کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


در سال 1886 تیمی در وولویچ تاسیس شد که "رویال آرسنال" نام گرفت. طراحی ویژه پیراهن فصل آینده توپچیها به مناسبت 125مین سال تاسیس باشگاه فوتبال آرسنال است. 15 "برگ بو" در سمت چپ نشان باشگاه نقش بسته است که منعکس کننده 6 پنی ای است که 15 مرد برای تاسیس باشگاه پرداخت کردند. برگ بو همچنین بیانگر قدرت نیز میباشد. 15 "برگ بلوط" در سمت راست نشان باشگاه نیز بیانگر ملاقات تاسیس کنندگان باشگاه در "کافه محلی بلوط" میباشد. زیر نشان باشگاه نیز شعار ثبت شده ای نقش بسته است که مربوط به تسلیحات و نبرد – فرمان پیش – همراه با سالهای شروع و کنونی تاریخ باشگاه در دو طرف "فرمان پیش" و نشان باشگاه در قلب پیراهن است.
طرح کلاسیک پیراهن جدید توپچیها الهام گرفته از سال 1970 است. پیراهن به رنگ قرمز و آستین های سفید به همراه نوار قرمز بر روی آستین ها میباشد. شورت ورزشی نیز به رنگ سفید با نوارهای قرمز رنگ در دو طرف میباشد. پشت پیراهن و زیر یقه نام "آرسنال" نقش بسته است و پشت آرم باشگاه، داخل پیراهن، جمله لاتین  ‘Victoria Concordia Crescit’معادل انگلیسی ‘Victory Through Harmony’  به معنی "هماهنگی رمز پیروزی است" به چشم میخورد که پیش از این در نشان های قدیمی باشگاه بین سال های 1949 تا 2002 وجود داشت.
لباس های جدید، تولید شده از فناوری بازیافت پولی استر برند نایکی است که برای اولین بار پیراهن و شورت ورزشی را شامل میشود. هر دست لباس از بازیافت بالغ بر سیزده بطری پلاستیکی آب تولید میشود. پیراهن های Dri-Fit برند نایکی اکنون 13% سبکتر از پیراهن های قبلی است. این فناوری همچنین با منتقل کردن رطوبت به سطح پارچه و تبخیر سریع، باعث خشک ماندن و آرامش بازیکنان میشود.تگ ها

ثبت نظر شما
5+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی