کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندو نیمه ی 1:0 با گل های رابین ون پرسی و عملکرد خیره کننده ی وین هنسی، دروازه بان وولورهمپتون، پیروز نبرد یونایتد در هفته ی گذشته را به نتیجه ی 2:0 راضی کرد. دیداری که به توصیف سرمربی نارنجی پوشان زمین نیز به سود تیم برتر زمین پایان یافته است.

میک مک کارتی در مصاحبه ی خود پس از این شکست گفت:«یک قاتل از زمین در حال خارج شدن بود و شخصی که او کشته بود، ما بودیم. هرچه می توانستیم تلاش کردیم ولی از شماره ی 1 تا 11 و یا هر عدد و رقم دیگری که باشد آن ها از ما بهتر و قوی تر بودند، در همه جای زمین.»

«آن ها بازی را بهتر کنترل کردند و بهتر از پس آن برآمدند و این گاهی اوقات در زمان هایی که مقابل یک تیم خوب بازی می کنیم برایمان اتفاق میفتد، تیمی که در لیگ قهرمانان بازی می کند و به رقابت با بارسلونا فکر می کند. آن ها در این بازی یک سیلی به ما زدند و ما را مغلوب کردند، شکایتی از این ندارم.»

«ما هم هر کاری که از دست مان بر می آمد انجام دادیم، از کارهای فردی تا تغییراتی که میتوانستیم در ترکیب ایجاد کنیم؛ بازیکنان مان هیچ چیزی را در زمین رها نکردند و آن ها را برای این تحسین کرده و به آن ها افتخار می کنم.
فقط آرسنال بهتر از ما بود، به همین سادگی.»

و عملکرد چشمگیر دروازه بان وولوز که به نظر بیشترین تاثیر در نتیجه ی رقم خورده را داشته است:«نمی توانم بگویم بد شانس بودیم یا فلان چیز می توانست رخ دهد؛ تلویزیون سعی دارد به این مساله بپردازد که گل دوم آفساید بوده یا چنین چیزی ولی اگر به خاطر وین هنسی و کلاس متفاوت کار او نبود، ممکن بود نشسته باشم و به 6، 7 و یا 8 تا فکر کنم. پس اگر هم آفساید بوده نمی توانم بگویم تاثیری در شکست داشته است.»

و مک کارتی، مربی تیم 19 جدول با رویای تیم دوم؛ وولوز برای آرسنال شدن تلاش می کند:«برای تیمم و خود من بهتر است بدانیم که برای بهتر شدن باید به بازی آن ها نگاه کرده و ستایش شان کنیم و آرزوی مان را در رسیدن به آرسنال تعبیه کنیم. ستایش ما ستایش شیوه ی آن هاست و کاری که آن ها در شغل خود انجام دادند.
اگر بتوانیم خود را به آن رسانده انجامش دهیم، شاید دوباره بالا رفتیم و بتوانیم سال آینده دوباره به اینجا بیاییم و تلاش مان را بکنیم.»

«البته از این که باخته ایم مایوس شده ام و ما نمی خواستیم شکست بخوریم اما وقتی به تقویم نگاه می کنم، بازی با منچستر و آرسنال خارج از خانه، و توجه به این که ما وولوز هستیم -تیم دوم از آخر- آیا قرار بود 6 امتیاز از آن دو بازی بگیریم؟ و یا فکر می کردیم بشود در هر دو بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم؟ ما تمام 90 دقیقه را به سعی خود ادامه دادیم و اگرچه بعید بود، مدام تلاش خود را برای بدست آوردن چیزی از این بازی به خرج دادیم.
بازی های خوبی هم در برابر تیم های بزرگ داشته ایم ولی چیزی که امروز داشتیم، یک ضربه ی سخت به ما بود. استدلالی وجود ندارد و اگر منصف باشیم این یک شکست به تیم برتر زمین بود.»

تگ ها

ثبت نظر شما
15+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی