کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

به نقل از اکسپرس: اسطوره ی آرسنال الن اسمیت پیش بینی میکند که اونای امری یک خرید بزرگ در ماه ژانویه خواهد داشت. اسطوره ی توپچی ها الن اسمیت ادعا میکند، ممکن است اونای امری به اسپانیا برگردد تا بتواند به حل مشکل خط دفاع آرسنال کمک کند. الن اسمیت از شروع امری به عنوان سرمربی در امارات شگفت زده شده است. اما، مهاجم سابق آرسنال می پذیرد که آن ها هنوز نگران دفاع هستند.

آرسنال در این فصل لیگ برتر گل‌های زیادی دریافت کرده است که این مقدار بیشتر از ۴ تیم بالای جدول است، به علاوه ی اینکه وحشتی بین آن ها به راه افتاده است. راب هولدینگ دفاع مرکزی تیم باقی رقابت‌ها را به دلیل مصدومیت زانو از دست خواهد داد، درحالیکه ماووروپانوس هم به دلیل مصدومیت کشاله ران در دسترس نیست. اسمیت شک دارد که شکودران مصطفی بتواند در پست خود حاضر شود، بنابراین امری برای بازی‌های ماه آینده، درحال حاضر بسیار بروی بازار متمرکز است.

اسمیت به خبرگزاری اکسپرس اسپرت گفت: خوب ما می دانیم که بشکل دشواری خرید بازیکن با کیفیت در ژانویه سخت است ولی من اصلا سورپرایز نخواهم شد اگر امری به کسی چشم دوخته بود و او را به باشگاه آورد. اینکه او چه کسی خواهد بود من نمی دانم. اما من فکر میکنم احتمالا دفاع مرکزی اولویت او در مذاکرات خواهد بود. مصطفی اغلب در دسترس نیست، سوکراتیس به خوبی از عهده ی وظایفش بر آمده است و راب هولدینگ قبل از مصدومیتش خوب داشت کار میکرد، که مصدومیتش باعث شرمندگی او شد. بنابراین او برای مدت کوتاهی تیم را تنها خواهد گذاشت. آن‌ها هنوز ماووروپانوس را برای پست او دارند اما او کمی ممکن است جوان باشد. بنابراین من او را بخشی از تیم خواهم دید که او خواهد خواست که قطعا قویتر ظاهر شود و بازی کند.

امری در لالیگا سال های زیادی سرمربی تیم هایی مثل آلمریا، والنسیا و سویا بوده است، بنابراین او بخوبی لیگ را می شناسد ...

اسمیت در آخر اضافه کرد که اسپانیرد می تواند به دنبال یک مدافع جوان بگردد تا به امری کمک کند  که مشکل خود را حل کند. او ممکن است کسی را بخرد، یک بازیکن جوان اهل اسپانیا، چون او بازار را به خوبی می شناسد.  شاید او کسی را خریداری کند که هنوز اسم بزرگی نداشته باشد، اما وی کیفیت و پتانسیل زیادی را با خود به همراه می آورد.

ثبت نظر شما
10+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی