کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانمربی فرانسوی توپچی ها پس از تساوی خانگی مقابل بلکبرن به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. در مصاحبه پس از بازی وی نتوانست چرایی این موضوع را که به گفته خودش تیم " بسیار یکنواخت " بازی کرده است را بیان کند ، این در حالی بود که طبیعتا انگیزه لازم برای بردن آن بازی وجود داشت.

انتقاد ها به اینجا ختم نمی شود و برخی تماشاگران نیز به نسبت پولی که بابت تماشای بازی ها پرداخت می کنند از عملکرد تیم رضایت ندارند.

هنگامی که در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با بلکپول ، از ونگر پیرامون برخی توهین ها و نظرات کوته فکرانه مطرح شده سوال شد ، ونگر تاکید کرد که این همه مبارزه نکرده است که اکنون در مقابل این روزهای تیره زانو بزند.

" به هیچ وجه آزرده نیستم اما من از کاری که در اینجا انجام می دهیم و از مسیری که در آن گام بر می داریم دفاع می کنم. من نمی دانم چرا ما در حالی که در حال رقابت برای قهرمانی هستیم ، باید منفی باشیم.

" اگر من نتوانم از این حقیقت که ما در مکان دوم لیگ هستیم و برای قهرمانی مبارزه می کنیم دفاع کنم ، بهتر است که در خانه بمانم. اما من در شغلی مبارزه ای فعالیت می کنم.

" من قربانی چیزی نیستم. من تلاش می کنم که وظیفه خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهم و همین گونه است. ماندن در بالاترین سطح سخت ترین و مهم ترین چیز در حرفه ماست. ما 15 سال است که در لیگ قهرمانان حضور داریم و در این کشور فقط دو تیم این وضعیت را دارند ، ما و منچستر یونایتد."

در اواخر هفته گذشته صحبتهایی مطرح شد که اگر ونگر بر استفاده از ترکیب فعلی پافشاری داشته باشد ، ممکن است که آینده وی در آرسنال در هاله ای از ابهام قرار بگیرد و آرسن ونگر نیز این صحبت ها را بی پاسخ نگذاشت.

" من به رفتن فکر نمی کنم. من عاشق این باشگاه هستم و تمام توانم را برای آن خواهم گذاشت. من اینگونه فکر نمی کنم. زمانی که من نسبت به چیزی تعهد داشته باشم ، همه چیزم را در آن راه خواهم داد.

" در پایان فصل من به گذشته نگاه خواهم کرد تا ببینم که چه کاری را درست انجام داده ایم و چه کاری را نادرست. ما نباید خود را درون آب غرق کنیم. ما در جایگاه دوم لیگ هستیم بنابراین آن مایه رسوایی ما نیست. پس درک درست کجاست؟

" من با بازیکنانی که دارم تا جایی که می توانم به خوبی کار می کنم. آنچه که برای من اهمیت دارد این است که تا چه اندازه خوب کار می کنیم. سایر موارد برای من مهم نیست. من نمی دانم که آرسنال بدون من چگونه خواهد بود ، شاید بهتر شود ، شاید بدتر. من امیدوارم که روزی شاید بهتر شود.

" من از اینکه باشگاه در مسیر بهتر شدن قرار دارد خوشحالم. اما نباید فکر کنیم که حق داریم در جایی که هستیم باقی بمانیم."

تگ ها

ثبت نظر شما
6+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی