کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران
در مورد یک دیدار سخت در جام حذفی


اول از هر چیز باید بگویم که بازی بسیار سختی بود زیرا یک بازی حذفی واقعی بود و لیدز برای پیروزی آمده بود. آنها بسیار خوب بازی کردند. از آن دست بازی هایی بود که احساس می کردید بسیار مهم است که 0-1 عقب نیافتید. زمانی که 0-1 عقب افتادیم ، احساس می کنم که ووچیچ با یک واکنش خوب روی ضربه سر بکیو ،ما را در بازی نگه داشت. به نظر می رسید که به بازی بر می گردیم ولی زمان کم بود. بسیار مهم بود که ریتم خود را حفظ کنیم و امروز از جام حذف نشویم زیرا این اتفاق بسیار عجیب می بود.


در مورد نزدیک بودن به زدن گل برتری


زمانی که بازی را به تساوی کشاندیم ، پس از آن سه موقعیت گل داشتیم ولی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. دست کم هنوز در جام هستیم و امیدوارم که بتوانیم کار را در خانه ی لیدز تمام کنیم.


در مورد مشکلات دیدار تکراری


این دقیقا آروزیی نبود که قبل از بازی داشتم. ولی دومین خواسته ی بد من بود. بدترین اتفاق این بود که حذف شویم. چهارشنبه به دیدار ایپسویچ می رویم ، شنبه با وستهم بازی می کنیم و پس از آن تکرار بازی جام حذفی.


در مورد روبرو شدن با اشمایکل و بروس


از لحاظ تشابه اسمی ، بله ، یادآور خاطرات گذشته بود. امروز اشمایکل و بروس فوق العاده بودند. هر دو دفاع میانی لیدز عالی بودند. شاید این دو اسم می خواهند برای همیشه زندگی من را دشوار کنند.


در مورد اینکه چگونه این تساوی می تواند آماده سازی تیم را تحت تاثیر قرار دهد


امروز هشدار خوبی به ما داده شد. ولی ما قبل از بازی می دانستیم که لیدز به اولدترافورد رفته و پیروز شده و در مقابل تاتنهام هم مساوی گرفته است. در مجموع این تیم به این جام اعتقاد دارد ، مسلما از سال پیش. آنها بسیار خوب کار کردند ، بسیار جنگنده بودند. البته جنگندگی درست ، نه مدل منفی و نادرست. آنها در همه جای زمین ما را تحت فشار گذاشتند و ما برای رد کردن توپ از خطوط آنها مشکل داشتیم. آنها همچنین خطرناک هم بودند و بسیار مهم بود که گلی دریافت نکنیم که کردیم.


در مورد اینکه آیا لیدز مثبت تر از من سیتی بود


نمی دانم که چه جوابی می خواهم بدهم. آنها مثبت بودند . توپ های هوایی بیشتری ارسال کردند ولی روی توپ های دوم ، بسیار منظم بودند. آنها به سرعت بر روی ما دفاع می کردند و شاید بازی ما آنقدر سریع نبود که بتوانیم از فشار آنها فرار کنیم.


در مورد ناامیدی او از پنالتی داده شد


بله. نا امید بودم. او بازیکن راست پا و بسیار فرزی است و ما این را می دانستیم. نباید برای زدن توپ می رفتیم . می دانستیم که یک گل عقب افتادن ، بسیار دشوار خواهد بود.


در مورد تاثیر سسک فابرگاس


به محض ورودش ، در سرعت پاسکاری ، به ما چیزی می دهد که بازی ما را بسیار سریع تر و خطرناک تر می کند. این به شما نشان می دهد که چقدر مهم است که سریع پاس دهید و دید خوبی داشته باشید.


در مورد شایعات پیرامون آینده ی سسک


من آدم شوخ طبعی هستم ولی این مورد را متوجه نمی شوم. نمی توانم بفهمم مردم چگونه چنین حرف هایی می زنند بدون اینکه ما از آنها خبر داشته باشیم. ما با بازیکن قرارداد داریم و اگر خواستیم بازیکن را بفروشیم ، شما را هم در جریان می گذاریم. ما هیچکس را نخواهیم فروخت.


در مورد رهبری


فابرگاس اینکار را می کند. احساس کردم امروز بازی ما کمی در پاسکاری کند بود . در تصمیم گیری هایمان سریع نبودیم. و بقیه ی ماجرا نیز به خاطر بازی خوب لیدز بود. آنها ما را متوقف کردند. کمبودی در رهبری تیم نبود.زمانی که سسک به بازی می آید ، چنان دیدی دارد که حتی اگر به سختی تحت دفاع باشد ، مجبور نیست بیش از حد بدود تا بازی ما را سریع تر کند.


در مورد پنالتی ای که برای آرسنال گرفته نشد


مثل همیشه می گویم که صحنه ی پنالتی اول را ندیدم! پنالتی دوم به نظر می رسید که خطا باشد زیرا او تئو را به عقب کشید. دیدن صحنه ی اول از روی نیمکت غیر ممکن بود.


در مورد جدا شدن روی هاجسون از لیورپول


تعجب کردم زیرا من هاجسون را مربی فوق العاده می دانم. این مشکلات کار ما را نشان می دهد. او در ماه جولای برترین مربی سال انتخاب شده بود. این نشان می دهد که ما چقدر سریع کیفیتمان را از دست می دهیم زیرا او 6 ماه پس از آن ، مجبور به ترک لیورپول شد. مسلما تعجب آور است و من احساس می کنم که امروزه شغل ما بسیار متضرر می شود.

تگ ها

ثبت نظر شما
5+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی