کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 به دلایل مختلف این جام برای ما ارزش های بسیاری دارد،یک فرصتی است برای بازیکنان مختلف که بهشون دقایقی بازی میرسه و اعتماد به نفس از آن کسب می‌کنند.معتقدم که ۹۰ دقیقه بازی امروز برای ما بسیار باثبات بود،بعضی از بازیکنان ما بعد از مصدومیت در این بازی به میدان رفتند تیرنی هولدینگ بلرین،نتیجه ی خوبی برای ما بود،بازی خوبی بود و به دلایل مختلف امشب میتونیم مثبت اندیش باشیم.
 
🎤 راجع به مارتینلی :
✅ منتظر بودیم و او را زیر نظر داشتیم که چگونه با ما پیشرفت می‌کند .تو پیش فصل خوب عمل کرد و در هر جلسه ی تمرینی با روحیه ی مثبت و قدرتمندی کار می‌کند .با او‌صحبت کردم و بهش گفتم برای شانس بازی رسیدن بهش صبور باشد و دیدید که امشب چه نمایشی داشت،بسیار فروتن و ‌جنگجوئه و لیاقت همچین فرصت و نمایش رو داشت،عطش فراوانی برای حضور در زمین و کمک به ما دارد.
 
🎤 بهترین پست برای چمبرز!؟
✅ اون به ما در داخل زمین و در رختکن کمک میکنه،اگر بخواهید او را در وسط راست یا چپ بازی بدید.امشب به او گفتم وقتی در دفاع چپ قرار گرفتی نفوذ نکن و از ساکا حمایت کن و توپ را به سبایوس برسون ولی اون بارها و بارها نفوذ کرد و پاس گل خوبی هم به نلسون داد،در واقع امشب به من گوش نکرد.
 
 
🎤 راجع بازگشت راب هولدینگ:
 ✅ این خیلی خوبه که برای پست دفاع وسط  انتخاب های بیشتری داشته باشیم، نگرش او و دقایقی مثبتی که مثل امشب داشت به ما کمک می‌کند بیشتر مثل یک تیم باشیم.او نیاز به بیشتر بازی کردن و اعتماد به نفس دارد.بازی فوق العاده ای بود .در انتهای بازی کمی خسته بود ولی خیلی خوشحال است.
 
🎤 راجع به لیونبرگ :
✅ همه ی دستیارها در حال کار کردن هستند،ما با هم با بازیکن ها صحبت میکنیم در رختکن راجع به همه ی شرایط و مسائل گفتگو میکنیم.اون آرسنال رو میشناسه بازیکنان جوان رو میشناسه،در تمرینات بسیار برای ما کارآمده نه فقط در تمرینات که در روز بازی و پس از آن،اون همه ی جوانب لیگ برتر رو میشناسه و من از داشتنش بسیار خرسندم.
 
🎤 راجع به بلرین :
 ✅ میخواست ۹۰ دقیقه بازی کنه،گفت آماده ام و میخوام بازی کنم،اما من اینجوری فکر نمیکنم،او اماده‌ی شروع کردن بازی مقابل یونایتد هم نیست.شاید در ذهنش خود را آماده می بیند ولی باید به حرف پزشکان گوش کنیم،دقایقی که امروز بازی کرد عملکرد خوبی داشت.مهم ترین چیز راجع به او نگرش و اخلاق کاری اوست که میخواهد به تیم کمک کند.
 
🎤حتما از عملکرد جوانان باشگاه دلگرم شده اید؟
✅بله ویلوک امشب یک قدم دیگر رو به جلو برداشت،نود دقیقه بازی کردن برای اعتماد به نفس ریس نلسون خوب بود.همچنین گابریل مارتینلی که بازی خوبی ارائه داد،همینطور مارتینز موستافی و اوزیل که امروز برای ما بازی کردند.
 
🎤راجع به مصدومیت امیل اسمیت رو:
✅یک ضربه به سرش برخورد کرد و جانب احتیاط رو در نظر گرفتیم و او را تعویض کردیم،مسئله ی جدی‌ای نیست. 

 

ثبت نظر شما
19+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی