کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندیوید سیمن دروازبان سال های پیشین آرسنال در مصاحبه ای اعلام کرد ضمن صبور بودن به ونگر اعتماد داشته باشید . وی نیز همواره به ونگر اعتماد داشته .

"صبور باشید و به ونگر اعتماد داشته باشید . من همیشه به وی اعتماد داشتم چرا که می دانم او چقدر خوب است و او چه کاری برای باشگاه انجام می دهد . البته وی وقتی این جا آمد دفاع فوق العاده ای در اختیار داشت و به تیم نیز در این ناحیه اضافه کرد و حالا او در وجهی است که تیمش فوتبالی فوق العاده بازی می کند و فقط نیاز دارد که بیشتر گام بردارد چرا که نیاز به برنده شدن چیز هایی داریم .
وقتی به آرسنال پیوستم انتظار داشتیم چیز هایی برنده شویم . اما ما عناوین را با بازی خسته کننده برنده می شدیم و قبل از اینکه آرسن به اینجا بیاید تاتنهام بازی فوق العاده ای انجام می داد و هیچ چیزی برنده نمیشد . من می دانستم استیل تاتنهام چیزی در پی ندارد اما ما بازی فوق العاده ای انجام می دهیم و نمی بریم . این باید درست باشد .
من درباره اینکه چه کسی قدیمی تر است با آرسن صحبت نمی کنم . او مردی است برای خود . او این سبک را دوست دارد  . وقتی من اینجا بودم باب ویلسون مربی دروازبانان و مربی من بود . آرسن به باب گوش می کرد اما او گلر خود را برای ترکیب بر می داشت . او آمار و ارقام را برای دروازبانان ملاک می دانست و آن را دوست داشت . جهش ها و عکس العمل های دروازبانان را مد نظر داشت و دوست داشت و فابیانسکی در این زمینه با استعداد است و در آمار بالا قرار دارد . اما چیزی که شما نیاز دارید این است که به شکل طبیعی نیز استعداد داشته باشید و آن را جستجو کنید که این مسئله ای سخت است اما ان ها آن را در آرسنال دارند .
آلمونیا همیشه به سمت پایین حرکت نمی کرد . وقتی من او را در تمرینات میدیدم او در بالای دیگر دروازبانان قرار داشت . اینکه او فرم خود را در تمرینات در زمین مسابقه نشان نداده جای بحث دارد .
اما وی همیشه در تمرینات عالی بوده اما یکی از مشکلات آلمونیا این است که او هم اکنون 33 سال سن دارد و او در بین چهار دروازبان برتر اسپانیا قرار ندارد و این برای وی سخت است چرا که او تجربه این امر را از دست داده در مرحله ملی نتوانسته قرار بگیرد . اینکه از آرسنال به انگلستان و یا اسپانیا برسید مرحله مهمی است و اینکه در جام جهانی بازی کنید بزرگترین مرحله است . متاسفانه مانوئل این موقعیت ها را به دست نیاورد . "

تگ ها

ثبت نظر شما
3+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی