کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانگلزنی تئو والکات در بازی برابر اودینزه باعث شده تا این بازیکن سرعتی باور داشته باشد می تواند به عنوان مهاجم مرکزی در مرکز زمین بازی کند .
تئو والکات که در سن 16 سالگی از تیم ساوتمپتون به آرسنال آمد در ابتدامهاجم تیم ساوتمپتون بود و پس از پیوستن به آرسنال و بنا به صلاح دید آرسن ونگر کار خود را به عنوان یک وینگر ادامه داد . هر چند همیشه آرسن ونگر درباره توانایی این بازیکن برای بازی در مرکز خط هجومی تیم صحبت کرده اما معمولا والکات به عنوان یک وینگر در تیم آرسنال درخشیده است .
حال تئو باور دارد می تواند در مرکز زمین بازی کند و گلزنی وی در بازی برابر اودینزه نیز می تواند پیش در آمدی بر این موضوع باشد .

" بازی در این پست می تواند بسیار عالی باشد . رئیس همیشه در برخی از مواقع به من قول داده است که شانس هایی برای بازی در جلوی زمین به من بدهد . شش سال گذشته است و امیدوارم در صورت ادامه روند گلزنی ام بتوانم شانس هایی برای بازی در جلوی زمین و کنار رابین ون پرسی داشته باشم .
من هیچ تقاضایی در اینباره ندارم و این مسئله کاملا بازی است . من فقط مسائلی برای فکر کردن به رئیس می دهم . "

تئو والکات یک شانس مناسب گلزنی نیز در انتهای بازی داشت که با واکنش خوب دروازبان اودینزه توپ به کرنر رفت . نظر والکات درباره بازی سه شنبه شب :

" فکر می کنم نتیجه یک بر صفر نتیجه مثبتی باشد . کلین شیت مسئله بسیار مهمی است . بازیکنان جوان زیادی امشب بازی کردند و به خوبی کار کردند .
اودینزه تیم بسیار خوبی است و از نظر تکنیکی در سطح قدرتمندی قرار دارند . سریع هستند و در مئاقعی درس هایی به ما یاد دادند . در میانه زمین آن ها بسیار قدرتمند بودند اما این نتیجه خوبی برای ما بود .
همچنین ما بازیکنانی داریم که بازگشته اند و آن ها در پست های خود زیر فشار بیشتری قرار گرفتند . بازی دشواری داریم اما باید برای این جدال به جلو حرکت کنیم .
ما نخواستیم در بازی سه شنبه با تعداد بسیار زیادی حمله ور باشیم چرا که از توانایی این تیم در ضد حملات اگاه بودیم . پس باید بسیار فشرده کار می کردیم و دو کلین شیت اخیر برای تیم بسیار خوب بود . "

تگ ها

ثبت نظر شما
8+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی