کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


در مورد یک برد شیرین خارج از خانه


شاید بازی کمی تحت شرایط خاصی بود ولی برای ما بسیار مهم بود که در جایی که می تواند اعتماد به نفس ترکیب را زیاد کند و روند رو به رشدمان را ادامه دهد ، پیروز شویم. فکر می کنم امروز با هوش عمل کردیم و در مجموع طوری بازی کردیم که باید مقابل یک تیم 10 نفره بازی کنید.


در مورد اخراج


از نظر من ، از روی نیمکت ، اخراج بود و داور چاره ی دیگری نداشت.


در مورد تعداد تکل ها در نیمه ی اول


پس از اخراج جو بازی کمی متشنج شد. کارت زردهایی گرفتیم که احساس کردم کمی عجولانه بودند ولی پس از آن برای ما مهم بود که کارت زرد دوم را نگیریم. بین دو نیمه از بازیکنان خواستم تا بر روی مثبت بازی کردن تمرکز کنند و تلاش کنند تا گل دوم را بزنند. از آنها خواستم که بر روی فوتبال بازی کردن تمرکز کنند و فقط به دنبال دفاع کردن از گل زده نباشند. می توانستید ببینید که در تمام طول بازی ، تا زمانی که حساب کار 0-2 شد ، با این احساس بازی کردیم که " باید ببریم ، باید ببریم" و بازیمان به هیچوجه محدود و با احتیاط نبود. پس از اینکه حساب کار را 0-2 کردیم ، بازی ساده تر شد.


در مورد واکنش مثبت بازیکنانش پس از از دست دادن پنالتی


چیزی که مردم فراموش کرده اند این است که ما در بازی با ساندرلند ، 10 نفره شده بودیم و در نیمه ی دوم کاملا بر بازی حاکم بودیم ، یک پنالتی از دست دادیم و در آخرین دقیقه بازی گل خوردیم. امروز ماجرا برعکس بود ولی در مجموع بسیار راضی هستم زیرا به نظر می رسد که بالغ شده ایم.


در مورد پیشرفت سمیر نصری


او دارد موثر تر می شود. معتقدم که از لحاظ بدنی قوی تر شده و شما بازیکنان را بر اساس آمارشان قضاوت می کنید. او امروز یک گل زد و یک پاس گل داد و این همان چیزی است که شما از بازیکنانی مانند او که استعداد زیادی دارند ، می خواهید. او بازیکن کاملی است زیرا پا به توپ خوبی دارد ، سریع است ، و به تازگی ضربات نهایی خوبی هم می زند. معتقدم هم اکنون ما یک بازیکن فوق العاده در اختیار داریم.


در مورد عملکرد لوکاژ فابیانسکی


بازی به بازی ، او به ما همان چیزی را نشان می دهد که در تمرینات می بینیم. گاهی اوقات در شغل ما ، باید پابرجا و مستحکم باشید و برخلاف نظر دیگران مبارزه کنید. زمانی که بدانید بازیکن مورد نظر استعداد دارد ، کار برایتان راحت تر می شود و من ایمان دارم که او استعداد لازم را دارد.


در مورد اینکه آیا او پس از بازگشت آلمونیا باز هم دروازه بان شماره 1 خواهد بود


هیچگاه این حرف را به صورت قطعی نمی زنم زیرا همواره دوست دارید زمانی که نیاز باشد ، آزادی لازم برای تغییر نفرات را داشته باشید. در حال حاضر با نگاه به عملکرد او ، به هیچ وجه نمی توانید به او خرده بگیرید.


در مورد اینکه چگونه تیم او به بلوغ رسیده


ما در زمینه ی برطرف کردن هوشمندانه ی مشکلات بازی به بلوغ رسیده ایم. و این بدین معنی است که امروز اخراجی ندادیم ، زمانی که لازم بود صبور بودیم و در مجموع فکر می کنم کاملا بر بازی مسلط بودیم.


در مورد اینکه این برد اولین پیروزی در 10 بازی اخیر برابر تیم های "بزرگ" بوده است


نمی توانم توضیح دهم که چرا اینگونه است ولی حقیقت دارد. در بعضی بازی ها به پیروزی بسیار نزدیک بودیم ولی در نهایت بازی را واگذار کردیم. به عنوان مثال ، در خانه ی چلسی ما بازی را 0-2 باختیم .وقتی بازی را دوباره نگاه کنید ، خیلی سخت است که درک کنید که به غیر از اینکه آنها از دو موقعیت فوق العاده ی خود به خوبی استفاده کردند ، ما چگونه این بازی را باختیم. آن بازی بسیار پایاپای بود. امیدوام این اتفاقات به ما اعتقاد و اعتماد به نفس لازم را به بدهد تا این نکات را نیز به بازی خود اضافه کنیم.


در مورد اینکه آیا چیزهای بیشتری هم از نصری خواهیم داد


در سن 23 سالگی ، تازه حرفه ی شما در بالاترین سطح شروع می شود.

تگ ها

ثبت نظر شما
14+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی