کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ویویان میدیما در بازی امروز بعدازظهر مقابل تاتنهام موفق شد رکورد برترین گلزن تاریخ سوپرلیگ بانوان را بشکند. 
 
میدیما با رسیدن به پنجاهمین گل خود با پیراهن آرسنال در سوپرلیگ موفق شد رکورد بزند اما این برای او کافی نبود و او در این دیدار هت تریک کرد و 52 گله شد. 
 
تیم بانوان امروز در حالی به مصاف تاننهام رفت که در بازی گذشته این رقیب لندنی به ما نشان داد دیدار با او چندان ساده نیست و توپچی ها پس از گذشت 70 دقیقه موفق شدند دروازیشان را باز کنند اما این بار شرایط کاملا متفاوت رقم خورد و آرسنال خیلی زود به گل اول رسید. 
 
تنها 3 دقیقه از شروع بازی گذشته بود که کیتی مک کیب موفق شد خیلی زیبا و از روی یک ضربه ی ایستگاهی اولین گل آرسنال را به ثمر برساند. او از یک زاویه تقریبا بسته به زیبایی دروازه ی میهمان را باز کرد. 
 
تنها چند دقیقه ی بعد ویویان از سمت چپ به خوبی به محوطه ی جریمه ی تاتنهام نفوذ کرد و گل دوم آرسنال را به ثمر رساند. این گل بود که او را به عنوان برترین گلزن تاریخ سوپرلیگ بانوان رساند. 
 
تنها 15 دقیقه گذشته بود که کیتلین فورد آرسنال را به سومین گلش رساند و پس از این گل آرسنال باز هم دست از حملاتش برنداشت و دقیقه 36 ویویان میدیما باز هم موفق به گلزنی شد او از بین تعداد زیادی از بازیکنان گذشت و دروازه تاتنهام را برای بار چهارم باز کرد. 
 
این گل برای بازیکن هلندی شماره 11 ما کافی نبود و تنها دقایقی پیش از پایان نیمه ی اول با همکاری خوب کیتلین فورد موفق شد هت تریک کند. ویویان میدیما که هواداران به او لقب ( GOAT) داده اند که اصولا به بهترین بازیکنان و بزرگترین ها گفته میشود اکنون در تاریخ سوپرلیگ بانوان سه گل بیش از نیکتا پاریس 49 گله به ثمر رسانده است. 
 
با شروع نیمه ی اول تاتنهامی ها حملاتشان را شروع کردند و با اعلام خطای کیتی مک کیب روی لیون در محوطه ی جریمه به نفع این تیم اعلام پنالتی شد اما مانو زینسبرگر به خوبی این پنالتی را مهار کرد. 
 
پس از این کیتلین فورد با پاس خوب  بث مید گل ششم را هم برای توپچی ها به ثمر رساند اما لیون در دقایق پایانی نیمه ی دوم یک گل برای تاتنهام به ثمر رساند تا توپچی ها نتوانند در این دیدار کلین شیت کنند. 
 
با این پیروزی و با توجه به تساوی تیم اورتون با بیرمنگام آرسنال همچنان در صدر باقی ماند و اختلافش با تیم دوم به دو امتیاز رسید. دیدار بعدی آرسنال 11 نوامبر در کانتیننتال کاپ مقابل لاندن سیتی خواهد بود.  

ثبت نظر شما
19+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی