کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانتساوی بدون گل آرسنال در مقابل بلکبرن که اختلاف این تیم را با صدر جدول به عدد 7 رساند از یک سو و همچنین شکست های متوالی تیم در دیگر جام ها مقابل بیرمنگام ، بارسلونا و منچستر یونایتد از سوی دیگر موجب شده است تا به یک باره سیل انتقادات روانه تیم شود.

پس از اینکه از وضعیت کنونی آرسنال توسط رسانه ها تحت عنوان "فاجعه" یاد شد ، ونگر آزرده خاطر شده و شدیدا به آن واکنش نشان داد.

"من مخالف قضاوت سطحی هستم. این چیزی است که من با آن مبارزه می کنم.

" برای مثال مردم می پرسند که چرا یک مدافع میانی نخریدی؟. اگر شما به شمار گل های خورده نگاهی بیاندازید ، می بینید که ما عملکرد دفاعی بهتری از منچستر یونایتد داشته ایم ، اما هیچ کسی به آن اشاره نمی کند. ما باید ورمالن ، جورو و ژسنی را با لگد بیرون کنیم؟ به چه دلیل؟

"مقام دوم لیگ با توجه به سن مان ، عملکرد خوبی برای ماست. آیا این برای شما یک فاجعه است؟ تیم هایی وجود دارند که 10 برابر ما سرمایه گذاری کرده اند ، به اندازه یک تیم کامل خرج یک بازیکن می کنند ، و آنها پایین تر از ما قرار گرفته اند. من درک نمی کنم که مردم چه گونه فکر می کنند.

" شما در مورد این فصل قضاوت می کنید یا 4 فصل گذشته ؟ برخی از باشگاه های پشت سر ما 20 سال است که هیچ کاری انجام نداده اند ولی هنوز هم مورد ستایش زیادی قرار می گیرند. من این را درک نمی کنم.

" ما 8 بازی دیگر داریم و در موقعیتی هستیم که داریم برای قهرمانی مبارزه می کنیم بنابراین باید حداکثر توان خود را ارائه دهیم. اگر ما در پایان فصل نا امید بودیم ، بسیار خوب ، چرا شما می گوید این یک فاجعه است در حالی که در لیگ دوم هستیم ؟ آیا 18 تیمی که در پشت ما قرار دارند یک فوق فاجعه دارند؟

"جام ها یکی از معیار های قضاوت در مورد باشگاه است. این اغراق نیست که شما اکنون بگویید جامی برده اید. آیا شما حاضرید قهرمانی در جام حذفی را با حضور در لیگ قهرمانان اروپا عوض کنید؟ حضور در لیگ قهرمانان یک جام هست یا خیر؟ آیا آن مهمتر از بردن جام حذفی نیست؟

" ما تا آنجا که در توان داریم کار می کنیم. و اگر آن به اندازه کافی خوب نیست ، به اندازه کافی خوب نبوده ایم. اما چیزی که من انکار می کنم اینست که همه چیز به یک باره منفی شود. ما این باشگاه را ساخته ایم. به بازیکنانی که در این تیم هستند نگاه کنید ، 10 سال آینده با شما در مورد آن صحبت خواهم کرد."

تگ ها

ثبت نظر شما
6+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی