنوان یک چهره کلیدی در آرسنال شناخته نمی‌شود و اونای امری بدون حضور بازیکن خلاق آلمانی خود هم نتایج بسیار خوبی گرفته است و همه این‌ها دست به دست هم داده است تا شایعه معاوضه‌ی دیگر میان دو باشگاه بر زبان‌ها شنیده شود.

ری پالر در مصاحبه تاک اسپرت همچنان اوزیل را بازیکن بسیار مهمی برای توپچی‌ها می‌داند، او در مورد این موضوع گفت: "من کماکان اوزیل را بازیکن بسیار مهمی در ترکیب آرسنال می‌دانم، نمی‌دانم او را چطور ارزش گذاری می‌کنند، چون همه به حقوق او نگاه می‌کنند که رقمی در حدود ۳۵۰ هزار پوند در هفته گزارش شده است، خب چه کسی می‌خواهد این پول را بپردازد؟! گمان می‌کنم مشکل کسی را می‌توان یافت که حاضر باشد چنین مبلغی بپردازد." پالر در پاسخ به این سوال که قیمت اوزیل را چقدر ارزیابی می‌کند گفت: "در این بازار نقل و انتقالات چهل تا پنجاه میلیون پوند قیمت او باید باشد."

ری پالر ستاره اسبق توپچی‌ها می‌گوید: "احتمالاً منچستریونایتد مجدداً شرایط تعویض بازیکن میان دو باشگاه را بررسی خواهد کرد، در این شرایط یونایتد یک بازیکن افت کرده را با یک بازیکن خلاق معاوضه می‌کند، البته هنوز مشخص نیست دو باشگاه به چنین معامله‌ای روی خوش نشان می‌دهند یا خیر و این‌ها صرفاً گمانه‌زنی رسانه‌ها است."

پالر در ادامه می‌گوید: "اوزیل کجای ترکیب منچستر یونایتد قرار خواهد گرفت؟ آیا او همان بازیکنی است که آنها می‌خواهند؟ آنها یک بار با سانچز چنین معامله‌ای را امتحان کردند، نکردند؟! آیا حاضرند سانچز را از دست بدهند و اوزیل را به خدمت بگیرند؟! آیا معاوضه‌ی دیگری میان دو باشگاه اتفاق خواهد افتاد؟! گمان می‌کنم این مسئله بستگی به حقوق بازیکنان دارد و اگر اتفاق رخ بدهد باعث شگفتی من خواهد شد."

ثبت نظر شما
15+4=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ گفت »
1
دوستش داشتم :(
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ گفت »
2
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ گفت »
3
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی