کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانتئو والکات بر هدایت آرسن ونگر برای رسیدن به موفقیت آرسنال ایمان دارد .
این تابستان برای آرسنال دستخوش اتفاقات گوناگون و البته ناخوشایندی بود و آرسنال هم اکنون به نظر در شرایط ایده آلی به سر نمی برد و این مسئله و بازی های دشوار ابتدای فصل برای آرسنال باعث شده تا این تیم در شرایط بسیار دشواری در چند سال اخیر خود قرار بگیرد .
اما تئو والکات باور دارد سرمربی تیمش می داند باید چه کار هایی انجام دهد .

" خوب من در حال حاضر لبخندی دارم پس بسیار مثبت هستم . نتیجه روز سه شنبه بسیار مثبت بود و امیدواریم که این به هواداران نیز کمک کند . من مطمئن هستم که رئیس بازیکنانی مد نظر دارد . نمی دانم اما اگر یکی از بهترین بازیکنانتان را بفروشید من مطمئن هستم گزینه هایی برای آمدن هستن .
اما مود تیم بسیار خوب است و من گمان می کنم ما نتیجه خوبی برابر نیوکسال گرفتیم , مخصوصا که ده نفره شده بودیم . کلین شیت بسیار خوب است و ما بازیکنان جوانی داریم که با تجربه شده اند . در آخر هفته ما بازی بسیار سخت دیگری داریم و بعد از آن باید به ایتالیا برویم . "

با محرومیت رابین ون پرسی و سمیر نصری برای بازی سه شنبه برابر اودینزه تئو والکات در سن 22 سالگی توانست گلزن بازی باشد و کارایی بیشتری از خود نشان دهد . آیا امسال تئو والکات می تواند نمایش بهتری ارائه دهد .

" در بازی با نیوکسال در سن 22 سالگی جزو بایکنان سن بالا بودم . این کمی شوخی است اما من تمام تلاشم را برای کمک به بازیکنان جوان خواهم کرد . من برای مدت زیادی اینجا بودم و به این محیط آشنایی دارم و اگر بتوانم به کپهمه کمک می کنم و از این بابات خوشحال خواهم بود .
این تیم همیشه می داند که جوان است اما این هیچ عذر و بهانه ای نیست  . نیاز داریم تا برخی چیز هایی برنده شویم و این مهم ترین نکته است .
این مهم است که مخلوطی از تجربه و بازیکنان جوان در تیم باشند اما مربی می داند چه کاری باید انجام دهد . او برخی از بازیکنان بزرگی را در اختیار دارد که می تواند انتخاب کند و ما نمی دانیم آن ها از کجا آمده اند . فقط زمان می تواند بگوید که رئیس چه کار هایی می تواند انجام دهد  . "

تگ ها

ثبت نظر شما
13+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مهمترین اتفاقات تیم بانوان آرسنال در سال 1401
قهرمانی، حق خوری، لیگ قهرمانان...
تیری آنری پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی زنان فرانسه را رد کرد
تیری آنری منتظر جایگاه سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکاست و پیشنهاد فرانسه را رد کرده تا گزینه های خود را زنده نگه دارد
آرسنال چگونه با جنگ سوریه مقابله می کند
در دوازدهمین سالگرد شروع جنگ سوریه، برنامه‌ای به نام "مربیگری برای زندگی" که یک برنامه فوتبال محور است...
لیا ویلیامسون : باید بی رحم باشیم.
لیا ویلیامسون در پی برتری فوق العاده تیم ما در مسابقه ای عالی مقابل ردینگ در شب یکشنبه، عملکرد تیممان را تحسین کرد.

آخرین نظرات

بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
ترجمه ضعف های فراوانی دارد ولی از این بابت که بخش مهمی از باشگاه یعنی تیم زنان آرسنال را تا حدی معرفی میکند مطلبی بسیار مهم است. سهم مطالب مربوط به باشگاه زنان آرسنال باید بسیار بیشتر از این باشد.

مربوط به کاپیتان کیم لیتل درباره انگیزه هاش می گوید
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
انتقاد دارم از مدیران سایت. مطلب ضدزنی که کاربر محترم منتشر کرده نه تنها نباید منتشر بشه بلکه باید به نویسنده تذکر جدی داده بشه. فکر میکنم ادمین سایت به خوبی می دونه در خیلی از کشورها انتشار چنین دید...

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
به نظرم میشد ترجمه بهتری ارایه کرد. و لازم بود منبع ذکر بشه. جزییات زیباشناختی فکر نمی کنم معادل مناسبی باشه برای چیزی که نویسنده میخواد منتقل کنه. البته در کل مطلب خوبی بود. ترجمه کردن به هیچ وجه سا...

مربوط به می‌توان مارتینلی را از فوتسال جدا کرد، اما فوتسال از او جدا نمی‌شود
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
آرسنال چند ساله در خرید و فروش بازیکنان خوب عمل نکرده. و حتی امسال که نیاز شدیدی در نیم فصل به خرید بازیکنان و تقویت اسکواد داشت فقط تروسار و جورجینیو رو خرید و نتونست مهاجم نوک خوبی بخره. امیدوارم آ...

مربوط به آیا ادو فروشنده خوبی خواهد بود؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی