کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
▪︎ایوان گازیدیس میکل آرتتا را برای سرمربی‌گری آرسنال می‌خواهد و رائول سانلهی اونای امری را پیشنهاد می‌دهد، کرونکه‌ها پیشنهاد گازیدیس را نادیده می‌گیرند و او متعاقبا به علت آنچه که بی‌احترامی از جانب کرونکه‌ها میپندارد آرسنال را ترک می‌کند.
 
▪︎رائول سانلهی تنها شخصی در باشگاه است که نام اونای امری را به عنوان گزینه سرمربی‌گری آرسنال پیش می‌کشد، تنها باشگاههای که در آن زمان به اونای امری علاقه دارند وستهم‌یونایتد و رئال‌سوسیه‌داد هستند. خود امری به علت مشکلات مربوط به زبان که از زمان حضورش در پی‌اس‌جی با آن دست در گریبان بوده متمایل به بازگشت به اسپانیاست
 
▪︎اسون میسلینتات پیش از آمدن امری "رالف رانگنیک" مربی آلمانی را به عنوان سرمربی جدید آرسنال می‌خواسته است.
 
امری
 
▪︎پیشتر در سال دوهزار‌و هجده میکل آرتتا جلسه مهمی را با نمایندگان آرسنال برگزار کرده و پس از اینکه از علاقه آرسنال به خود مطلع می‌شود به پپ گواردیولا اعلام می‌کند که در آپریل دوهزار‌و هجده قصد ترک منچستر سیتی را دارد. قرارداد برای امضا روی میز است ولی آرتتا نگران میزان و مبلغ بودجه آرسنال می‌باشد.
 
▪︎بعد از کناره‌گیری میسلینتات اکنون سانلهی خوشحال است که با رفتن گازیدیس و اسون او اکنون تقریبا کنترل تمامی مسائل مربوط به باشگاه را در دست دارد.
 
▪︎رائول سانلهی و اونای امری تلاش می‌کنند تا "مسوت اوزیل" و "آرون رمزی" را (غیر مستقیم) وادار به ترک باشگاه کنند، اوزیل را در بازی کارابائو کاپ مقابل لیورپول در کنار تیم دوم و جمعی بازیکنان جوان و نوجوان تیم به بازی می‌گیرند تا موجب شرمساری و سرافکندگی او شوند، برخلاف انتظار اوزیل موفق میشود نمایشی خیره کنند از خود به جای بگذارد.
امری با وجود مصدومیت رمزی مدام از او در ترکیب استفاده می‌کند تا جایی که مصدومیت وخیم تر شده و رمزی دیگر قادر به انجام بازی برای آرسنال نیست
 
▪︎پس از شکست در فینال لیگ اروپا مقابل چلسی، رائول سانلهی قصد تمدید قرارداد اونای امری را دارد، جاش کرونکه با براوردن خواسته‌ی سانلهی مخالفت می‌کند چرا که از نظر او امری دو شانس مسلم حضور در لیگ قهرمانان را از دست داده (چه از طریق سهمیه لیگ و چه از طریق قهرمانی لیگ اروپا). 
آنها همچنین آمار مربوط به فصل نخست حضور امری در آرسنال را "بد" می‌دانند.
 
▪︎فردی لیونبرگ به عنوان کمک مربی به درون تیم اصلی ارتقا پیدا میکند چرا که باشگاه اعتقاد دارد اونای امری فرصت کافی به جوانان آکادمی برای حضور در ترکیب اصلی نمی‌دهد.
 
▪︎میتلند نایلز مرتبا از امری می‌خواهد که او را در پست مدافع بکار نگیرد، امری اعتنایی نمی‌کند و کار میتلند به علت استرس و فشار روحی زیادی که تحمل می‌کرده به روانپزشک کشیده می‌شود.
 
▪︎لوکاس توریرا در تیم راحت نیست و همسرش مدام از او می‌خواهد که به ایتالیا برگردند.
▪︎چند هفته قبل از پایان کار امری رختکن آرسنال دچار چند دستگی شده است، برخی بازیکنان امری را در تمرینات دست می‌اندازند، برخی به دسته‌ی حمایت از اوزیل میپیوندند و برخی دیگر نیز از ترس از دست دادن جایگاهشان در ترکیب ثابت موضعی خنثی اتخاذ می‌کنند.
 
 
به قلم کیارش

ثبت نظر شما
6+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

منچستریونایتد 0 آرسنال 2 The Fa WSL
هفته ای خوب برای بانوان آرسنال و ویویان میدیما سپری شد
 آرسنال 3 کوگ 0 (دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
به یک چهارم نهایی نزدیک و نزدیک تر شدیم
تاتنهام 1 آرسنال 1 The Fa WSL
گل دقیقه نودی میدیما توپچی ها را نجات داد اما بلاخره آرسنال در لیگ امتیاز از دست داد ...

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۲۷ نوشت :
تیم داره تکمیل میشه.ببینم بهانه دیگه ای داری؟هرچند بردیم ولی بازی اصلا جذاب نبود.ما فوتبال آرسن ونگر رو می خوایم

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
مرتضی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۱۳ نوشت :
سرمربی فاجعه است!خیلی زود بود سرمربی گری براش!اونهم آرسنال!هیچ طور دیگه نمیشد اینقدر خوب فاتحه آرسنال رو خوند! یک سرمربی خوب نیاز داره اقعا! اگر پیدانشد آرسن ونگر رونمیدونم چرا اخراج کردند!البته سرمر...

مربوط به مروری بر لیست خروجی های آرسنال در ددلاین
حاج مهدی آرسنالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۸ نوشت :
متاسفم برای این مربی
هر سال بد و بدتر

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
محمد در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۷ نوشت :
آرسنال خیلی وقته که تبدیل به یه تیم معمولی شده
بنظرم دیگه هوادار این تیم بودن یه خوش خیالی مفرطه

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
به جز این حرفای بیخود کار دیگه ای هم بلدی آقای آرتتا؟چرا خودت نمی ری؟
Arteta out

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی