کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

پس از یک برد شیرین مقابل برایتون و کسب عنوان قهرمانی در سوپرلیگ بانوان جو مونتمورو پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود
در مورد دستاورد...
خیلی خوشحالم و به تمام کسانی که سهمی در این دستاورد داشتند افتخار می کنم. این یک موفقیت مشترک بوده و من به همه افتخار میکنم.
در مورد عملکرد...
نتیجه ثابت میکند ، احتمالا میتوانستیم کمی بهتر از این هم باشیم. با وجود اینکه یک بازی تحت فشار داشتیم ، قادر  به کسب آنچه که تحت کنترلمان بود به دستش آوردیم واقعیتی است که صورت گرفته است. 
در مورد به ثمر رساندن گلهایی با سبک های مختلف ...
دقیقا! شما اساس را ایجاد می کنید، برای ایجاد پایه ای برای به ثمر رساندن گل تلاش می کنید، فضا را باز میکینید و امیدوارید که توپ را به مناطق خطرناکی ببرید. گلی که دوستش داشتم گل دوم بود،گل کتی مک کیب. موقعیت خوبی ایجاد شدو ما برای او یک فضای خوبی را ایجاد کردیم که به انجا برود و کار را تمام کند. این چیزی از ارزش گلهای زیبایی که میدیما و بث مید به ثمر رساندند کم نمیکند. 
در مورد اهمیت این نتیجه برای بازیکنان...
خیلی اهمیت دارد زیرا ما سال خیلی جالبی داشتیم. آنها به عنوان یک گروه دور هم جمع شدند و ما با مصدومین و بیماران و مشکلات زیادی رو به رو شدیم که ادامه دارد. به عنوان یک گروه عشق و احترامی که بین آنها وجود دارد در دستاوردی که داشتیم نقش داشته است.
در مورد اهمیت این اتفاق برای او....
با این سوال واقعا بخشی از احساسات مرا تحریک کردید زیرا کمی دغدغه عاطفی در این بحث وجود دارد. اینکه به عنوان یک هوادار سرمربی تیم آرسنال باشی و این تیم را قهرمان کنی چیزیست که هیچوقت به آن فکر نکرده بودم و فکر نمیکردم هیچوقت پیشرفت کنم و مربی شوم. خیلی احساس غرور میکنم و افتخار میکنم که سرمربی آرسنال هستم.
در مورد ترکیب آینده ی آرسنال ...
هم از نظر ترکیب هم از نظر شیوه ای که بازی میکنیم میخواهیم پیشرفت کنیم. چالش های مختلفی داریم. فصل آینده چالش های بزرگتری داریم و ما فقط در حال پیشرفت هستیم. این دستاورد اولین مرحله از آنچه هست که در فکر
من است که یک سفری هیجان انگیز با تیم بانوان آرسنال در پیش است.
در مورد بازی آخر با منچسترسیتی شکست ناپذیر ....
بله خیلی سخت خواهد بود و من فکر میکنم جشن و میهمانی های زیادی برگزار خواهد شدو هیجان زیادی به دنبال آن خواهد آمد. بعد از این دیدار هم قطعا باعث افتخار آرسنال خواهیم شد و بهترین شوت ها وگلها را خواهیم زد تا با خیالی مطمئن جام را جلو دیدگان هوادارانمان در ورزشگاه بالا ببریم، هوادارانی که فوق العاده هستند ، میخواهیم باعث غرورشان باشیم.
در مورد شکسته شدن رکورد تعداد تماشاگران...
تماشاگران بازی فوتبال به سرعت تعدادشان در حال افزایش است و ما از سویی دیگر جام جهانی را پیش رو داریم. فوتبال فوق العاده ایست و دیدن آن هم عالیست. تمامی این بازیکنان، قهرمانان، در تمامی باشگاهها شایسته ی آنچه به آنها رسیدند هستند. آنها کارشان را به خوبی انجام داده اند و امروز یک نمایش فوق العاده بود.
در مورد این فصل...
به آنچه که در این فصل تحت کنترلمان انجام داده ایم افتخار میکنم. سرنوشت را خودمان تعریف می کنیم. به اینکه دیگر تیم ها کاری کنند یا امتیازی از دست دهند متکی نبودیم و اعتماد نمیکردیم. فقط خودمان بودیم و اعتبار به تمامی بازیکنانی می دهم که هر هفته آماده بودند و به فلسفه و روش بازیمان می پرداختند. آنها به بهترین نحو باشگاه آرسنال را به نمایش گذاشتند. 

ثبت نظر شما
17+4=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۱۰ گفت »
1
خیلی مربی خوبیه
همه بازیها رو بردیم به جز دو تا ...که بازی با منچستر سیتی اگه اخراجی نمیدادیم و پنالتی نمیگرفت داور به ضرر ما اونم نمیباختیم...امیدوارم آخرین بازی رو هم ببریم.

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی