کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

یوناس ایدوال سرمربی جدید تیم بانوان آرسنال پس از برعهده گرفتن این سمت در مصاحبه ای با سایت رسمی گفت: 
 
" خیلی خوشحال و هیجانزده ام که این فرصت برایم مهیا شد در چنین باشگاه بزرگی کار کنم. فکر میکنم فصل بزرگی پیش رو داریم. هم از نظر باشگاه هم از نظر فوتبال بانوان در عرصه ی بین المللی. بنابراین برای شروع فصل جدیدی از زندگی ام آرام وقرار ندارم." 
 
" جاه طلبی که این باشگاه دارد این است. آنها میخواهند یکی از بزرگترین تیم های پیشرو در فوتبال بانوان جهان باشند. این چیزیست که من را جذب می کند. بدیهیست که آنها میخواهند هم قهرمان چمپیونزلیگ شوند هم سوپرلیگ انگلستان." 
 
" البته باشگاه درباره روشی که میخواهیم به موفقیت برسیم و سبک بازی فلسفه ی مشخصی دارد که ما از طریق آن قصد داریم به موفقیت دست یابیم. همچنین اینکه این یاشگاه تاریخی غنی دارد من را هیجان زده میکند." 
 
" آرسنال موفق ترین تیم انگلیس است و به خاطر پیشرفت فوتبال بانوان تیم های دیگری هم در حال آمدن هستند اما از آنچه که از افراد حاضر در باشگاه شنیده ام این تیم در حال سرمایه گذاری عمده در باشگاه بانوان است."
 
" همواره از جاه طلبی باشگاه صحبت میشود. اینکه اکنون کجا هستند و در آینده میخواهند به کجا برسند. بعد از آن میخواهم ببینم آیا من واقعا فرد مناسبی برای این مسئولیت هستم و میتوانم باشگاه را به کدام مقصدی که باشگاه میخواهد برسانم. اما اکنون مهم ترین مسئله چشم انداز باشگاه است. چشم انداز آن مشخص و بلند پروازانه است." 
 
" من در روزنگارد مشغول کار بودم که مدیران تیم بانوان آرسنال برای قبول این مسئولیت با من قرار گذاشتند و با هم ملاقات داشتیم. با کلر ویتلی درمورد چشم اندازهای باشگاه و اینکه میخواهیم کجا باشیم صحبت کردم همچنین با ادو مدیر فنی باشگاه، ریچارد گارلیک و وینکاتشام صحبت کردم. احساس میکنم که این چشم انداز فقط مخصوص تیم بانوان نیست بلکه کل باشگاه پشت این چشم انداز قرار دارد و برای همین باعث شد مصمم شوم و دانستم این پروژه برای من مناسب است."
 
" به چند دلیل این فصل برای ما فصلی کوتاه خواهد بود. اول قرار است بازی های دور  مقدماتی چمپیونزلیگ را داشته باشیم که در اواسط ماه آگوست خواهد بود. بعد از آن هم با برنامه بسیار فشرده ای رو به رو خواهیم بود که شامل مسابقات مختلفی است." 
 
" بنابراین باید مطمئن شویم بازیکنانی در اختیار داریم که بتوانند فشردگی بازی ها را تحمل کنند و بفهمند که این بازی ها برای ما چه ارزشی دارند. اکنون ما در تیممان بازیکنانی داریم که از همان ابتدا در دسترس هستند و البته ما آنها را از نظر آمادگی جسمانی و سبک بازی به سطحی که مورد خواسته خودمان است میرسانیم."
 
" ما طی دو تا سه هفته همه این کارها را انجام خواهیم داد اما باید به اندازه کافی کار کنیم و از همان ابتدا رقابتمان را شروع کنیم. بعد از ان باید در طول فصل به پیشرفتمان ادامه دهیم." 
 
 
 
 

ثبت نظر شما
14+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی