کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانتمرین با تیم اصلی آرسن ونگر باعث شده تا یک تحرک ویژه و انگیزه مضاعف برای ایگناسی میکل باشد تا وی را به تمرین بیشتر برای گرفتن شانس هایی وادارد .
مدافع جوان و اسپانیایی تیم آرسنال یکی از بازیکنانی است که می تواند در آینده یکی از مدافعان خوب تیم آرسنال لقب بگیرد . وی که لقب پیکه جدید را در رسانه های انگلیسی به خود اختصاص داده توانست این فصل از رقابت ها تا به این جای کار در دو بازی در جام حذفی در کنار سباستین اسکیلاچی قرار بگیرد و عملکرد نسبتا خوبی از خود بر جای بگذارد .
ایگناسی در این رابطه در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه گفت :

" در حال تمرین با بازیکنان سطح بالایی هستم که برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می کنند . می خواهم این جا باشم و به سختی تمرین کنم و این تنها راه برای ماندن در این جاست .
تفاوت بسیار زیادی با فضای آکادمی وجود دارد . تکنیکی و تاکتیکی کاملا متفاوت است . یک سطح متفاوت و سطحی که می خواهید به آن دست یابید .
فکر می کنم خوب کار کرده ام اما این جا مسائلی است که باید ان ها را پوشش دهم . باید قوی تر شوم . کمی سریع تر باشم و بیشتر درگیر باشم . من این ها را می خواهم و برای ادامه تمرینات سخت و پیشرفت جلو خواهم رفت .
این بهترین مسئله است که بتوانید به این مرحله برسید . فکر می کنم کمی از آن ها دور هستم اما می خواهم برای ان مبارزه کنم . "

ممکن است در برخی بازی های پیش رو با توجه به مصدومیت ورمائلن و جورو شاهد حضور ایگناسی میکل نیز باشیم . این بازیکن نیز انتظار دارد تا از روی نیمکت بازی های پیش روی آرسنال را شروع کند .

" نیاز به تجربه دارم . همیشه می خواهید برای تیم اصلی بازی کنید اما می دانم این مشکل است . اما قبل از این می خواهم اینگونه باشد . چه کسی بازی برای تیم اصلی را دوست ندارد ؟ "

تگ ها

ثبت نظر شما
2+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی