کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

جو مونتمورو سرمربی تیم بانوان آرسنال در مصاحبه ای با سایت رسمی آرسنال از اوضاع کنونی جهان و چگونگی تمرینات دختران تیم صحبت کرد
 
بعضی از بازیکنان تمرینات اضافی دادیم و بعضی از آنها که مصدوم بوده و حالا اکنون در ریکاوری هستند برنامه ای مجزا داده ایم. بعضی از بازیکنان هم اکنون فرصت استراحت دارند و از فوتبال کمی به دور هستند. 
 
در حال حاضر چیزهایی که نیاز دادند فراهم است. دوران سختی است زیرا بعضی از بازیکنان مجبورند اینجا بمانند برای آنها از نظر بهترین تصمیم این است که همینجا در انگلستان بمانند تا اینکه بخواهند سفر کنند و به خانه هاشان بازگردند. این خیلی مهم است که آنها بتوانند با خانواده هایشان در ارتباط باشند و مطمئن باشیم که به بهترین نحو و با اعضای خانوادشان ارتباط دارند. 
 
روابط ما با مدیران و رهبران هر گروه هم اهمیت دارد و هر بازیکنی با متد خاص خودش با مسائل برخورد می کند. بعضی از آنها از اینکه کمی وقت استراحت دارند خوشحالند اما بعضی از بازیکنان هم هستند که میخواهند تمرینات انفرادی بیشتری برایشان برنامه ریزی کنیم. 
 
در این شرایط واقعا کارهای ما به تمایلات شخصی بازیکنان هم وابسته است و متناسب با شخص او برنامه ریزی میشود اما فکر میکنم مهمترین مسئله این است که همه ی ما در دسترس هستیم، کارکنان باشگاه همیشه هستند و من هم از طریق تلفن با همه در ارتباط هستم. این قضیه مربوط به همکارانم در باشگاه هم می شود و فکر میکنم واقعا این قضیه مهم است. هر تصمیمی که بخواهند بگیرند ما هستیم و همراهی میکنیم.
 
 
بازیکنان، کارکنان باشگاه و هر کدام از همکارانم که بخواهند در هر مورد و در هر زمان با من صحبت کنند من کاملا برایشان وقت دارم و میتوانیم در ارتباط باشیم. بقیه اعضای کادر فنی و باشگاه هم با هم در ارتباط هستند. میدانم که الان گروههای مختلفی دارند و در این گروهها مباحث فان و جذابی مطرح میشود و حتی با هم رقابت هایی هم دارند. این خیلی مهم است زیرا فعلا بچه ها نمیتوانند کنار هم باشند اما قطعا میتوانیم در این فضاهای مجازی با هم در ارتباط باشیم و سرگرم شویم. این ارتباطات بسیار مهم است. 
 
با هم مکالمات ویدیویی داریم و این خیلی بهتر از این است که در این شرایط با هم در فضای بیرون ارتباط داشته باشیم. در شرایط فعلی حقیقت این است که خنداندن مردم و داشتن صداقت خیلی اهمیت دارد. این دوران یک آزمایش است. حق انتخابی نداریم و به ما گفته اند که باید چه کار کنیم. دوران جالبی برای ماست نه تنها برای ورزش بلکه به عنوان یک انسان . زمان خوبی برای ماست که دوباره به حساب کارهایمان برسیم

 

ثبت نظر شما
10+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی