کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

سباستین اسکیلاچی مدافع سویا که دراستانه پیوستن به جمع توپچیهای لندن قرارگرفته میگوید رد کردن پیشنهاد ونگر برایش غیرممکن بوده است.
باشگاه سویا اسپانیا تایید کرده که بر سر انتقال اسکیلاچی با ارسنال به توافق رسیده وانتظار میرود که مدافع فرانسوی روز سه شنبه جهت معاینات پزشکی وامضای قرارداد با ارسنال راهی باشگاه شود.
درهمین رابطه اسکیلاچی در مصاحبه با روزنامه گاردین گفت:وقتی که فرانسوی باشی و از ونگرپیشنهادی دریافت کنی رد کردن ان پیشنهاد برایت غیرممکن میشود.
این پیشنهاد برای من بسیار مهم بود وخوشحالم که سویا اجازه داد تا به ارسنال بپیوندم البته شرایط سختی بود ولی تقریبا مطمئن بودم که میخواهم از شانسم استفاده کنم.
اسکیلاچی افزود: میدانستم که اگربرابر براگا به میدان بروم دیگر نمیتوانم در لیگ قهرمانان برای ارسنال بازی کنم بنابراین از بازی کردن دران بازی خود داری کردم.
همواره بازیهای ارسنال را دنبال کرده ام اینجا جایی است که پیرس آنری ویرا وگالاس بازی کرده اند وهم اکنون خوشحالم که من هم جزیی از تاریخ توپچیها خواهم شد.برای من این یک فرصت استثنایی است ومن با خلوص نیت میخواهم جزیی از این رقابت باشم.
درمورد سنم هم بعید میدانم که مشکلی باشد من تجربه زیادی درفوتبال دارم وبازیکنانی که در سن من هستند در اوج دوران بازیگری شان بسرمیبرند.
در صورت امضای قرارداد اسکیلاچی 30 ساله به خط دفاع ارسنال که پس از جدایی گالاس سیلوستره سندروس وکمپبل ضعیف بنظر میرسید اضافه خواهد شد.
باشگاه سویا در بیانیه ای در وبسایتش اعلام کرد:هم اکنون بطوررسمی اعلام میکنیم که دوباشگاه ارسنال و سویا برسر انتقال سباستین اسکیلاچی به توافق رسیده اند واین بازیکن بزودی برای انجام معاینات پزشکی به لندن سفرخواهد کرد توافق نهایی منوط به نتیجه ازمایشات پزشکی خواهد بود.

تگ ها

ثبت نظر شما
17+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی