کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


آرسنال در حال مذاكره براي خريد مهاجم ملي پوش كاستاريكا جول كمپل . اين مهاجم كه در سال 1990 بدنيا آمده است يك مهاجم چپ پا است كه آرسنال قصد دارد با خريدن وي خط حمله خود را تقويت كند . آرسنال اين فصل را در حالي سپري خواهد كرد كه در ژانويه دو بازيكن هجومي خود يعني جروينيو و چاماخ را در اختيار ندارد اين در حالي است كه بنتدنر هم رسما براي فروش قرار گرفته و امكان خروجش از آرسنال قطعي ايست.

ريچارد لاو به عنوان مسئول مذاكره با باشگاه كمپل از سوي گازيديس به كاستاريكا فرستاده شده است. ويدويي از وي ثابت ميكند كه او به كاستاريكا رسيده است.وكيل اين مهاجم با استعداد اما ناشناس نيز اين خبر را تاييد كرد و گفت:


"زماني شما مجبوريد بفهميد كه چه اتفاقي در حال رخ دادن است و يا چه اتفاقي رخ نداده سپس ما صحبت خواهيم كرد من نميخواهم خيلي زود و با عجله صحبت كنم تمام چيزي كه من به شما ميتوانم بگويم اينست كه اگر ما اينجا هستيم دليلش اين است كه علاقه اي (ازسوي آرسنال ) وجود دارد ok؟ "

پس از فاش شدن اين خبر خود بازيكن هم تاييد كرد اين اخبار را و گفت:"من مجبورم كه آرام باشم و براي شانس وفرصتم صبوري بخرج بدهم. چه كسي تمايل ندارد براي آرسنال بازي كند؟ اين چيزي است كه من برايش كار ميكنم. اما فعلا چيزي شفاف نيست  من آرام هستم  وبقيه چيز ها را بدست خدا مي سپارم!"

در جايي ديگر اين بازيكن با FIFA.COM مصاحبه كرده. اين مهاجم را با اتوو و رونالدو مقايسه كرده اند و او در جواب گفت:"من باهوش و سريع هستم و با توپ خوب كار ميكنم و بهترين ويژگي من در موقعيت هاي يك به يك است.رونالدو هميشه الگوي من است اما من فكر نميكنم من مانند او يا اتوو يا هركس ديگري هستم.من تلاش ميكنم كه چيزهايي از آنها بدست آورم و از انها ياد بگيرم من نگاه ميكنم چه كاري آنها در زمين انجام ميدهند و تلاش ميكنم آنها را در تمرينات اجرا كنم!"

" من در سن جوزه بدنيا آمده ام پايتخت كاستاريكا اگرچه خانواده من از ناحيه اي انگليسي زبان لايمون هستند همانطور كه اسم من هم گوياي همين موضوع است من سومين فرزند خانواده هستم "در مصاحبه اي جالب مربي كاستاريكا در مورد كمپل گفته است:"مسي كيه؟ نيمار كيه؟  من به شما كمپل را معرفي ميكنم من او را زماني كه در cans بازي ميكرد كشف كردم!"

لازم به ذكر است كه قرارداد اين بازيكن با باشگاهش سال آينده به اتمام ميرسد و همين امر ميتواند به شدني شدن اين انتقال كمك كند. وخود او تمايل دارد تا قيل از 31 جولاي وضعيت انتقالش روشن شود وي همكنون به همرا تيمش در بازي هاي كوپا آمريكا حضور دارد.

آرسن ونگر پيش از اين هم بدنبال ريكاردو آلوارز  ناشناس بود كه هيچ كس شناختي از آن بازيكن نداشت اما خيلي زود بر سر بحث ها افتاد و در نهايت اينتر او را از چنگ آرسنال ربود اما اين بار آرسنال اميدوار است بتواند به هدف خود برسد.

تگ ها

ثبت نظر شما
11+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت آخر)
فکر نمیکردم عاشق دفاع کردن شوم ...
ردینگ 0 آرسنال 4 The Fa WSL
٦ بازی و ٦ برد برای تیم یوناس ایدوال
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
اولین برد آرسنال در فصل جدید رقم خورد
شش شروع بد آرسنال در یک فصل از لیگ برتر
آرسنال بدترین شروع خود در یک فصل از لیگ برتر را پشت سر گذاشته است و در هر سه بازی ابتدایی خود شکست خورده است.ما به شش بدترین شروع آنها در لیگ برتر قبل از فصل ۲۰۲۱/۲۲ نگاهی انداخته ایم تا ببینیم در ادامه چه اتفاقی برای آن‌ها افتاده است
اسلاویاپراگ 0 آرسنال 4 (بازی برگشت دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا)
توپچی ها به دور گروهی لیگ قهرمانان صعود کردند ... میدیما در لباس آرسنال صد گله شد

آخرین نظرات

مرتضی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۱۳ نوشت :
سرمربی فاجعه است!خیلی زود بود سرمربی گری براش!اونهم آرسنال!هیچ طور دیگه نمیشد اینقدر خوب فاتحه آرسنال رو خوند! یک سرمربی خوب نیاز داره اقعا! اگر پیدانشد آرسن ونگر رونمیدونم چرا اخراج کردند!البته سرمر...

مربوط به مروری بر لیست خروجی های آرسنال در ددلاین
حاج مهدی آرسنالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۸ نوشت :
متاسفم برای این مربی
هر سال بد و بدتر

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
محمد در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۷ نوشت :
آرسنال خیلی وقته که تبدیل به یه تیم معمولی شده
بنظرم دیگه هوادار این تیم بودن یه خوش خیالی مفرطه

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
به جز این حرفای بیخود کار دیگه ای هم بلدی آقای آرتتا؟چرا خودت نمی ری؟
Arteta out

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
بعد از تقریبا دو فصل با این مربی، بازیکنان نمی تونن چهارتا پاس به هم بدن توپ را ببرن تا محوطه حریف. تو 90 دقیقه بازی با منچسترسیتی یه توپ نبری تا محوطه حریف واقعا شاهکاره و فقط از دستان توانمند این م...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی