کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانتساوی بدون گل آرسنال در مقابل بلکبرن که اختلاف این تیم را با صدر جدول به عدد 7 رساند از یک سو و همچنین شکست های متوالی تیم در دیگر جام ها مقابل بیرمنگام ، بارسلونا و منچستر یونایتد از سوی دیگر موجب شده است تا به یک باره سیل انتقادات روانه تیم شود.

پس از اینکه از وضعیت کنونی آرسنال توسط رسانه ها تحت عنوان "فاجعه" یاد شد ، ونگر آزرده خاطر شده و شدیدا به آن واکنش نشان داد.

"من مخالف قضاوت سطحی هستم. این چیزی است که من با آن مبارزه می کنم.

" برای مثال مردم می پرسند که چرا یک مدافع میانی نخریدی؟. اگر شما به شمار گل های خورده نگاهی بیاندازید ، می بینید که ما عملکرد دفاعی بهتری از منچستر یونایتد داشته ایم ، اما هیچ کسی به آن اشاره نمی کند. ما باید ورمالن ، جورو و ژسنی را با لگد بیرون کنیم؟ به چه دلیل؟

"مقام دوم لیگ با توجه به سن مان ، عملکرد خوبی برای ماست. آیا این برای شما یک فاجعه است؟ تیم هایی وجود دارند که 10 برابر ما سرمایه گذاری کرده اند ، به اندازه یک تیم کامل خرج یک بازیکن می کنند ، و آنها پایین تر از ما قرار گرفته اند. من درک نمی کنم که مردم چه گونه فکر می کنند.

" شما در مورد این فصل قضاوت می کنید یا 4 فصل گذشته ؟ برخی از باشگاه های پشت سر ما 20 سال است که هیچ کاری انجام نداده اند ولی هنوز هم مورد ستایش زیادی قرار می گیرند. من این را درک نمی کنم.

" ما 8 بازی دیگر داریم و در موقعیتی هستیم که داریم برای قهرمانی مبارزه می کنیم بنابراین باید حداکثر توان خود را ارائه دهیم. اگر ما در پایان فصل نا امید بودیم ، بسیار خوب ، چرا شما می گوید این یک فاجعه است در حالی که در لیگ دوم هستیم ؟ آیا 18 تیمی که در پشت ما قرار دارند یک فوق فاجعه دارند؟

"جام ها یکی از معیار های قضاوت در مورد باشگاه است. این اغراق نیست که شما اکنون بگویید جامی برده اید. آیا شما حاضرید قهرمانی در جام حذفی را با حضور در لیگ قهرمانان اروپا عوض کنید؟ حضور در لیگ قهرمانان یک جام هست یا خیر؟ آیا آن مهمتر از بردن جام حذفی نیست؟

" ما تا آنجا که در توان داریم کار می کنیم. و اگر آن به اندازه کافی خوب نیست ، به اندازه کافی خوب نبوده ایم. اما چیزی که من انکار می کنم اینست که همه چیز به یک باره منفی شود. ما این باشگاه را ساخته ایم. به بازیکنانی که در این تیم هستند نگاه کنید ، 10 سال آینده با شما در مورد آن صحبت خواهم کرد."

تگ ها

ثبت نظر شما
19+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مهمترین اتفاقات تیم بانوان آرسنال در سال 1401
قهرمانی، حق خوری، لیگ قهرمانان...
تیری آنری پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی زنان فرانسه را رد کرد
تیری آنری منتظر جایگاه سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکاست و پیشنهاد فرانسه را رد کرده تا گزینه های خود را زنده نگه دارد
آرسنال چگونه با جنگ سوریه مقابله می کند
در دوازدهمین سالگرد شروع جنگ سوریه، برنامه‌ای به نام "مربیگری برای زندگی" که یک برنامه فوتبال محور است...
لیا ویلیامسون : باید بی رحم باشیم.
لیا ویلیامسون در پی برتری فوق العاده تیم ما در مسابقه ای عالی مقابل ردینگ در شب یکشنبه، عملکرد تیممان را تحسین کرد.

آخرین نظرات

بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
ترجمه ضعف های فراوانی دارد ولی از این بابت که بخش مهمی از باشگاه یعنی تیم زنان آرسنال را تا حدی معرفی میکند مطلبی بسیار مهم است. سهم مطالب مربوط به باشگاه زنان آرسنال باید بسیار بیشتر از این باشد.

مربوط به کاپیتان کیم لیتل درباره انگیزه هاش می گوید
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
انتقاد دارم از مدیران سایت. مطلب ضدزنی که کاربر محترم منتشر کرده نه تنها نباید منتشر بشه بلکه باید به نویسنده تذکر جدی داده بشه. فکر میکنم ادمین سایت به خوبی می دونه در خیلی از کشورها انتشار چنین دید...

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
به نظرم میشد ترجمه بهتری ارایه کرد. و لازم بود منبع ذکر بشه. جزییات زیباشناختی فکر نمی کنم معادل مناسبی باشه برای چیزی که نویسنده میخواد منتقل کنه. البته در کل مطلب خوبی بود. ترجمه کردن به هیچ وجه سا...

مربوط به می‌توان مارتینلی را از فوتسال جدا کرد، اما فوتسال از او جدا نمی‌شود
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
آرسنال چند ساله در خرید و فروش بازیکنان خوب عمل نکرده. و حتی امسال که نیاز شدیدی در نیم فصل به خرید بازیکنان و تقویت اسکواد داشت فقط تروسار و جورجینیو رو خرید و نتونست مهاجم نوک خوبی بخره. امیدوارم آ...

مربوط به آیا ادو فروشنده خوبی خواهد بود؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی