کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ویویان میدیما با نمایش خیره کننده خود در خط حمله آرسنال، کار توپچی ها را برای دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسان تر کرد. چهارشنبه شب در پیروزی 5-2 بانوان آرسنال مقابل اسلاویا پراگ، میدیما به تنهایی 4 گل از 5 گل لندنی ها را به ثمر رساند.

 

این مهاجم هلندی در این فصل جمعاً 8 بار در تمامی رقابت ها برای آرسنال گلزنی کرده است و حالا شمار گل های او از زمان پیوستنش به جمع توپچی ها در می 2017 به عدد 48 رسیده است.

 

یکشنبه گذشته، آسنالی ها اولین شکست فصل را مقابل چلسی متحمل شدند و به نظر میرسید به نتیجه ای خوب نیاز داشتند تا انگیزه خود را برای بازی های سخت پیش رو بازیابند. آن ها در پراگ در طول 90 دقیقه، با عملکردی بی نقص در خط حمله به آنچه نیاز داشتند رسیدند.

 

گل اول در بیست و چهارمین دقیقه مسابقه هنگامی زده شد که با تغییر منطقه بازی، بث مید، میدیما را صاحب توپ کرد تا گلزن هلندی توپچی ها اولین گل این دیدار را به نام خود ثبت کند. کمتر از دو دقیقه بعد، با اشتباه بازیکنان اسلاویا، میدیما توانست دروازه خالی لوکاسوا را برای بار دوم باز کند.

 

مالکیت و تسلط آرسنالی ها بر بازی همچنان تداوم داشت تا اینکه دقایقی پیش از پایان نیمه اول، ماشین گلزنی آرسنال سومین گل خود و تیمش را در خانه حریف به ثمر رساند. ابتدا لیا ویلیامسون با یک پاس در عمق دنیله ون د دنک را صاحب توپ کرد و سپس این هافبک 28 ساله، هم وطنش میدیما را در موقعیت گل قرار داد و ستاره هلندی توپچی ها این فرصت را برای یک هت تریک اروپایی مغتنم شمرد.

 

در نیمه دوم هم تیم مهمان صاحب توپ و میدان بود و در همان ابتدای کار، بث مید از جناح راست بازیکنان اسلاویا را تحت فشار قرار داد و برای بار دوم در این دیدار پاس گلی برای میدیما مهیا کرد تا با ثبت چهارمین گل خود در این دیدار شاهکارش را تکمیل کند.

گل پنجم با خطای بازیکنان اسلاویا در محوطه جریمه روی کیم لیتل به ثمر رسید؛ وقتی که خود کاپیتان لیتل پشت توپ قرار گرفت و از روی نقطه پنالتی تیر خلاص آرسنال را به سوی سنگر تیم میزبان نشانه رفت.

 

20 دقیقه مانده به پایان وقت قانونی، کاترینا اسویتکوا و میا پرسن برای اسلاویا گلزنی کردند تا روزنه امیدی برای این تیم در بازی برگشت باقی بماند؛ با این حال، توپچی ها با 5 گل زده در خانه حریف کار سختی برای بازی برگشت در پیش ندارند.

 

دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی 31 اکتبر در میدوپارک برگزار خواهد شد اما پیش از آن آرسنالی ها باید در کانتی کاپ میزبان چارلتون و در لیگ میزبان منچسترسیتی باشند.

 

 

ثبت نظر شما
16+0=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۲۵ گفت »
1
چرا پنالتیو ندادن میدیما ۵ گله بشه ؟ :))

دیگر خبرهای آرسنال

مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی