کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

عصر یکشنبه بانوان آرسنال با 11 گل بریستول را در هم کوبیدند و رکورد قاطع ترین پیروزی در تاریخ سوپرلیگ بانوان انگلیس را به نام خود ثبت کردند.

 

ویویان میدیما با 6 گل و 4 پاس گل در 10 گل توپچی ها تأثیر مستقیم داشت، که این خود بیشترین تعداد گل زده توسط یک بازیکن در تاریخ لیگ محسوب می شود. این مهاجم هلندی هم اکنون در 13 دیداری که در ترکیب اصلی این فصل آرسنال حضور داشته 22 بار موفق به گلزنی شده است.

 

اولین گل این دیدار را لیسا اونز در همان دقایق ابتدایی برای تیم میزبان به ثمر رساند. او با جای گیری مناسب ارسال بلند میدیما را با ضربه سر تبدیل به گل کرد. گل دوم آرسنال روی ضربه سر لیا ویلیامسون، مدافع بلند قامت توپچی ها به دست آمد. این بار ویویان میدیما با ارسال توپ از جناح راست ویلیامسون را در موقعیت گل قرار داد تا تیم میزبان در همان 10 دقیقه ابتدایی 2-0 از حریف پیش بیفتد. دقایقی بعد سوفی بگلی با یک سیو به موقع مانع گلزنی جردن نابز شد تا بریستولی ها نفس راحتی بکشند اما خوشحالی آنها دوامی نداشت و گل سوم را خودِ میدیما از خط دروازه تیم مهمان عبور داد.

 

بعد از سپری شدن 33 دقیقه، مهاجم هلندی توپچی ها با فریب دادن دفاع حریف دومین گل خود و چهارمین گل تیمش را به ثمر رساند. تنها دو دقیقه بعد میدیما موفق به هت تریک شد. ضربه اول او در مقابل دروازه دفع شد اما بگلی در ریباند مقابل مهاجم 23 ساله آرسنالی ها کاری از پیش نبرد تا نیمه نخست 5-0 به پایان برسد.

 

در آغاز دومین نیمه، یانا دنیلز می توانست فاصله را برای بریستول کاهش دهد اما شوت او راهی به دروازه مانوئلا زینسبرگر نداشت. در ادامه طولی نکشید که ماشین گلزنی توپچی ها پس از دریافت پاس ون د دنک با هدف گرفتن سنگر حریف اختلاف را به 6 گل رساند. هفتمین گل بانوان آرسنال را جردن نابز به ثمر رساند و دو دقیقه بیشتر نگذشته بود که با پاس لیسا اونز، بهترین گلزن توپچی ها برای پنجمین بار دروازه سوفی بگلی را فرو ریخت.

 

خیلی زود میدیما دوباره در نقش پاسور ظاهر شد تا با قرار دادن لیسا اونز در موقعیت مناسب گلزنی شمار گل های آرسنالی های میزبان به 9 برسد و اونز هم در این دیدار دبل کند. به فاصله 2 دقیقه، میدیما باز هم با پاس اونز و یک شوت سرکش دومین هت تریکش را در این بازی تکمیل کرد.

 

10 دقیقه مانده به پایان وقت قانونی مسابقه، اِما میشل که به عنوان یار تعویضی به میدان آمده بود تیر خلاص را به هدف نشاند تا تیمش 11-0 برنده بی چون و چرای این دیدار باشد. اما این پایان ماجرا نبود؛ با خطای زینسبرگر روی دنیلز، بریستول در دقایق پایانی صاحب یک ضربه پنالتی شد. زینسبرگر این ضربه را مهار کرد اما دنیلز موفق شد در ریباند تنها گل تیم مهمان را به ثمر برساند.

 

با این نتیجه، آرسنالی ها با 21 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به سیتی صدر جدول را پس گرفتند. اما چلسی در صورت پیروزی در دیدار معوقه با اورتون با آرسنال و سیتی هم امتیاز خواهد شد. شاگردان جو مونتمورو یکشنبه هفته آینده در لیگ به مصاف ردینگ خواهند رفت.

 

 

 

 

ثبت نظر شما
13+1=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰٩/۱۱ گفت »
1
بابا چقدر اینا خوبن ❤😍🔥
من خودم امتحان داشتم .نتیجه رو دیدم شوکه شدما 😮
تبریک بابت صدر نشینی
مرسی که فول مچ هم گذاشتین تو کانال 👌
میدیما ۶+۴ 👊😮

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی