کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانمشکل اصلی آرسنال در فصل گذشته نبود تمرکز کافی و رقابت مناسب در خط دفاعی بود و بازیکنان نمی توانستند با ارائه یک بازی خوب دفاعی در طول نود دقیقه از گل های خورده شده جلوگیری کنند و در اواخر فصل نیز با مصدومیت بازیکنان دفای مشکل دو چندان شد .
به هر صورت با وجود اشاره های فراوان و تلاش های صورت گرفته بازیکنان دفاعی امسال نیز همچنان شکننده به کار خود ادامه می دهند و با وجود مصدومیت توماس ورمائلن برای مدت طولانی این نگرانی به حداکثر رسیده و همچنان سه بازیکن مرکزی دفاع با اشتباهات و عملکرد های ضعیفشان در نتیجه گیری آرسنال مشکل ساز می شوند .
آرسن ونگر نیز قبول دارد آرسنال در مواقعی از بازی در عقب زمین خاموش می شود و این عامل نگرانن کننده باید هر چه سریع تر برطرف شود تا آرسنال بتواند در ادامه فصل همچنان در کورس قهرمانی باقی بماند .
اوج این صحبت ها زمانی بود که آرسنال ناباورانه سومین شکست خانگی خود را برابر رقیب دیرینه تاتنهام تجربه کرد و نتوانست به صدر جدول برسد .

“ گاهی در آن منطقه خالی می شویم . در آن ناحیه نیستیم . با پنج دقیقه به بازی مانده شما مطمئن می شوید پیروزید . متاسفانه در عقب زمین قسمت اصلی گرفته شد.
ما دو بر صفر جلو بودیم و همه چیز در دستان ما بود . بسیار سخت است که این واقعیت را تطبیق دهیم و بسیار سخت است که آن را توضیح دهیم حتی اگر به اندازه حضور من مربی گری کرده باشید . اما کاملا تمرکز  از دست رفت و مخصوصا روی گل دوم و سوم کار سخت شد .
می خواستیم که سختی و استقامت دفاعمان حفظ شود ( در نیمه دوم ) اما بی درنگ وقتی ما بیرون آمدیم واگذار کرده بودیم . این اولین بار نیست که این اتفاق می افتد و این یکی از ضعف های ماست . خیلی وقت ها ما اشتباهات کوچکی کردیم و سفت و سخت نبودیم وقتی نتیجه را پیش بودیم . ما با سلطه کامل بیرون نیامدیم . “

تگ ها

ثبت نظر شما
5+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی