کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

شفافیت کلمه ای است که در باشگاه آرسنال وجود ندارد! بنظرمیرسد که هیئت مدیره جدید ارسنال نیز همان راه و مرام اعضای قدیمی را درپیش گرفتهو حاضر به شفاف سازی وضعیت مالی باشگاه نیست.دراین مقاله سعی خواهیم کردتا نگاهیموشکافانه به مصاحبه اخیر آلیشر عثمانف از سهامداران عمده باشگاه آرسنال داشتهباشیم.

آنطور که از مصاحبه این میلیاردر روس برمیامد باشگاه ارسنالظاهرا قصد جدی برای اماده سازی تیم جهت کسب عناوین و افتخارات داخلی و اروپاییندارد! واین البته برای کسانی که پیش از این بشدت ازسیاستهای ونگر در نقل وانتقالات انتقاد میکردند بسیار قابل تامل است! مربی که به ارسنال شخصیت ویژه ایبخشید ولی هم اکنون با توجه به سیاستهای باشگاه درحال از دست دادن اعتبار چندینساله خویش است.

دراین میان باید از مسئولین باشگاه پرسید که این سیاستهاتاکی قراراست که جیب شما را پرکند؟ بدون شک ادامه این روند ناکامی منتج به خالیشدن سکوهای ورزشگاه امارات خواهد شد امری که برای باشگاه ارسنال و هواداران متعصبشبسیار دردناک و گزنده خواهد بود.ناکامی ارسنال در شکست دادن تیم پایین  جدولی برمینگام در فینال جام اتحادیه بخوبی نشانداد که ترکیب فعلی ارسنال نیاز به خونی تازه دارد تا در رگهای بی رمقش تزریق شوداما در عوض این روزها از تابسات داغ و شلوغ و به اصطلاح خاص ارسنال تنها اخبارناخوشایندی همچون رفتن فابرگاس به بارسا و تمدید نکردن نصری بگوش میرسد والبتهورود بازیکنی نظیر جنکینسون که برای تیم رزرو ارسنال بسار گزینه خوبی است!

این انتقادات درحالی مطرح میشود که همگان انتظار داشتند تابا تغییر مالکیت باشگاه ارسنال دست مربی تیم برای خرید بازیکنان بزرگ باز باشد اماانچه درعمل دیده میشود چیزی برخلاف این موضوع است وهمین امر باعث شده تا عثمانف کهاز جمله سهامداران عمده باشگاه است و درکمال تعجب راهی به هیئت مدیره باشگاه نداردلب به انتقاد از وضعیت فعلی تیم بگشاید.بدون شک حرف عثمافن حرف بسیاری از هوادارانارسنال نیز هست بشخصه بعید میدانم هواداری از شکست تیمش عدم قهرمانی در رقابتهایمختلف خوشحال شود مگراینکه ان شخص اصولا درک درستی از بازی فوتبال قوانین و اهدافان نداشته باشد! با این شرایط بهتر است که مالک امریکایی و جدید باشگاه ارسنالسروسامانی به وضعیت تیم بدهد تا ارسنالی ها نیز بسان همتایان منچستری ولیورپولیشان مجبور به برگذاری تظاهرات و چرخاندن دستمال و شالگردن برای اعتراض بهاین یانکی جدیدالورود نشوند.

اما دراین میان وظیفه ونگر بسیار مهمتر و حساس ترازگذشتهشده است این مربی درحال حاضر باید محافظه کاری را کنار گذاشته و مدیران باشگاه رابرای سرمایه گذاری بیشتر تحت فشار قراردهد. درغیر اینصورت این چهره ونگر است کهروز به رزو تخریب خواهد شد ومدیران باشگاه نیز از کنار این موضوع دلارهای بیشماریرا روانه حسابهای بانکی شان خواهند کرد. ارسن قطعا با تجربه ای که دراین سالهااندوخته و همچنین واکنش اخیر هواداران دراعتراض به نتایج تیم بخوبی میداند که ایندیگ در لبه انفجار قراردارد و درصورتی که دیگ طاقت هواداران منفجر شود اولینقربانی ان شخص ونگر خواهد بود ومقصرین اصلی بازهم درجایگاه ویژه خواهند نشست و شخصدیگری رابرای منفعت طلبی سیری ناپذیرشان قربانی خواهند کرد بدون شک این تابسات واین فصل بسیار حساس خواهد بود و هرگون اشتباهی هزینه ای گزاف به مسببن ان تحمیلخواهد کرد.

امیداست که ارسنال دراین تابستان سنت شکنی کرده وخودش رابرای رقابت با بزرگان جزیره و اروپا اماده کند.

تگ ها

ثبت نظر شما
19+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی