کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


روز سه شنبه دو باشگاه آرسنال و منچستر سیتی بر سر انتقال سمیر نصری به توافق رسیدند و سمیر نصری هم پس از فابرگاس از آرسنال جدا شد تا آرسنال دو مهره ارزشمند خود را در طول 10 روز از دست بدهد.

سمیر سه شنبه صبح همراه با تیم تمرین کرد و همچنین در بازی روز شنبه تیم برابر لیورپول به میدان رفت و اگر برای بازی با اودینزه هم در ترکیب قرار می گرفت برای آرسنال بازی میکرد. ونگر تصمیم خود را مبنی بر اجازه دادن به سمیر برای پیوستن به سیتی قبل از شروع جلسه تمرین گرفته بود. ونگر اعلام میکند که تمایلی به رفتن سمیر نداشت اما این نکته را هم تصریح کرد که باید واقع بین می بود و به این قضیه هم فکر میکرد که ممکن است سمیر فصل آینده بهعنوان بازیکن آزاد تیم را ترک کند.

ونگر در مورد این انتقال گفت:

"سمیر سه شنبه صبح با ما تمرین کرد. اما من از قبل تصمیم گرفته بودم، او این را نمیدانست، این تصمیم صبح قبل از تمرین گرفته شد و او به تمرین آمد.

من تعهد و رفتار حرفه ای سمیر را زیر سوال نمی برم. اگر من به او میگفتم باما بیاید و بازی کند این کار را انجام می داد، همانطور که روز شنبه برای ما بازی کرد اما شما با خود می گویید چه تعهدی میتوانید داشته باشید.

قوانین فوتبال به گونه ای شده است که یک بازیکن می تواند اکنون قیمت بالاییداشته باشد ولی شش ماه بعد هیچ قیمتی ندارد، این به هیچ وجه منطقی نیست اما در پایان ما این تصمیم را از جنبه های روانی و مالی گرفتیم.

من واقع بین هستم پس کلکی در کارم نیست. این بخشی از زندگی مدرن یک فوتبالیست حرفه ای است، اینکه همه به یکباره به منچستر سیتی می روند اتفاقینیست!

ما نمی خواستیم فابرگاس را از دست بدهیم اما در موقعیتی قرار گرفتیم که نمیخواستیم. نصری در موقعیتی بود که پیشنهادات دیگری داشت و نمی خواست قرارداد خود را تمدید کند. شما چه تعهدی از بازیکنی میخواهید که برای مدتی طولانی او را در اختیار ندارید؟ این سوالی است که باید به آن پاسخ دهید."

تگ ها

ثبت نظر شما
12+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی