کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانآرسنال ژانویه امسال بازیکن جوان ژاپنی را از تیم های مدارس ژاپن خریداری کرد و این بازیکن به دلیل نا توانی در کسب مجوز کار در انگلستان به صورت قرضی راهی تیم فاینورد هلند شد تا خیلی زود نامش بر سر زبان ها بیفتد .
میایچی 18 ساله پس از درخشش در کشورش و مسابقات مختلف سریعا توسط استعداد یاب های آرسنال شناسایی شد و حالا وی یکی از ستارگان آینده دنیای فوتبال نامیده می شود .
این بازیکن در نیم فصل حضورش در تیم فاینوری توانست در 12 بازی از ابتدا در ترکیب این تیم حضور یابد  و ضمن دریافت میانگین نمره بالا سه بار دروازه حریفان را باز کند .
روزنامه تلگراف به بررسی این بازیکن پرداخته و در مقاله ای توسط جاپ د گروت وی را بررسی کرده است .

" او همه چیز دارد . او سرعت دارد و بسیار با مدیریت کار می کند . توانایی دارد و می تواند جذب کند . او گلزنی می کند و تکنیک خوبی دارد و همچنین بازی را دوست دارد . وقتی به وی نگاه می کنید می توانید کسی را ببینید که از فوتبال بازی کردن لذت می برد . او جوان است و نیاز دارد تا بالغ و با تجربه شود اما او بازیکن بسیار جذابی است که قطعا در آینده می تواند تبدیل به ستاره شود .
او استعداد بزرگی است و یک بازیکن فوتبال خالص . بازیکن پیچیده شده ای نیست که فقط بخواهد بازی خودش را بکند . من فکر می کنم این بسیار مهم بود که برای باشگاهی بازی کند که بتواند این توانایی ها را کامل کند و فاینورد تیمی بود که در راه فوتبال هلندی با دو وینگر بازی می کرد و یک مهاجم نوک داشت . او در سمن چپ بازی می کرد و این به این معنی است که نیاز به دفاع زیادی نداشت و می توانست بازی خودش را بکند . تصمیم آرسنال مبنی بر فرستادن وی به این باشگاه هلندی تصمیم بسیار خوبی بود .
از زمان اولین بازی خانگی در روتردام تماشاگران از بابت وی دستپاچه بودند . آن ها نگرش تازه وی را دوست داشتند و همینطور نگاه خالصانه وی را . او به زمین مسابقه آمد و راهش را پیمود . او تکنیک خوبی دارد و فقط می خواهد یک کار کند . سریع تر از حالت ممکن حرکت کند و به گل  برسد . او به خوبی این کار را کرد .
او خوش شانس بود که در اولین بازی حضورش توانست گلزنی کند و این توانست یک حس و تجلیل والا دریافت کند . این بسیار عالی است که ببینید عادت قدیمی ژاپن بر می خیزد و در برابر 48 هزار نفر و در 4 جهت خم می شود و این یک خاطره و لحظه بسیار خاص برای همه بود  . "

تگ ها

ثبت نظر شما
0+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی