کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانطرفداران ناامید آرسنال شاید آخرین فرصت ها را به سرمربی خودشان داده باشند اما گری نویل مدافع راست سابق شیاطین سرخ و دشمن دیرین آرسنال معتقد است که هواداران آرسنال باید متوجه این خواسته ی خود باشند.
گری نویل باور دارد آرسن ونگر بعد از فرگوسن بهترین مربی جزیره بوده.
"زمانی که مقابل آرسنال قرار میگرفتیم ، می پذیرفتیم که در مقابل تیمی بازی میکنیم که 20 سال فوتبالی زیبا با پاسکاری و کارهای تیمی خارق العاده ارائه میدهد."

" معتقدم که بعد از فرگوسن ، آرسن ونگر است که موفقیت های بسیاری را کسب کرده و بنظرم خوزه مورینیو در جایگاه سوم قرار میگیرد ،کسی که تیمهای مختلفی را قهرمان ساخته و در باشگاه هایی که حضور داشته موفق بوده است."

"آرسنال باشگاه بزرگیست و انتظارات از این باشگاه زیادست ،اما اگر مدیری برجسته همچون آرسن ونگر نباشد شما نمیتوانید در چنین جایگاهی قرار بگیرید. او یکی از خیلی بهترین هاست."

بعضی از هواداران آرسنال خواهان رفتن ونگر هستن و بعضی ها معتقدن ارسنال با این روشی که در فصل ترانسفر در پیش گرفته است حتی خطر رفتن از میان 4 تیم جزیره را احساس میکند.

اما گری نویل معقتد است: " هواداران هر تیمی کم طاقت هستند. ارسنال به افتخارات احتیاج دارد وبا دست آوردن جامها میتوانید هواداران را متقاعد کنید ، اما این تفکر که شما باید آرسن ونگر را از دست بدهید کاملا اشتباهست. من 15 سال در منچستریونایتد مقابل آرسنال قرار داشتم اما آنچه که این مرد با بازیکنان جوان به نمایش میگذارد و همچنین شبکه استعدادیابی وی قابل ستایش هست و من به آن احترام میگذارم.

"معتقدم ونگر قبل ازاینکه سمیر و سسک فابرگاس را از دست بدهد بازیکنانی را جانشین خواهد کرد ،کاری که او در 10-15 سال اخیر انجام داده است.

"ارسنالی ها اصلی ترین رقیب ما در این 15 سال اخیر بوده ،تیمی که یک فصل را بدون شکست گذرانده. آرسنال زمانی بهترین تیمی بود که من مقابلشان بازی میکردم ،تیمی با بازیکنانی مثل برگمپ ،آنلکا، امانوئل پتیت، پاتریک ویرا ، اورمارس، ری پالر و آن 5 مدافع معروفش. آن تیم ، بهترین تیمی بود که من در انگلستان مقابش بازی کردم."

" فکر میکنم مردم خیلی سریع موضع می گیرند و فکر میکنند باید ونگر را تحت فشار قرار داد. ونگر برای مدتی طولانی فوق العاده موفق بوده و من فکر میکنم اگر هر کسی غیر از ونگر بود نمیتوانست در این 5 یا 6 سال، دستاوردهای او را تکرار کند"

"ونگر نه تنها با فوتبال زیبایش هواداران را سرگرم میکرد بلکه همیشه جایگاهشان در لیگ قهرمانان تضمین شده بود"
"آنها جهت ساخت ورزشگاه جدیدشان سرمایه گذاری بزرگی انجام دادند و برای ساختن ترکیبشان قادر نبود 30، 40، 50 یا 60 میلوین پاند در سال هزینه کنند."

" من با تحت فشار قرار گرفتن ونگر مخالفم و اگر به آرسنال نگاه کنید متوجه خواهید شد که آنها شبیه باشگاهی که به زانو در آمده نیستند. آنها به موفقیتشان در بلند مدت اعتقاد دارند."

مترجم کاظم دانش
[b]Hindu Kush
 [/b

تگ ها

ثبت نظر شما
7+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی