کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


روزنامه ی " خبر های جهان" اینگونه نقل میکند که آرسن ونگرهشدار داده است که اگر عثمانوف عهده دار باشگاه شود آرسنال را به مقصد رئال مادرید ترک خواهد کرد.و این یکی از دلایلی است که کرونکه به صورت شگفت انگیزی در چند ماه گذشته سهام خود را افزایش داده است کرونکه در حالی سهام خود را تا نزدیک به 30 % افزایش داده و خود را به سهامدار اول باشگاه تبدیل میکند که عثمانوف همچنان نسبت به این قضایا متحیر است.
یکی از کارمندان داخلی باشگاه میگوید:
اگر به هر دلیل اوضاع طوری پیش برود که عثمانوف کنترل باشگاه را به عهده بگیرد آرسن ونگر که کاملا به باشگاه وفادار است باشگاه را ترک خواهد کرد.
" او نمیخواهد هیچ کدام ازسهامداران باشگاه در کار او و نحوه ای که او تیم را اداره میکند دخالت کنند. در حالی که عثمانوف مدت هاست بر سر این قضیه می جنگد که با افزایش سهامش در باشگاه ، پول کلانی را برای خرید های باشگاه پرداخت خواهد کرد.
او(ونگر) برنامه هایی دارد و همه دارند میبینند که برنامه های او با موفقیت پیش میروند.این حرف ها بدان معنی نیست که ونگر قصد ندارد بازیکنی را به باشگاه بیاورد،اما تنها بازیکنانی که خود او احساس کند به باشگاه کمک خواهند کرد.ونگر به باشگاه اخطار داده که او نمیتواند با کسی کار کند که بر خرید بازیکنان گران قیمت پا فشاری میکند.
آنطور که به نظر میرسد آرسن ونگر از حضور کرونکه راضیست به این دلیل که کرونکه در کار های بشاگاه قصد دخالت ندارد ..چیزی که در مورد عثمانوف صدق نمیکند.

 

مترجم : cesco

تگ ها

ثبت نظر شما
5+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۱/۰۲/۰٩ نوشت :
اگه سیتی می خواد گابریل ژسوس رو بفروشه به نظرم بهترین گزینه برای تقویت خط حمله س. نباید فرصت رو از دست داد

مربوط به 14 بازیکنی که حداکثر 10 بازی در فصل شکست ناپذیران انجام دادند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲٦ نوشت :
از اول فصل که بازیا رو دارم می بینم روز به روز بهتر میشیم. به نظرم اگه یه مهاجم شیش دانگ و یه هافبک دفاعی با خلاقیت بالاتر از ژاکا و یه دفاع راست بگیریم دیگه چیزی کم نداریم

مربوط به اودگارد و پارتی درخشان‌تر از همیشه
amin در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ نوشت :
کاش سالیبا فصل بعد بیاد
سه تا مدافع خوب داشتن خیلی خوبه گابریل وایت و سالیبا باشن تیم راحته خیال ما

مربوط به 7 بازیکن آرسنال که با میکل آرتتا اختلاف پیدا کردند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰٦ نوشت :
همه می دونن مشکل تیم کرونکه و گروهش هستن ولی ول کن نیست

مربوط به کرونکه و سوپرلیگ
امیر در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی