کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

او در اين مصاحبه با اشاره به اينكه آرسنال در وضعيت سخت مالي قرار داشته گفت اگر بازيكن بزرگ بگيرند ورشكسته خواهند شد! باشگاه آرسنال در تابستان گذشته شاماك را رايگان و لوارن كوشينلي را با مبلغ 8.45 ميليون پوند و همچنين سپاستين اسكيلاچي را با مبلغ 4 ميليون يورو به خدمت گرفت و تا به اين جاي كار تنها دو امتياز با تيم صدر نشين فاصله دارد. او همچنين در بخش مهم ديگري از مصاحبه اش با اين شبكه اعلام كرد هدف اصلي باشگاه قرار گرفتن در سطح بالا است همان چيزي كه نه تنها قبل از سال 2004 بلكه پس از آن نيز به خوبي رعايت شده است از سوي تيم ونگر!

وقتي در مورد اولويت باشگاه از ونگر سئوال شد وي در جواب گفت:

"اولويتي بالاتر از قرار گرفتن در سطح بالاي فوتبال خواسته هاي انها نيست. وقتي شما به گذشته نگاه كنيد شما خواهيد ديد كه آرسنال در طول 14 سال بدون تناقض در بالاترين سطح فوتبال در انگلستان و اروپا قرار داشته. اگر شما نگاهي به رنكينگ UEFA بيندازيد بي هيچ استثنايي نام آرسنال را خواهيد ديد.

"بعضي از سالها ما قهرمان شديم و بعضي از سالها نشديم. اما اميدواريم كه يك روز مردم بفهمند كه آسان نيست در سطح بالا باقي بمانيد و همچنين از عهده مشكلات مالي كه در حقيقت در آن سطح با آن مواجه مي شويد بر بياييد!

" ما به صورت هزينه هايمان احترام مي گذاريم. نگاه كنيد به باشگاه هايي كه 100 يا 150 ميليون پوند از دست داده اند اگر ما نيز چنين كرده بوديم سپس ورشكسته مي شديم! اين موضوع ساده است ما در حدي كه بتوانيم از پسش بر بياييم خرج مي كنيم.( در حد توانمان)


" اگر من به شما بگوييم كه ما مي توانيم با دو امتياز بيشتر قهرمان شويم اما 150 ميليون را از دست مي دهيم شما چه چيز به من خواهيد گفت؟" قهرمان شدن با دو امتياز بيشتر". اما وقتي من سئوال دوم را بپرسم كه ما از كجا مي توانيم اين 150 ميليون را وارد كنيم؟ امكان دارد پاسخ شما مشابه پاسخ به سئوال اول نباشد!

" زيبايي رقابت و يك باشگاه در اين است به موفقيت برسد وقتي كه به بالانس احترام بگذارد و بالانس در بودجه بقيه براي من نرمال به نظر نمي رسد.

" مردم ممكن است يك روزي تشخيص دهند آسان نيست كه در سطح بالاي فوتبال بماني و از عهده مسائل مالي تحميلي به آن در آن سطح بر بيايي.

" ما با كساني رقابت مي كنيم كه احترامي نمي گذارند كه به صورت جوانمردانه خرج كنند. و به جاي آنها ما متهم مي شويم! شايد مردم بايد در جستجوي جاي ديگري باشند!!"

تگ ها

ثبت نظر شما
7+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی