کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانآرسن ونگر در مصاحبه با سایت فیفا در پی سوالات بی شمار درباره تابستان آرسنال صحبت هایی متفاوت با سال های قبل می کند و به نظر می رسد آرسنال این تابستان دلگرم کننده تر از سال های قبل ظاهر شود .
آرسن ونگر تاکید دارد در صورت پیدا کردن گزینه های درست می تواند مبالغی را هزینه بازیکنان کند و وی بار ها در مقاطع اخیر از تقویت تیمش در تابستان صحبت کرده است .
ونگر امیدوار است بتواند با پیدا کردن گزینه های درست ضمن تقویت تیم و افزایش کیفیت تجربه مناسبی نیز به تیم جوانش تزریق کند و تیم را برای رقابت قهرمانی سال آینده ببندد .
با توجه به مصاحبه اخیر ونگر مبنی بر علاقه اش به بازیکنان انگلیسی گزینه های زیادی از سایت های رسمی مطرح شده اند که در این بین ظاهرا نام گری کیهیل , فیل جاگیلکا , کریستوفر سامبا و اسکات پارکر بیشتر به چشم می خورد .
آرسن ونگر در اینباره گفت :

" من بازیکنان انگلیسی را دوست دارم . آن ها خوب هستند اما من همیشه گفته ام که تورم این بازیکنان همیشه بالا بوده است . همیشه مبالغ زیادی خواسته شده اما اگر بتوانیم پرداخت کنیم این کار را انجام خواهیم داد . اگر واقعا یقین داشته باشیم . برای یک بازیکن می توانیم را را اجازه دهیم اما این بستگی به این دارد که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد .
ما لیستی داریم که شماره یک , شماره دو  سه و ... دارد و تلاش می کنم که به آن ها برسیم . متاسفانه همیشه پلن های مورد علاقه اتفاق نمی افتد . بسیار سخت است که اتفاقات دلخواه رخ دهند . ما تلاش می کنیم تا تیم را تقویت کنیم . قطعا خراج از نقل و انتقالات نیستیم . این قطعی است .
من برای چیزی که نیاز به خرج کردن باشد خرج می کنم .
بسیار سخت است که به بیرون رفت و گفت ما پول زیادی داریم چرا که مردم برای شما صبر کرده اند . مانند اینکه همیشه تلاش می کنیم که با قیمت درستی خرید کنیم اما تلاش می کنم تا سرمایه گذاری کنیم . ثروت ما همیشه در حال افزایش است و همینطور حقوق های پرداختی ما و ما قرارداد های بازیکنانمان را تمدید می کنیم و آن ها می دانند که مبالغی برای بازار اماده است و البته مبالغ هر ساله در حال افزایش است . "

تگ ها

ثبت نظر شما
18+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی