کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

توپچی ها در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فردا شب در کشور آلمان میهمان بورسیا دورتموند قهرمان فصل قبل بوندسلیگا هستند.

آرتتا در بازی سوانسی برای اولین بار برای آرسنال به میدان رفت و در برد 1-0 آرسنال در آن بازی سهیم بود. او در مورد بازی سوانسی و همچنین بازی حساس لیگ قهرمانان با دورتموند گفت:

"برای ما مهم بود که سه امتیاز بازی را بگیریم و اتفاقاتی که دو هفته قبل در بازی با منچستر اتفاق افتاد را فراموش کنیم. سه شنبه یک بازی بزرگ در لیگ قهرمانان داریم و باید روی آن تمرکز کنیم.

اولین بازی ام خیلی خوب بود، من تمام طول هفته منتظر فرصتی بودم تا در این ورزشگاه و برای این تیم بازی کنم و واقعا از آن لذت بردم، خیلی خوشحالم. در10-15 دقیقه ابتدایی شانسهایی برای زدن دو سه گل داشتیم و اگر این اتفاق می افتاد بازی متفاوتی را می دیدیم.

اما باید به سوانسی هم تبریک گفت، آنها خیلی خوب بازی کردند و بازیکنان خوبی هم دارند و در نگه داشتن توپ شجاعانه کار می کنند. بازی کردن در اینجاآسان نیست ولی آنها شجاعانه بازی کردند و اعتماد به نفس بالایی از خودشان نشان دادند. بازی آسانی نبود ولی من از اینکه اولین بازی ام را انجام دادم واینکه سه امتیاز را به دست آوردیم خوشحالم.

رمزی و فریمپونگ بازیکنان با کیفیتی هستند، همچنین بقیه بازیکنان. ما باید در تمرینات و مسابقات به درک بهتری از همدیگر برسیم اما من مطمئنم که همه چیز به درستی پیش خواهد رفت.

دورتموند؟ شما همیشه می خواهید با تیمهای بزرگ و بازیکنان بزرگ بازی کنید، آنها یکی از بهترین ورزشگاه های اروپا را دارند و ما به آنجا می رویم و برای برد تلاش می کنیم.

سخت ترین بازی گروه؟ بله، واقعا بازی سختی است اما ما باید برنده شویم چونبرد همه چیز را برایمان راحت تر میکند و به تمام باشگاه، بازیکنان، هواداران و بقیه اعتماد به نفس می دهد."

تگ ها

ثبت نظر شما
3+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی