کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
سانچز که با آرسنال برای تمدید قرارداد به توافق نرسید، با میخیتاریان معاوضه شد و در نهایت، بعد از ناکامی در منچستریونایتد از این تیم هم جدا شد و به اینترمیلان پیوست. سانچز در 45 بازی برای منچستریونایتد فقط 5 بار گلزنی کرد و با توجه به درآمدش، آماری فاجعه داشت... او هرگز در دوسال حضورش در اولدترافورد نتوانست، فرم درست خودش را پیدا کند... او که در آستانه پیوستن به منچسترسیتی بود به دلیل دستمزد بالا و قوانین فرپلی مالی نتوانست به سیتی ملحق شود و یونایتد او را بخدمت گرفت.
 
 
سانچز بعد از اولین جلسه تمرینی در منچستریونایتد از مدیربرنامه‌هایش خواسته تا در صورت امکان قرارداد را لغو کنند و به آرسنال بازگردد. او نمیدانست به کجا میرود و خود را در چه باشگاهی خواهد یافت و فقط رفت ( مسائل مالی طبیعتا محرک اصلی او بوده است) سانچز در این مورد گفت: من از بچگی‌ام منچستریونایتد را دوست داشتم و فکر میکردم این انتقال برای من مفید باشد اما من ظاهر منچستر را دیده بودم و خبر نداشتم داخل باشگاه چه میگذرد. چیزهایی که تا آنجا نباشید درکی از آن نخواهید داشت. در همان جلسه اول تمرین خیلی چیزها را متوجه شدم! به خانه که بازگشتم به خانواده و مدیربرنامه هایم گفتم " نمیشود قرارداد را پاره کنیم و من به آرسنال بازگردم ؟"
آنها به من خندیدند و من به آنها توضیح دادم که یه چیزهایی در اینجا درست نیست (سر جایش نیست) و اوضاع بنظر خوب نمیرسد. 
سانچز ادامه داد: اما من قرارداد را امضا کرده بودم و راه بازگشتی نبود. بعد از ماه‌ها همچنان این حس در من بود و ما اصلا به عنوان یک تیم با هم متحد نبودیم. ما یک خانواده واقعی نبودیم. من حقایق را به شما میگویم، ژورنالیست‌ها نمیدانند داخل باشگاه‌‍‌ها چه میگذر. آنها میگویند من مقصر هستم اما گاهی بازیکن به محیط وابسته است، خانواده در اطرفش ایجاد میشود (و میتواند پیشرفت کند) در منچستریونایتد ما یک خانواده نبودیم و این چیزی بود که به زمین بازی هم منتقل میشد وقتی لازم بود کسی سرزنش شود، من سرزنش میشدم.
 
سانچز که خیلی از این انتقال ناامید بود در ادامه مطلب گفت: بازی وست هام را بخاطر دارم که در ترکیب اصلی قرار نگرفتم و این چیزی بود که در تمام دوران بازی خود تجربه نکرده بودم. آن بازی خیلی چیزها را برایم تغییر داد، به خودم گفتم چطور میشود که در عرض تنها 5 ماه از یکی از بهترین های لیگ برتر به یک نیمکت نشین تبدیل شوم ؟!

ثبت نظر شما
1+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی