کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


روزنامه ی " خبر های جهان" اینگونه نقل میکند که آرسن ونگرهشدار داده است که اگر عثمانوف عهده دار باشگاه شود آرسنال را به مقصد رئال مادرید ترک خواهد کرد.و این یکی از دلایلی است که کرونکه به صورت شگفت انگیزی در چند ماه گذشته سهام خود را افزایش داده است کرونکه در حالی سهام خود را تا نزدیک به 30 % افزایش داده و خود را به سهامدار اول باشگاه تبدیل میکند که عثمانوف همچنان نسبت به این قضایا متحیر است.
یکی از کارمندان داخلی باشگاه میگوید:
اگر به هر دلیل اوضاع طوری پیش برود که عثمانوف کنترل باشگاه را به عهده بگیرد آرسن ونگر که کاملا به باشگاه وفادار است باشگاه را ترک خواهد کرد.
" او نمیخواهد هیچ کدام ازسهامداران باشگاه در کار او و نحوه ای که او تیم را اداره میکند دخالت کنند. در حالی که عثمانوف مدت هاست بر سر این قضیه می جنگد که با افزایش سهامش در باشگاه ، پول کلانی را برای خرید های باشگاه پرداخت خواهد کرد.
او(ونگر) برنامه هایی دارد و همه دارند میبینند که برنامه های او با موفقیت پیش میروند.این حرف ها بدان معنی نیست که ونگر قصد ندارد بازیکنی را به باشگاه بیاورد،اما تنها بازیکنانی که خود او احساس کند به باشگاه کمک خواهند کرد.ونگر به باشگاه اخطار داده که او نمیتواند با کسی کار کند که بر خرید بازیکنان گران قیمت پا فشاری میکند.
آنطور که به نظر میرسد آرسن ونگر از حضور کرونکه راضیست به این دلیل که کرونکه در کار های بشاگاه قصد دخالت ندارد ..چیزی که در مورد عثمانوف صدق نمیکند.

 

مترجم : cesco

تگ ها

ثبت نظر شما
15+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

چهار فصل اخیری که آرسنال و تاتنهام تا روز آخر با هم مبارزه کردند
آرسنال و تاتنهام یکی از شدیدترین رقابت‌ها را در انگلستان دارند و اکنون هر دو تیم در جدول لیگ شانه به شانه هم هستند. از آنجایی که هر دو تلاش می کنند در جمع چهار تیم برتر قرار گیرند، هر بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است و ممکن است این نبرد دوباره به روز پایانی کشیده شود.
ادو تابستان شلوغی را پیش‌رو خواهد داشت
اکثر ما به بازیکنانی که می‌توانیم به تیم اضافه کنیم می‌پردازیم، درحالی‌که چالش‌های بسیاری درمورد خروجی‌های تیم پیش‌روی ماست.

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲٦ نوشت :
از اول فصل که بازیا رو دارم می بینم روز به روز بهتر میشیم. به نظرم اگه یه مهاجم شیش دانگ و یه هافبک دفاعی با خلاقیت بالاتر از ژاکا و یه دفاع راست بگیریم دیگه چیزی کم نداریم

مربوط به اودگارد و پارتی درخشان‌تر از همیشه
amin در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ نوشت :
کاش سالیبا فصل بعد بیاد
سه تا مدافع خوب داشتن خیلی خوبه گابریل وایت و سالیبا باشن تیم راحته خیال ما

مربوط به 7 بازیکن آرسنال که با میکل آرتتا اختلاف پیدا کردند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰٦ نوشت :
همه می دونن مشکل تیم کرونکه و گروهش هستن ولی ول کن نیست

مربوط به کرونکه و سوپرلیگ
امیر در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ نوشت :
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲٦ نوشت :
به نظرم ما به دو مهاجم نیاز داریم. یوویچ مهاجم خوبیه و دیبالا هم می تونه پازل رو تکمیل کنه

مربوط به 7 مهاجم که آرسنال به جای دوسان ولاهوویچ می‌تواند به خدمت بگیرد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی