کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانباشگاه فوتبال آرسنال نامه اتحادیه فوتبال انگلستان مبنی بر تایید ورود کرونکه به آرسنال را دریافت کرده است و کرونکه حالا به عنوان سهام دار ارشد باشگاه  آرسنال فعالیت می کند .
به علاوه کرونکه 14 روز رسمی برای دیگر سهام داران زمان داده است تا به پیشنهاد وی مبنی بر فروش دیگر بخش باقی مانده سهام پاسخ دهند .
کرونکه مالک کمپانی کرونکه گروپ و کرونکه اسپورت و اینترتینمنت یک فرد موفق در زمینه تجارت و املاک است و در این لحظه وی دارای 66.06 % از سهام باشگاه است .
مدیر باشگاه آرسنال , پیتر هیل وود در این باره گفت :

" باشگاه از بابت تاییدیه لیگ برتر بسیار خوشنود است و هیئت مدیریت تغییر روند کنترل را تایید کرده و بابت تغییر کنترل باشگاه علاقه خود را اعلام کرده است .
پیشنهاد KSE نیز بدون شرط است و حالا برای نگاه به آینده و یک دوره هیجان آمیز جدید در عمر باشگاه قدم می گذاریم . لیست های اضافه نیز برای سهام دارانی که اجازه واگذاری سهام را داده اند محفوظ می ماند . "

آقای کرونکه که پیش از این نیز سابقه مدیریت ورزشی زیادی در آمریکا داشته در این رابطه گفت :

" به عنوان سهام دار اصلی باشگاه فوتبال آرسنال همیشه هدف و دید ما برای انجام مسائل مهم و ضروری برای موفقیت درون زمین است و  یک حرکت بلند مدت برای ثبات و ساختن یک پیشرفت برای باشگاه و تاریخ آن .
ما می دانیم که نگاه عمیق به باشگاه فقط یک مزیت نیست بلکه یک وظیفه است که باید برای ساخت باشگاه و رسیدن به اهداف درون و بیرون زمین فوتبال مورد توجه قرار گیرد .
ما به ادامه رشد باشگاه توجه داریم و سعی در توسعه جهانی آن داریم و همینطور برای خود کفایی باشگاه در زمینه اقتصادی توجه داریم . باشگاه برای سرمایه گذاری بودجه کافی دارد و عاقلانه کار خواهد کرد . اهداف ما از ثبات تلاش برای قهرمانی ها و جام ها است .
سلامت بلند مدت باشگاه همیشه برای هیئت مدیره مهم بوده است و شامل مدیران و مربی و مجموعه تیم است که به سختی کار می کنند تا به موفقیت هایی برای باشگاه و هوادارانمان برسند و نقش خود را در شمال لندن ایفا کنند .
باشگاه آرسنال محدود به یک سهم دار و یا یک بازیکن و یک هوادار نیست و این مرکز خاص است و ما بسیار علاقه مند و منتظریم تا بتوانیم در 125 سالگی باشگاه مسائلی را جشن بگیریم . "

تگ ها

ثبت نظر شما
18+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی