کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانریو میایچی جوان 18 ساله ژاپنی تیم آرسنال که برای تمرینات پیش فصل به تیم آرسنال دعوت شده پس از درخشش قرضی نیم فصل گذشته در فاینورد امید زیادی دارد تا بتواند با ادامه روندش در تیم آرسنال برای فصل جاری و به شرط گرفتن جواز کار راهی تیم آرسنال شود .
ریو اعلام می کند می تواند از هر کسی در آن جا یاد بگیرد و آماده است تا در تمرینات پیش فصل پیشرفت کند .


ریو , این اولین پیش فصل تو با آرسنال است . این را چگونه ارزیابی می کنی ؟

از این بابت بسیار خوشحالم که به یک باشگاه بزرگ به مانند آرسنال پیوستم . پس واقعا می خواهم برای ان ها اماده شوم و برای این تیم بازی کنم .
تو پسر جدیدی در تیم هستی . ارتباطت با دیگر اعضای تیم چگونه است ؟

همه خوش آمد گفتند و بسیار رفتار گرمی داشتند . آن ها سعی می کنند با من صحبت کنند اما انگلیسی من هنوز در سطح خوبی نیست . اگر چه تلاش می کنم در صورت امکان با آن ها انگلیسی صحبت کنم  .
اندیشه شما از آرسن ونگر و اینکه این اولین تمرین فصل شما با وی است ؟

من بسیار خوشحالم که آرسن ونگر مرا درک کرده . من از اینکه وی از من خواسته تا به تمرینات ملحق شوم بسیار شادمانم . می خواهم با اعتماد به نفس بازی کنم و با تشکر و قدر دانی از وی بازی کنم .چقدر می تواند دانستن فرهنگ و طبیعت ژاپنی ها برای مربی مفید باشد و به وی کمک کند ؟

آرسن ونگر با تیم گرامپوس ایت در ژاپن بوده است و مردم می دانند که وی مربی بسیار بزرگی است . من در نزدیکی ناگویا هستم و احساس نزدیکی با آن ها دارم و مربی آرسنال برو پیرموراک در نزدیکی خانه من کار کرده .مشخصات خود را به عنوان یک بازیکن چگونه می بینید ؟

من بازیکنی هستم که می خواهم از سرعتم برای گذشتن از مدافعین استفاده کنم و فکر می کنم استفاده از سرعت ملاک کار من باشد .نظر شما درباره اسکلت تیم آرسنال و هم تیمیتان در آرسنال ؟

آرسنال در یکی از بهترین لیگ های جهان بازی می کند و تمامی افراد دارای توانایی و دیدگاه وسیعی هستند . احساس می کنم می توانم از تمامی افراد یاد بگیرم . تنها از شانسم لذت می برم و تمرین می کنم که یاد بگیرم .نظرتان درباره حضور قرضی در فاینورد ؟

البته این اولین سال بازی حرفه ای من بود . من تجربه بسیار خوبی آن جا داشتم . من از موقعیتم در فاینورد بسیار خوشحالم . من واقعا از بابت هواداران و همینطور کادر فنی سپاسگزارم .این پرش بلند شما به سمت استاندارد بازی بود چرا که قبل از آن برای مدرسه فوتبال بازی می کردید؟

از نظر تکنیکی فکر می کنم پیشرفت کرده ام . تاثیر بازی برای گرفتن نتیجه بوده . اما این فقط از نظر تکنیکی نبوده . از نظر قوای ذهنی و روحی نیز به سطح بالایی رفته ام . امیدوارم این تاثیرات باعث رفتن به سطح بالایی شود .حالا شما به آرسنال برگشته اید . هدف شما برای فصل جاری چیست ؟

امیدوارم بتوانم به تیم کمک کنم . فقط می خواهم به سختی کار کنم و بهترینم را نشان دهم .

تگ ها

ثبت نظر شما
2+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شش بازیکن سابق آرسنال که هنوز در سال 2021 در حال بازی کردن هستند
آرسنال بازیکنان سابق زیادی دارد که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده‌اند ، اما برخی از آنها هنوز در حال بازی هستند.ما شش بازیکن سابق آرسنال را پیدا کردیم که نمی‌توانیم باور کنیم هنوز در سال ۲۰۲۱ فوتبال بازی می‌کنند.
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت آخر)
فکر نمیکردم عاشق دفاع کردن شوم ...
ردینگ 0 آرسنال 4 The Fa WSL
٦ بازی و ٦ برد برای تیم یوناس ایدوال
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
اولین برد آرسنال در فصل جدید رقم خورد
شش شروع بد آرسنال در یک فصل از لیگ برتر
آرسنال بدترین شروع خود در یک فصل از لیگ برتر را پشت سر گذاشته است و در هر سه بازی ابتدایی خود شکست خورده است.ما به شش بدترین شروع آنها در لیگ برتر قبل از فصل ۲۰۲۱/۲۲ نگاهی انداخته ایم تا ببینیم در ادامه چه اتفاقی برای آن‌ها افتاده است

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۲۷ نوشت :
تیم داره تکمیل میشه.ببینم بهانه دیگه ای داری؟هرچند بردیم ولی بازی اصلا جذاب نبود.ما فوتبال آرسن ونگر رو می خوایم

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
مرتضی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۱۳ نوشت :
سرمربی فاجعه است!خیلی زود بود سرمربی گری براش!اونهم آرسنال!هیچ طور دیگه نمیشد اینقدر خوب فاتحه آرسنال رو خوند! یک سرمربی خوب نیاز داره اقعا! اگر پیدانشد آرسن ونگر رونمیدونم چرا اخراج کردند!البته سرمر...

مربوط به مروری بر لیست خروجی های آرسنال در ددلاین
حاج مهدی آرسنالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۸ نوشت :
متاسفم برای این مربی
هر سال بد و بدتر

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
محمد در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۷ نوشت :
آرسنال خیلی وقته که تبدیل به یه تیم معمولی شده
بنظرم دیگه هوادار این تیم بودن یه خوش خیالی مفرطه

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
به جز این حرفای بیخود کار دیگه ای هم بلدی آقای آرتتا؟چرا خودت نمی ری؟
Arteta out

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی