کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مدافع فرانسوی توپچیهای لندن برسرقراردادی چهارساله با منسیتی به توافق رسید و براساس این قرارداد دستمزد کلیشی نسبت به انچه در ارسنال دریافت میکرد دوبرابرخواهد شد.
بنابرگزارشها مذاکرات ارسنال و منسیتی درمورد کلیشی پیشرفت بسیاری داشته و بنظر میرسد ابی پوشان منچستربا پیشنهادی 7 میلیون پوندی برسراین انتقال با ارسنال به توافق رسیده اند.
گفتنی است که کلیشی در ماه می به باشگاه ارسنال گفته بود که قصد ترک باشگاه را دارد و هم اکنون بعد هشت سال حضور در ارسنال در استانه پیوستن به منچسترسیتی قرارگرفته است.
 این مدافع 25 ساله پیش از این دوبارپیشنهاد تمدید قرارداد ارسنال را رد کرده و هم اکنون بنظر میرسد که برسرقراردادی چهارساله و دستمزد هفته ای 90 هزارپوند که 40 هزارپوند بیشتر از دستمزدی است که ارسنال به وی میپردازد دراستانه عقد قرارداد با منسیتی قرارگرفته است.
مقامات ارسنال نیزدراین میان بنظرمیرسد قصد ندارند که از خروج وی جلوگیری کنند چراکه 12 ماه دیگر این مدافع فرانسوی میتواند به رایگان از ارسنال جدا شود.
اگرچه ونگر در روزهای گذشته اعلام کرد که مایل است کلیشی دراین تیم بماند اما بطورخصوصی با جدایی این بازیکن از ارسنال موافقت کرده و بنظرمیرسد خوزه انریکه از نیوکاسل و لیتون بینزازاورتون بازیکنان مدنظر وی برای جانشینی کلیشی میباشند.
لازم بخ ذکر است که قیمت مورد نظرارسنال برای وی 5.5 میلیون پوند بوده که پس از وارد شدن اینترمیلان و لیورپول برای بخدمت گیری وی قیمت این بازیکن به 7 میلیون پوند افزایش یافت.
کلیشی که بازی اش را ازتیم کائن شروع کرد برای وارد شدن به ترکیب اصلی منسیتی باید با الکساندر کولارف مدافع صرب که با قیمت 16 میلیون پوند به منسیتی امد رقابت کند همچنین دراین پست وین بریج نیزحضوردارد که بنظر میرسد دراین تابستان فروخته خواهد شد.
بنظرمیرسد که لحظات پراسترسی درانتظار ارسنال باشد چرا که خروج کلیشی ممکن است با خروج کاپیتان این تیم سس فابرگاس که انتظارمیرود به بارسا بپیوندد وسمیر نصری که از اهداف منچستریونایتد و منسیتی است همزمان شود.

تگ ها

ثبت نظر شما
12+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی