کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانآرسن ونگر همچنان باور دارد بازیکنانش می توانند در همین راه و روشی که در آن قرار دارند به قهرمانی برسند .
ترکیب جوان توپچی ها این فصل نیز به نظر نتوانند در جامی به قهرمانی برسند و این در حالی است که تساوی های پی در پی اخیر باعث شد تا به راحتی وضعیت مناسب خود برای قهرمانی در لیگ برتر را واگذار کنند .
همواره این انتقاد بر این تیم جوان وارد بوده که این تیم ذهنیت پیروزی ندارد و راه هایی که آرسنال در آن ها امتیازات را به حریفانش واگذار کرده بسیار آزار دهنده است .
آرسن ونگر در اینباره می گوید :

" آن ها این موقعیت را اینجا دارند تا در راه خودشان این کار را بکنند . با فلسفه خودشان و با همبستگی خودشان .
وقتی شما یک قرار داد برای چهار یا پنج سال می بندید شما در طول مدت قراردادتان این عهد را می بندید که عناوین را برای باشگاه به ارمغان آورید . این در هیچ قرار دادی ذکر نمی شود که اگر نتوانید برنده عناوین در سال اول باشید می توانید از تیم خارج شوید .
چرا باید ما سس فابرگاس را بفروشیم حتی اگر پیشنهاد های احمقانه دریافت کنیم ؟
در شغل ما این سخت است که فهمید چه پولی احمقانه است . ما تیم خود را با وجود فابرگاس ساختیم و حالا ما ویلشر را نیز داریم و می خواهیم با این ها کار کنیم .
دو جام اصلی اینجا وجود دارد . چمپیونشیپ و لیگ قهرمانان و این ها فقط به دو باشگاه می رسند . من دلیل این جا به جایی های هر فصل بازیکنان را نمی فهمم این باور نکردنی است .
بازیکنان نمی توانند به خودشان اجازه بدهند تا به مانند یک هوادار و یا رسانه صبور باشند چرا که آن ها فقط پنج یا شش سال در بالاترین مرحله بازی دارند . هیچ گاه کسی از آن ها نمی خواهد که صبر کنند . ما می توانیم پیروز باشیم .
شما به مانند بازیکنان صحبت می کنید که برای پیروزی عنوان ها مطمئن نیستند . همچنین آن ها بسیار مطمئن هستند همانطور که من هستم و همانطور که هواداران هستند . چرا که فکر می کنید ما به بازیکنان پرداخت داریم ؟ یک باشگاه و یک تیم فوتبال با یک همبستگی بین بازیکنان و مربی و همینطور بازیکنان و باشگاه و فلسفه آن است . این بسیار سخت است که گفت اگر شما پیروز نشوید من می روم . "

اما نصری و کلیچی فقط یک سال دیگر قرار داد دارند اما ونگر باور دارد هر دو بازیکن در تابستان قرار داد جدید امضا خواهند کرد :

" ما با نصری و مدیر برنامه هایش صحبت کردیم و وضعیت مشابهی با کلیچی داریم . ما پذیرفتیم که ادامه صحبت هایمان در تابستان باشد .
در اینباره بسیار یقین دارم که در باشگاه خواهند ماند . "

تگ ها

ثبت نظر شما
17+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی